Elektrokinezi Nedir ? Nasıl Yapılır ?

Elektrokinezi Nedir ? Nasıl Yapılır ? Elektrokinezi Teknikleri

Elektrokinezi Nedir? Elektrokinezi Nasıl Yapılır? Elektrokinezi Teknikleri
Kineziegitimi
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul
Burcunuz: Başak Burcu: 23 Ağustos-22 Eylül
Cinsiyetiniz: Erkek

Okunmamış mesaj gönderen Kineziegitimi »

Resim

Elektrokinezi Nedir?

Elektrokinez, elektriği ve elektrikli nesneleri kişinin zihni ile değiştirme yeteneği olarak tanımlanmaktadır.

zihnin en güçlü yeteneklerinden biridir ve bazı insanlar, özellikle elektronik nesnelerle sürekli çevrelendiğimiz modern zamanlarda, tüm psişik yeteneklerin zirvesi olduğunu düşünür.

Düşünürseniz, bu güçlü beceri için sonsuz uygulamalar var.

Bazı elektrokinetik uygulama örnekleri

- Şarj Etme Çeşitli elektronik ürünler. (telefonlar, dizüstü bilgisayarlar, tabletler)
- Elektrik yüklü ve kıvılcım hisseden bir psi topu yapmak.
- Electrocute diğer canlılar. (Tavsiye edilmez!… Ama mümkün, bunu sadece kendini savunma durumunda saklardım)
- Fırtınalar sırasında yıldırım yaratın. (pratisyenin hem elektrokinezde hem de aerokinezde iyi eğitilmiş olması gerekir )
- Bir elektrik zap ile insanları korkut.

Resim

Elektrokinezi geliştirmem ne kadar sürer?

Elektrokinezi geliştirmenin ne kadar zaman alacağı konusunda kesin bir cevap yoktur, ancak ne kadar pratik yaparsanız, potansiyelinizi ne kadar hızlı geliştirirseniz, öğrenme eğrisini kırmanın en iyi yollarından biri meditasyondur, birçok kişi tarafından yapılan, meditasyon size yardımcı olacaktır. odaklanın ve daha hızlı sonuçlar elde edin.

Elektriği dinleme

Bu teknik, kılavuzdaki diğer tüm teknikler için ön koşul olacaktır.

Adım 1. Yatağınıza uzanıp sırtınıza yaslanın ve sakin bir zihin durumu elde edene kadar çok derin nefes alıp verin. (en iyi uykudan önce yapılır)

Adım 2. Havada etrafınızdaki elektriği görselleştirin, zihninizin gözüyle duvardan duvara sıçrayan mavi elektrik yıldırım tellerini görün, mümkün olduğunca net görün, bu daha net göreceğiniz kadar önemlidir.

3. Adım. Genelde elektrik enerjisini ve elektrik enerjisini görselleştirmeye başlayın, duymayı başarabiliyorsanız etrafınızdaki elektriği çok yüksek sesle duyana kadar dinleyin, tebrikler! elektrokineze hakim olmak için bir adım daha yakınız

Elektrikli bir psi topu yapma

Henüz bir psi topu nasıl yapılacağını henüz anlamadım, ancak yaptığım zaman buraya bağlanacağımdan emin olun.

Adım 1. Yarım saat meditasyon yapın.

Adım 2. Bir psi topu yapın ve mümkün olduğu kadar yoğun yapın, üzerinde manipülasyonlar yaparken psi topunun yapısal bütünlüğünü korumak açısından önemlidir.

Adım 3. Elinizdeki elektriğin açık mavi bir renk tonu ile doldurduğunu elektriğin nasıl aktığını aklınızın gözünde görselleştirin, parmağınızın üzerindeki elektrik kıvılcımlarını hissederek, sizi biraz acıttı. (her şeyi doğru yaptıysanız, hissettiğinizde ürkütülmeyin! psi topunu kaybedebilirsiniz, sadece sakin olun ve nefes almaya devam edin)

4. Adım. Bu isteğe bağlıdır, şimdi bu başarıya ulaştıktan sonra, topla ne istersen yapabilirsin, sadece onu bırakabilirsin veya bir ampul atıp ne olacağını görebilirsin, ne kadar iyi çalışırsan o kadar iyi. sonuç olacak

Resim

Adım 1. Yarım saat meditasyon yapın.

Adım 2. Aklınızdaki göz elektriğini tüm vücudunuzda, ayak parmaklarınızdan kök çakranıza doğru hareket ettirerek, dans etmenize (göbekinizin üstünde), solar pleksusunuza (göğüs bölgesine) kadar hareket edin.

Adım 3. Şimdi bütün bu enerjiyi solar pleksusunuzda, hepsini kollarınızdan birine ve elinize alın. Elinizde konsantre bir kuvvet hissetmeniz gerekir.

Adım 4. Son adım, enerjiyi bir şeye doğrultmaya ve çekmeye çalışmaktır, TV ya da dizüstü bilgisayarınızı öneriyor ve ne olduğunu görüyoruz. (tekrar lütfen bunu insanlarda veya diğer canlılarda denemeyin)

Elektrik emilimi

Bu teknik sadece aylarca süren kapsamlı elektrokinetik eğitiminden sonra kullanılmalı ve hafif kesilmemeli, ayrıca kesme telleri ve açık prizler gibi açıkta kalan elektrik kaynakları ile kullanılmamalıdır.

Adım 1. En az bir saat meditasyon yapın.

Adım 2.
Bir elektrik yüklü bir cihazı kapmak, bir telefon bir dizüstü bilgisayar veya bir batarya olabilir.

Adım 3. Elinizde tutun ve ona odaklanın, elinizin tuttuğunuz cihazın gücünü nasıl emdiğini hissedin, elinizdeki karıncalanma hissinin farkında olun ve onu vücudunuzun geri kalanına taşıyın. doğru yaptıysanız, elektriksel olarak şarj edilmiş olmalısınız, bu tekniği kullandıktan sonra insanlarla etkileşime girerken dikkatli olun, bu yöntemi kullandıktan sonra cihazlarla etkileşime girdiğinizde ne olduğunu fark etmelisiniz.

Başarılar...!

Gizemli Seyehat26262
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı
Yaşadığınız İl: 25 Erzurum
Burcunuz: İkizler Burcu: 22 Mayıs-22 Haziran

Vampir Olunabilirmi? Levitasyon Teknikleri Varmı ?

Okunmamış mesaj gönderen Gizemli Seyehat26262 »

Vampir Olunulabilirm?? Levitasyon Teknikleri Varmı?**
Amon
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı
Yaşadığınız İl: 35 İzmir
Burcunuz: Boğa Burcu: 21 Nisan-21 Mayıs

Re: Elektrokinezi Nedir ? Nasıl Yapılır ?

Okunmamış mesaj gönderen Amon »

Eskiden ampül patlatanların videoları vardı, şimdi tüm telekinezi videoları silinmiş