DuruGörü

acar12

DuruGörü

Okunmamış mesaj gönderen acar12 »

Arkadaşlar durugörüde oldukça geliştim her işimi durugörü ile hallediyorum.Kaşık bükme,psi-wheel vs.
Fakat bi sorunum var sadece 2 renk görebiliyorum (beyazla siyahı saymazsak).Onlarda turuncu ve mavi açık olan renkler mavinin tonlarında kapalı olan renkler ise turuncunun tonlarında beyaz olanlar siyah, siyah olanlar ise beyaz görünüyo.Örnek verecek olursam ellerim açık mavi şeklinde bu da kendimi avatar filmindeki navi ırkındanmışım gibi hissettiriyo :) sonuç olarak bunun nedeni ne olabilir ya da herhangi bir çözümü var mı yoksa benim gördüklerim normal mi ??
Yardımlarınız ve önerileriniz için şimdiden teşekkürler :)
Ve haykırıyor Kabe;

Hani nerede ordunuz?
Hani gururlanıyordunuz?
Hani kaçış yurdunuz?
Hem nereye kaçaksınız ?

Takip eden Allah...

Kullanıcı avatarı
ozina
Yaşadığınız İl: 10 Balıkesir
Burcunuz: Koç Burcu: 21 Mart-20 Nisan
Cinsiyetiniz: Erkek

Re: DuruGörü

Okunmamış mesaj gönderen ozina »

duru görüyü nası geliştirdin?
pixies forever <3<3
Kullanıcı avatarı
msafacetin

Okunmamış mesaj gönderen msafacetin »

arkadaşım bu konularda pek bi bilgi sahibi deilim ama kendi düşüncemi paylaşmak istedim

bence bu normaldir herşeyi aynı renk tonunda görebilmek çok zor olsa gerek nede olsa gözünle bakmıyosun durugörü de gözlerin kapalı değil mi?
zaten rengi de önemli deil anlayabiliyosan sorun yok
acar12

msafacetin yazdı:arkadaşım bu konularda pek bi bilgi sahibi deilim ama kendi düşüncemi paylaşmak istedim

bence bu normaldir herşeyi aynı renk tonunda görebilmek çok zor olsa gerek nede olsa gözünle bakmıyosun durugörü de gözlerin kapalı değil mi?
zaten rengi de önemli deil anlayabiliyosan sorun yok
evet gözlerim kapalı ve renkleri kolayca ayırt edebiliyorum ama renkler ters dönünce insan neden demedende yapamıyo yorumun için çok saol :)
Ve haykırıyor Kabe;

Hani nerede ordunuz?
Hani gururlanıyordunuz?
Hani kaçış yurdunuz?
Hem nereye kaçaksınız ?

Takip eden Allah...
acar12

ozina yazdı:duru görüyü nası geliştirdin?
ben ilk başladığım zamanlar bütün kinezi çeşitlerini denedim öğrenmek istediğim şuydu acaba hangisine daha çok yatkınım ve onu bulup ona çok daha fazla yoğunlaşacaktım sonra karşıma durugörü,durusezi,duruişiti gibi şeyler çıktı bunlarıda denedim ve durugörüden beklediğimden çok daha fazla sonuç aldım ve buna bir yeteneğim olduğu belliydi sonralarda ise düzenli çalışmalar vs. biraz da kendimi zorladım çünkü kendime has yöntemler bulmak istiyordum bunlarından sonucunda durugörü de bu kadar geliştim sizlere tavsiyem benim ilk başlarken yaptığımızı yapmanız yani hangi kinezi branşına yatkın olduğunuzu bulmanız çok işinize yarayacaktır
yorumun için teşekkrler :)
Ve haykırıyor Kabe;

Hani nerede ordunuz?
Hani gururlanıyordunuz?
Hani kaçış yurdunuz?
Hem nereye kaçaksınız ?

Takip eden Allah...