SoRuBöLüMü

Forum kuralları
* Forum içeriğini diğer forumlarda paylaşmak
* Forumda alınan kararları diğer forumlarda açıklamak
* Forumlara ait özel kuralları ihlal etmek
* Forumlardan diğer alanlara alıntı ve kopya yapmak
Kesinlikle yasaktır. Kural ihlali tespit edildiğinde uyarılmaksızın üyelik silinecektir.
Jihadist55
Yaşadığınız İl: 75 Ardahan
Burcunuz: Koç Burcu: 21 Mart-20 Nisan
Cinsiyetiniz: Erkek

Re: SoRuBöLüMü

Okunmamış mesaj gönderen Jihadist55 »

Hocam parapsikoloji yoluyla fotografik hafızaya sahip olabilir miyim ?
İlimsiz mücahit katil,Cihadsız alim bel'am olur.

Uchiha Sasuke

Okunmamış mesaj gönderen Uchiha Sasuke »

Jihadist55 yazdı: 19 Haz, 21:36 Hocam parapsikoloji yoluyla fotografik hafızaya sahip olabilir miyim ?
Yapılabilecek bir şey ama bu zor olur.Yani kestirmeden normal yollarla yapmak daha mantıklı.Çünkü parapsikoloji tam gelişmediği için neyin nasıl yapılacağı belli değil.Bunu kendin 0 dan bulman lazım.O yüzden normal çalışma şekillerini tavsiye ederim.

Ayrıca genel olarak hafıza için bazı önemli kurallar var.Mesela eskiden okuduğu şeyi unutmayan çok insan varmış.Bilgisayar hafızası gibi ama sınırsız versiyonu.İstediğin kadar depola ve unutma..
Eskiden ilim öğrenecek insanlara ilk önce ayak ucuna bakarak yürümek öğretilirmiş.Harama bakmak unutkanlık yaparmış çünkü..
İnternet gibi bir platformda bir sürü bilgi var.İyisiyle, kötüsüyle.. Doğru olan bilgileri bulup istifade edeceksin..
Jihadist55

Evet hocam benim amacım ilim öğrenmek olduğu için bu unutma işini kafamdan silmek istiyorum biiznillâh. hocam inanın Türkçe olarak internette o kadar bilgi bulunmuyor.
Uchiha Sasuke

Okunmamış mesaj gönderen Uchiha Sasuke »

Jihadist55 yazdı: 24 Haz, 20:50 Evet hocam benim amacım ilim öğrenmek olduğu için bu unutma işini kafamdan silmek istiyorum biiznillâh. hocam inanın Türkçe olarak internette o kadar bilgi bulunmuyor.
Bir ara bakmıştım vardı birşeyler ama onun yerine de birçok dua vardı onları okursan sürekli uzun vadede çok yararı olur. Şuan müsait değilim sen bakarsan bulursun. Unutmazsam sonra yollarım.
Jihadist55

Anladım hocam bakarım.

“Telekinetik Akedemi” sayfasına dön