Gördüklerim !

Kullanıcı avatarı
superisi
Yaşadığınız İl: 7 Antalya
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Cinsiyetiniz: Kadın

Gördüklerim !

Okunmamış mesaj gönderen superisi »

Arkadaşlar meraba
Uzun bir süredir 3. Gözümü açmaya çalışıyorum ve geçen günler de açtım. Meditasyon yaparken odaklanıyorum ve sonra gözüm kapalıyken odamı görüyorum. Odamda ise uçan insanlar görüyorum . Bu gördüklerim bilinçaltımın bana bir oyunumu yoksa ruhlar veya astral varlılklar mı yoksa başka bişey mi ? Lütfen gördüyseniz cevap yazın . Çok önemli çünkü korkmaya başladım . Şimdiden teşekkürler

Batuhan77
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul
Burcunuz: Koç Burcu: 21 Mart-20 Nisan
Cinsiyetiniz: Erkek

Re: Gördüklerim !

Okunmamış mesaj gönderen Batuhan77 »

Şimdi ben 3. Gözümü açmak için uğraşmadım çünkü ruhlar veya farklı boyutlarda yaşayan varlıklar hakkında konuşurken bile korkuyorum.Eğer böyle bir çakra herkes de çok etkin değilse bu Allah ın verdiği bir dengedir ve bu nedenle açılıp vücüdunuz ve manevi olarak dengenizin bozulacağından düşündüğüm için insanların bunu aktive etmemesi gerektiğini düşünüyorum.bunlar genel olarak söyleyeceklerim.
Şimdi senin sorununa gelince ben sadce durugörüye odaklanıp diğer varlıkları vs düşünmedikçe onlara yönelmedikçe böyle bir sorunun olacağını düşünmüyorum.Ama eğer olaki kapatmak istiyorsan bu çakranı forum da ve başka internet sitelerinden bakabilirsin.
Korkmadan sakin ol büyütme unutma ki bu bilinçaltında birikmiş olan korkun senin için görünür hale yani bir senaryo haline gelmiş olabilir.
Kullanıcı avatarı
osmn.ozcn
Yaşadığınız İl: 15 Burdur
Burcunuz: Aslan Burcu: 23 Temmuz-22 Ağustos

Okunmamış mesaj gönderen osmn.ozcn »

Cakralar zaten her insanda aciktir kapatirsan olursun!!
★İnan ve sabret başaracaksın★
Kullanıcı avatarı
EmRe67
Burcunuz: Aslan Burcu: 23 Temmuz-22 Ağustos

Okunmamış mesaj gönderen EmRe67 »

.s
http://i.imgur.com/M8JNn.gif?1
Kullanıcı avatarı
ReDream
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı
Burcunuz: İkizler Burcu: 22 Mayıs-22 Haziran

Okunmamış mesaj gönderen ReDream »

superisi yazdı:Arkadaşlar meraba
Uzun bir süredir 3. Gözümü açmaya çalışıyorum ve geçen günler de açtım. Meditasyon yaparken odaklanıyorum ve sonra gözüm kapalıyken odamı görüyorum. Odamda ise uçan insanlar görüyorum . Bu gördüklerim bilinçaltımın bana bir oyunumu yoksa ruhlar veya astral varlılklar mı yoksa başka bişey mi ? Lütfen gördüyseniz cevap yazın . Çok önemli çünkü korkmaya başladım . Şimdiden teşekkürler
Budizm'de öğretilerin ana çatısını meditasyon gibi içe bakış yöntemleridir ve hangi amaçla meditasyon yaptığımıza dikkat etmeliyiz.Korkmana gerek yok.Bilinçaltının bi oyunudur :)
Kırmızı,
öyle bir havada gel ki,
vazgeçmek mümkün olmasın..

0192006
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı
Yaşadığınız İl: 45 Manisa
Burcunuz: Balık Burcu: 20 Şubat-20 Mart

Okunmamış mesaj gönderen 0192006 »

ben mavi göz,anka kuşu,roller coster vb... gördüm. bunların anlamlarını nasıl bulurum