Ruhlar

neria
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul
Burcunuz: Yay Burcu: 22 Kasım-21 Aralık
Cinsiyetiniz: Kadın

Ruhlar

Okunmamış mesaj gönderen neria »

Merhaba nasil baslamali bilmiyorum kısaca şöyle diyebilirim ruhlarla bağım var ve iletisim olarak belirli bi insan bedenini kullaniyorlar ancak asıl soru şu benim çeşitli ruhlar veya genel olarak varliklar bu manevi bağ telekinezi ya da çekim enerjisi ile mi alakali ? Ayrica bu durumdan şikayetçi veya mutsuz degilim ama ben kendimi dunyaya ait hissedemiyorum ve uzak gibiyim burada yasiyorum nefes alıyorum ama ait oldugum yer basska bir boyut gibi yani burda merak ettigim ruhlarin benim auram mi cekim enerjisi mi telekinezi mi etkiliyor da genel anlamda manevi bag güçlü tesekkurler herkese yorumlarinizi bekliyorum

Kullanıcı avatarı
Budray
Burcunuz: Aslan Burcu: 23 Temmuz-22 Ağustos
Cinsiyetiniz: Erkek

Re: Ruhlar

Okunmamış mesaj gönderen Budray »

Auran diğer insanlara göre gelişmiş bana göre tam bir bilgim yok ama öyle tahmin ediyorum. Bu arada nasıl anlaşıyorsunuz kötü mü iyimi ne gibi konularda mesela? (Özelmasını istiyorsan söyleme). Bu arada şikayet etmemen iyi çünkü bu seni diğer insanlardan farklı kılıyor. (Tabii kötü etkisi yoksa)
Kullanıcı avatarı
Admin
Site Yöneticisi
Yaşadığınız İl: 7 Antalya
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım

Okunmamış mesaj gönderen Admin »

neria yazdı: 07 Tem, 15:31 Merhaba nasil baslamali bilmiyorum kısaca şöyle diyebilirim ruhlarla bağım var ve iletisim olarak belirli bi insan bedenini kullaniyorlar ancak asıl soru şu benim çeşitli ruhlar veya genel olarak varliklar bu manevi bağ telekinezi ya da çekim enerjisi ile mi alakali ? Ayrica bu durumdan şikayetçi veya mutsuz degilim ama ben kendimi dunyaya ait hissedemiyorum ve uzak gibiyim burada yasiyorum nefes alıyorum ama ait oldugum yer basska bir boyut gibi yani burda merak ettigim ruhlarin benim auram mi cekim enerjisi mi telekinezi mi etkiliyor da genel anlamda manevi bag güçlü tesekkurler herkese yorumlarinizi bekliyorum
Merhaba hoş geldin.
Sorun yapmamana sevindim. Eğer doğuştan alınan etkiler ve özellikler uygunsa bu şekilde hissedilmesi çok doğaldır. Eğer doğuştan gelen bir yatkınlık varsa yapılan paranormal çalışmalar metafizik özellikleri açığa çıkarabilir veya etkilerini artırabilir. Özellikleri bir evin kapıları gibi düşün. Doğuştan yatkınlığı olmayanları kapıları sıkıca kapalıdır açmaları için daha fazla uğraşmaları gerekir. Senin durumunda olanlarda ise kapı aralıktır veya sıkı kapanmamıştır en azından anahtar deliği vardır oradan bakarsın. Telepati, telekinezi, durugörü, astral seyahat gibi çalışmalarda kapıların kolayca açılmasını sağlar veya anahtar deliğinden bakmana olanak tanır.

Madde ötesi varlıklar (herkesin üç harfli dedikleri özellikle Cinler) enerji ile beslenirler. Kişilerde enerji miktarı fazla ise veya ani artışlar olmuşsa, belli çalışmalarla enerjide onların ilgisini çekecek değişimler oluyorsa (Virdi olanlarda bu çok yoğun yaşanır iyi bilirler) ve kişinin hassas bir yapısı varsa, aurası yeterince güçlü değil ve dış etkilere açıksa enerjiden istifade edebilirler. (Bugün enerjim çok düşük, kendimi çok yorgun hissediyorum, belirgin bir sebep yokken bitkin düşme vs.)
Aramak, güzel bir çabadır.
neria

Teşekkürler bu siteyi cok beğendim ve nereden calismaya baslamaliyim kendimi gelistirmek için hangi konudan
neria

Budray yazdı: 07 Tem, 19:38 Auran diğer insanlara göre gelişmiş bana göre tam bir bilgim yok ama öyle tahmin ediyorum. Bu arada nasıl anlaşıyorsunuz kötü mü iyimi ne gibi konularda mesela? (Özelmasını istiyorsan söyleme). Bu arada şikayet etmemen iyi çünkü bu seni diğer insanlardan farklı kılıyor. (Tabii kötü etkisi yoksa)
Onlar iyi ruhlar ben inanmayi ve allahi seviyorum kötü olsalardi kafayi yedirtebilirlerdi bana bnm fikrimce mesela yaşayan insanlar hakkinda birsey hissedemiyorum ama manevi sinavlar oluyor diger insanlar gibi ama ben bazen fark ediyorum yani maddi manevi sinavlar oluyoruz farkindaligi olmak önemli ruhlar bana manevi destek veriyor benim enerji inis cikislarim cok olur atiyorum moralim bozulunca sakinlestiriyorlar ve sanirim allahin izniyle korunuyorum baska detaylar varda girmesem iyi :)

Kullanıcı avatarı
Budray
Burcunuz: Aslan Burcu: 23 Temmuz-22 Ağustos

Okunmamış mesaj gönderen Budray »

neria yazdı: 08 Tem, 13:45
Budray yazdı: 07 Tem, 19:38 Auran diğer insanlara göre gelişmiş bana göre tam bir bilgim yok ama öyle tahmin ediyorum. Bu arada nasıl anlaşıyorsunuz kötü mü iyimi ne gibi konularda mesela? (Özelmasını istiyorsan söyleme). Bu arada şikayet etmemen iyi çünkü bu seni diğer insanlardan farklı kılıyor. (Tabii kötü etkisi yoksa)
Onlar iyi ruhlar ben inanmayi ve allahi seviyorum kötü olsalardi kafayi yedirtebilirlerdi bana bnm fikrimce mesela yaşayan insanlar hakkinda birsey hissedemiyorum ama manevi sinavlar oluyor diger insanlar gibi ama ben bazen fark ediyorum yani maddi manevi sinavlar oluyoruz farkindaligi olmak önemli ruhlar bana manevi destek veriyor benim enerji inis cikislarim cok olur atiyorum moralim bozulunca sakinlestiriyorlar ve sanirim allahin izniyle korunuyorum baska detaylar varda girmesem iyi :)
Çok şanslısın umarım böyle devam eder (:
Kullanıcı avatarı
Admin
Site Yöneticisi
Yaşadığınız İl: 7 Antalya
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım

Okunmamış mesaj gönderen Admin »

neria yazdı: 08 Tem, 13:42 Teşekkürler bu siteyi cok beğendim ve nereden calismaya baslamaliyim kendimi gelistirmek için hangi konudan
Yeni başlayanlar genelde yeni-baslayanlar/ linki altındaki konulardan başlarlarsa daha iyi olur. Yeni olanları uzun süre hep bu başlık altında yönlendirdik. Açılan konulardan bu yönde oldu genellikle.
Aramak, güzel bir çabadır.
Uchiha Sasuke

Okunmamış mesaj gönderen Uchiha Sasuke »

Ruhları falan bilmem de, bu dünyaya ait olmadığını hissetmen çok doğal. Tüm insanlarda zaman zaman oluyor. Bu da letaiflerin asıl makamlarına geri dönme arzusudur. Şu an gurbetteler çünkü..

Ruhsal, madde ötesi yaptığınız çalışmalar( meditasyon vs) bunu tetikler.
Bu tetikleme önemli, ölümü hatırlatır. Gideceğin yolu belirler..

“Beden-Ruh-Kinezi” sayfasına dön