Gerçek mi bu?

Telekinezi nasıl yapılır? Telekinezi teknikleri, kaşık nasıl bükülür? Kinezinin maddeye tesiri ve Telekinezi hakkında bilmek istedikleriniz Telekinezi Nedir?
Jamp
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı

Gerçek mi bu?

Okunmamış mesaj gönderen Jamp »

Ben hayatımda hiç nesneleri hareket ettiren birini canlı olarak görmedim.

Bu yüzden buna inancım yok. Fakat forumda bir sürü şeyin konuşulduğunu görüyorum. Bu olay gerçekmi? Telekinezinin gerçekliği bilim tarafından kabul ediliyormu?

Veya ne gibi şeyler yapanlar var? Hiç ben bir telefon kibrit kutusu vs. hareket ettirdim diyen var mı?

Ben bir keresinde şu iğne üstüne kağıt koyup döndürme olayını denemiştim. Döndü ama bence rüzgarla oldu.

Kafam çok karışık. Peki eğer gerçekse nasıl başlarım dersler nerede?

netenes

Re: Gerçek mi bu?

Okunmamış mesaj gönderen netenes »

Tüm her şeyi geçelim gerçek olmasa biz bu işi aylarca-yıllarca mal gibi yapmaya çalışırmıydık?
Kullanıcı avatarı
ozina
Yaşadığınız İl: 10 Balıkesir
Burcunuz: Koç Burcu: 21 Mart-20 Nisan
Cinsiyetiniz: Erkek

Okunmamış mesaj gönderen ozina »

netenes yazdı:Tüm her şeyi geçelim gerçek olmasa biz bu işi aylarca-yıllarca mal gibi yapmaya çalışırmıydık?
aynen
pixies forever <3<3
dngsz

Okunmamış mesaj gönderen dngsz »

bu işe ömrünü veren insanlar var.. eğer boş bi çaba olsaydı bırakırlardı değilmi.. yada bu insanlar kerizmi bu internet sitesi gibi milyonlarca site var bunları açıp boşa para versinler ?? sence mantıklı değilmi
Gerçekciyim , ulaşamıcaksam hayaller kuramam..
Peki sen bilirmisin , o kadar beden varken sadece seni arzulamak..
tes1907
Yaşadığınız İl: 32 Isparta

Okunmamış mesaj gönderen tes1907 »

hadi onlarıda geçtik ... bizim dışımızdaki ülkelerde bu işin üniversite bölümleri var :) ve şunuda söyleyeyim bilim hala telekineziyi kabul etmiyor ... inanmak senin elinde :)
"Asla vazgeçme ve hayallerini takip et " Bu bir avuç cesareti kalbine yerleştir. unutma yarına onunla varacaksın..!
Ruhmu saran alevle yükselmeliyim ancak. Dik başlı siyah köpek, beni bekliyor olacak..!

By T€$
Timuçin mre $en

Kullanıcı avatarı
whaki

Okunmamış mesaj gönderen whaki »

Kardesm sn kendn demisin, bir suru seyler var sitede, yalan seyleri neden payladip zamanimizi harcayalim ki? Biraz mantik yurut lutfen...
Hayatta basardiklarinizdan cok basaramadiklariniz onemlidir... Yeni baslayan arkadaslar bu cumleyi unutmasinlar.
Kullanıcı avatarı
Hidrokinesis

Okunmamış mesaj gönderen Hidrokinesis »

criss angel araştır
tes1907
Yaşadığınız İl: 32 Isparta

Okunmamış mesaj gönderen tes1907 »

criss angel 'ın ilizyonist olduğuna inanıyorum ben :)
"Asla vazgeçme ve hayallerini takip et " Bu bir avuç cesareti kalbine yerleştir. unutma yarına onunla varacaksın..!
Ruhmu saran alevle yükselmeliyim ancak. Dik başlı siyah köpek, beni bekliyor olacak..!

By T€$
Timuçin mre $en
Kullanıcı avatarı
byfreestylerap
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen byfreestylerap »

arkadaşlar gerekeni söylemiş bu sitede önceden inanmayıp sonra deneyip başardıktan sonra inanan insanlarda var
ayrıca o adam ilizyonist
Jamp
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı

Okunmamış mesaj gönderen Jamp »

Tek bir şey soracam öyle kağıt döndürmek falan değil, adam akıllı bir nesneyi örneğin dolu bir kibrit kutusunu havaya kaldırabilecek biri varmı bu forumda?

Ayrıca üniversite bölümleri nelerdir?

Niyetim size karşı çıkmak değil sadece objektif olarak öğrenmeye çalışıyorum