Ders Çalışma Telkini - Telkin MP3

Ders çalışma telkin mp3 ders çalışma verimini artırmak için telkin mp3

Moderatör: Admin

Forum kuralları
Yalnızca telekinezi.com.tr tarafından yapılan ve yayınlanan Telkin MP3'lerine yer verilecektir. Telkinlerin konuları Telekinezi, Astral Seyahat, Telepati ve Hipnoz dışında kalan MP3'ler yayınlanmayacaktır. Başka Sitelerden Alıntı MP3 eklemek kesinlikle yasaktır.
the ULTIMATE
Yaşadığınız İl: 6 Ankara
Burcunuz: Oğlak Burcu: 22 Aralık-21 Ocak
Cinsiyetiniz: Erkek
İletişim:

Re: Ders Çalışma Telkini - Telkin MP3

Okunmamış mesaj gönderen the ULTIMATE »

Teşekkürler, inşallah işe yarar. :)
[i]İGLOTUS PARAPSİKOLOJİ VE SEMİNER TOPLULUĞU[/i]
Parapsikoloji TÜRKİYE: www.facebook.com/groups/telekinezzi
GSM: 554 982 3654
Ankara buluşmaları ve daha birçok şey için Parapsikoloji TÜRKİYE Facebook sayfasına bekleriz.

geller
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul
Burcunuz: Kova Burcu: 22 Ocak-19 Şubat

Okunmamış mesaj gönderen geller »

AkrepKral yazdı:Ders çalışma isteğini artırma, ders çalışırken verimi artırma üzerine.
ya işe yaradı,ya da plasebo etki yaptı.bilmiyorum.gerçekten güzel.teşekkûrler
Başaranlar önce inandılar,sonra yaptılar,başaramayanlarsa önce yapıp sonra inanmayı denediler...

Doğru seçimi tecrübe
kazandırır,tecrübeyi yanlış
seçim..
AZERBAIJAN
Kullanıcı avatarı
andre
Yaşadığınız İl: 16 Bursa
Burcunuz: Başak Burcu: 23 Ağustos-22 Eylül

Okunmamış mesaj gönderen andre »

Bir şey soracağım kendi yaptığım telkinin bana etkisi olur mu?
katre
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı
Yaşadığınız İl: 66 Yozgat
Burcunuz: Aslan Burcu: 23 Temmuz-22 Ağustos
Cinsiyetiniz: Kadın

Okunmamış mesaj gönderen katre »

bundan 5 yıl önceydi, üniversitedeyken, ders çalışmak için telkin cd si dinlemiştim. yalnız o cd de kuran'ı kerimden başarı ayetleri bulunuyordu. sesi çok yüksek açtığımızda alttan sesler duyuluyordu. arapça okunduğunu biliyordum, kendim de bir ilahiyatçıyım okunan ayetlerin anlamını da biliyordum.
buradaki telkinlerin içeriğini bilmeyi isterdim açıkçası, ya da türkçe mi veriliyor telkinleriniz?

ve evet o cd yi dinlerken faydasını görmüştüm, derslerime kolay odaklanabilir olmuştum ya da "üşengeçlik" denilen illetten bir süre sonra kurtulmuştum.

ancak kalıcı olmuyor sanırım değil mi? belki bir süre gidiyor, ya da ben yanlış bir şey yaptım, veya tamamen kendimi psikolojik olarak inandırmamdandı. bilemiyorum.

bu telkinlerin etkisi uzun mu, kalıcı mı yoksa bir süreliğine mi?

ve bir diğer sorum, mesela, bir şeylerle meşgulken, tv bile izlerken bir yerde kısık ama kulağın duyacağı seste çalması da yeterli midir?

böyle bir forum/sitenin olduğunu bilmiyordum, gerçekten çok sevindim. geç oldu ama buldum.
şimdiden teşekkürler.
Kullanıcı avatarı
Admin
Site Yöneticisi
Yaşadığınız İl: 7 Antalya
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım

Okunmamış mesaj gönderen Admin »

Mesajı yeni gördüm hayli zaman geçmiş ama cevaplayım belki faydalanan olur.

* Telkinde veriler Türkçedir. Neden ders çalışılması gerektiği ve çalışıldığında ortaya çıkacak sonuçlarla ders çalışma isteği oluşturulması üzerine telkinler Türkçe olarak veriliyor.

* Telkinler dinlendiği sürece etkili olur. Eğer kazandırılmak istenilenler davranış haline gelmişse dinlemeye gerek yok. Burada kişinin iradesi de devreye giriyor. Sihirli değnek olarak görmemek gerekir. Telkini dinleyen kişi zaten bir şeyler yapma arzusunda olduğu için faydasını görür. Ancak kısa vadeli başarılar için odaklanılırsa (Üniversite sınavını kazanma gibi) sonrasında ulaşılması gereken bir hedef kalmayacağı için herşeye yeniden başlanılması gerekecektir. Telkinler yardımcı olur ancak sonuçta herşey iradede biter. Kişide istek olduğu sürece telkinler destek olur. Eğer kişi ciddi anlamda bir şeyleri kalıcı olarak değiştirme düşüncesi ile yola çıkarsa etkileri de o ölçüde olacaktır. Geniş zaman kipi kullandığım için etkisi tüm zamanları kapsayacaktır.

* Telkinler müzik altında normalde kulağın duyamayacağı şekilde eklenir. Burada asıl amaç bilinçaltını yanıltmaktır. Sözler doğrudan dinlendiğinde bilinçaltı karşı refleks gösterecek kişi kendi kendisi ile mücadele edecektir. İstenilenlerin sessiz sedasız gerçekleşmesi açısından beynin algılayacağı ölçü yeterlidir. Kısık sesle de dinlenilebilir. Ancak asıl etki uykudan az önce veya uyku sırasında dinlenildiğinde elde edilir. Eğer telkin özel olarak hazırlanmamışsa bu tüm telkinlerde böyledir.
Aramak, güzel bir çabadır.

Kullanıcı avatarı
Admin
Site Yöneticisi
Yaşadığınız İl: 7 Antalya

Okunmamış mesaj gönderen Admin »

MediaFire linkini göremeyen arkadaşlar için ilk sayfada Google Drive linki ekledim.
Aramak, güzel bir çabadır.
Galahad
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı
Yaşadığınız İl: 78 Karabük
Burcunuz: Balık Burcu: 20 Şubat-20 Mart

Okunmamış mesaj gönderen Galahad »

merhaba
Acaba bu telkini ders çalışırken mi dinleyeceğiz yoksa belli bir dinleniş şekli var mı?
Kullanıcı avatarı
Bukra
Yaşadığınız İl: 35 İzmir
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Bukra »

Merhaba, ilk sayfada ilk mesajı okun.
naima

Okunmamış mesaj gönderen naima »

bu telkinin mi faydası oldu bilmiyorum bir şeyler değişti daha iyi anlıyorum çalıştığım konuları. eskiden ders çalışmak bana işkence gibi gelirdi, şimdi çalışma masasına daha kolay oturabiliyorum, içimde adını koyamadığım bir dürtü sanki beni ders çalışmak için harekete geçiriyor. teşekkürler ücretsiz paylaştığınız için