Altın Üçgen (Golden Triangle Healing System)

Chi Energy Healing (Reiki). Yetkililer: Fenomen, healermaster, carnim_rama

Moderatör: fenomen

Forum kuralları
* Forum içeriğini diğer forumlarda paylaşmak
* Forumda alınan kararları diğer forumlarda açıklamak
* Forumlara ait özel kuralları ihlal etmek
* Forumlardan diğer alanlara alıntı ve kopya yapmak
Kesinlikle yasaktır. Kural ihlali tespit edildiğinde uyarılmaksızın üyelik silinecektir.
Kullanıcı avatarı
coolugur
Yaşadığınız İl: 19 Çorum

Altın Üçgen (Golden Triangle Healing System)

Okunmamış mesaj gönderen coolugur »

Golden Triangle Healing System

Golden Triangle 1986 yılında James Purner tarafından derin Budha meditasyonu esnasında gelen vizyonlarla ortaya çıkartılmış bir sistemdir.

Golden Triangle yeni bir enerji sistemine dayalı bir şifa yöntemidir. Bu sistem oldukça güçlü bir enerji titreşimine sahip olan bir Golden Triangle enerjisine dayanır. Ancak bir Reiki sistemi değildir.
Golden Triangle'nin kendine özel bir sembolü vardır. Şifa çalışmaları için kullanılsa da temelde üçüncü gözle ilgili bir enerji sistemidir ve üçüncü gözü aktive eder. Sezgilerin gelişmesi için Golden Triangle enerji sistemi etkili olarak kullanılabilir. Ayrıca kundalini enerjisini aktive edici ve diğer chakralarla da ilgili çalışmaları vardır.
Temel olarak üçüncü gözümüzün aktivasyonu ile ilgili olsa da Golden Triangle sistemiyle yakından yada uzaktan şifa çalışmaları yapılabilmektedir. Özellikle ağır hastalıklarda bu enerji sistemi rahatlıkla kullanılabilir. (kanser,astım,hepatit,AIDS vb..)
Enerji sistemi tek inisiyasyona öğretilir .
Eğitimi aldıktan sonra sizde Golden Triangle Uygulamacısı ve Eğitmeni olursunuz. Bu eğitimi almak için en az Usui Reiki 1 eğitimi almış olmanız gereklidir.
Golden Triangle Healing System Öneriler
Uygulanması kolay ancak verimli olarak kullanılması zor bir sistemdir.
3.gözün aktivasyonuna önemli katıkıları olur. Ancak doğru bir eğitmenden alınmazsa, kişiye gerekli uyarılar yapılmadığı takdirde kişinin enerji sisteminde çeşitli olumsuzluklara da neden olabilmektedir.
Bu çalışma kişiye hazır olmadan verilmemelidir. En az Usui Reiki 1.aşama öğrencilerine verilse de tek kriter bu değildir ve kesinlikle uzman bir eğitmenden alınmalıdır.

ALTIN ÜÇGEN ŞİFA YÖNTEMİ

James J. Purner, 1986 yılında her gün yaptığı dört saatlik derin Buda meditasyonlarından birinde ortaya çıkan iki vizyondan sonra Altın Üçgen şifa yöntemini geliştirdi. Bu vizyonlarda ona şifacılık sistemini geliştirmede daha ileri seviyeler için görevlendirildiği, insanların duygusal, ruhsal ve fiziksel sorunları için bu enerji sistemini kullanarak onlara çok etkili yardımlarda bulunabileceği söylendi.

Birinci vizyonda James J. Purner, çölde ilerliyor ve eşek üzerine binmiş bir figür ona eşlik ediyordu. Beyaz saçlı figürün üzerinde eski püskü, yırtık pırtık, lime lime bir elbise vardı. Figür ona zamanın artık geldiği ve rehberinin her zaman onunla beraber olacağını söyledi. Yardım istediği zaman rehberlerine söylemesi yeterliydi, yardım gönderilecekti. Bu sözleri söyledikten sonra figür döndü ve kum tepeciklerinin arasına eşeğini sürüp kayboldu.

Bu olaydan altı ay sonra bir meditasyon sonrası yatağına uzanmış yatarken, üçüncü gözünün olduğu yere bir enerji dokundu ve James J. Purner iki saat hareket edemedi. Bu zaman süresince bu enerjinin kaynağının Mısır Tanrıçası İsis olduğu devamlı hissettirildi. James J. Purner, İsis hakkında hiçbir bilgiye sahip değildi, onun kim olduğunu bilmiyordu. İsis, kendini ona tanıttı.

O güne kadar James J. Purner, insanlara yeni bir enerji frekansı öğretebileceğini hiç düşünmemişti ama o günden sonra birisine yalnızca dokunarak ya da bakarak onu rahatlattığını hissetmeye başladı. Bundan sonra zaman ve mekandan bağımsız olarak bu enerjiyi göndermeyi öğrendi. İsis’in onunla olduğunu söylediği bir gün, James J. Purner ondan yardım istedi ve kullandığı enerji çok daha güçlü, temiz ve saf olarak akmaya başladı.

O günden sonra bu enerjiye başkalarını uyulmayabileceği söylendi ve bunun için çok kolay bir teknik öğretildi. Bu enerji sistemi Usui Reiki, Seichem Reiki, Karuna Reiki benzeridir ama yoğunluğu onlardan çok daha fazladır ve daha kuvvetli hissedilir.

Yöntemin Uygulanışı

Önce "Altın Üçgen enerjisini açıyorum." denir. Birkaç dakika bekleyip akışı iyice hissedince şifalandırma prosedürünü gerçekleştirmesi için İsis'i çağırılır ve yardım etmesini talep edilir. Ondan sonra şifa gönderilecek kişinin bilgilerini İsis'e ilettikten sonra şifalandırılacak kişiyi imajinatif olarak bir altın üçgenin içinde hayal edilir.

Sembol olarak sadece kendini de bir altın üçgen içinde hayal edilebilir.. GT de biliyorsunuz sembol sadece bir altın üçgen.
Avuç içlerin tavana bakacak şekilde ellerin dizlerinde olursa iyi olur

Niyet ve imajinasyon.. Aynı şekilde yine isis'i çağıracak ve sana şifa vermesini talep edeceksin..

Eller birleşik olsa da olur. Enerjiyi daha dengeli şekilde akıtır..

alıntıdır...
Yolun ucunun nereye varacağını düşünmek beyhude bir çabadan ibarettir.

Sen sadece atacağın ilk adımı düşünmekle yükümlüsün. Gerisi zaten kendiliğinden gelir.

empoze

Re: Altın Üçgen (Golden Triangle Healing System)

Okunmamış mesaj gönderen empoze »

Altın Üçgen uyumluyum ve gerçekten çok güzel ve güçlü bir enerji.Heleki uyumlandıktan sonraki gün vücudumdaki rahatlık ve huzur müthişti.
Kullanıcı avatarı
coolugur

''doğru bir eğitmenden alınmazsa, kişiye gerekli uyarılar yapılmadığı takdirde kişinin enerji sisteminde çeşitli olumsuzluklara da neden olabilmektedir.
Bu çalışma kişiye hazır olmadan verilmemelidir. En az Usui Reiki 1.aşama öğrencilerine verilse de tek kriter bu değildir ve kesinlikle uzman bir eğitmenden alınmalıdır. ''

Burada bahsedilen olumsuzluk nedir acaba? Bilginiz varmı bu konuda?

Sen sadece atacağın ilk adımı düşünmekle yükümlüsün. Gerisi zaten kendiliğinden gelir.
Kullanıcı avatarı
carnim_rama
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul

Okunmamış mesaj gönderen carnim_rama »

enerjinin kişiye ağır gelmesi ve hazır olunmayan açılımların yaşanmasıyla ortaya çıkan durumlar. ruh hali ve psikolojinin bozulması diyebiliriz.
Anlatsanda anlamam sanırım sen şehirli ben köylüyüm Ölmeden girdim toprağa ölüyüm ibretlik bir öyküyüm Gözümü deldi nur körüm bu dünyaya bil bu dünya kaynana İyilik etmez hayrına ..
Kullanıcı avatarı
ScreamOfTheElements
Yaşadığınız İl: 35 İzmir

Okunmamış mesaj gönderen ScreamOfTheElements »

aslında altın üçgen bir insiye değil, meditasyon şeklidir. kullanmak için uyumlanmak gerekmiyor. sadece meditasyonlarını bulup uygulayabilirsiniz. sadece günümüzde para kazanmaya yarar uyumlama. başka bir şeye yaramaz :)
I Can Be Anything, Anything I Want To BE .!!

Witch

Kullanıcı avatarı
coolugur

Bahsettiğiniz meditasyonu bulamadım. Acaba paylaşabilirmisiniz?

Kullanıcı avatarı
turab
Yaşadığınız İl: 37 Kastamonu
Burcunuz: Boğa Burcu: 21 Nisan-21 Mayıs
Cinsiyetiniz: Erkek

Okunmamış mesaj gönderen turab »

evet güzel bir meditasyon paylasırmısınız..gerçi meditasyonun güzeli kötüsü olmaz ama umarım demek istediğim anlasılmıstır :)
uubam.com

Kanıtın yokluğu yokluğun kanıtı değildir...
Kullanıcı avatarı
carnim_rama
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul

Okunmamış mesaj gönderen carnim_rama »

turab yazdı:evet güzel bir meditasyon paylasırmısınız..gerçi meditasyonun güzeli kötüsü olmaz ama umarım demek istediğim anlasılmıstır :)
bu bi meditasyon değil şifa sistemidir
Anlatsanda anlamam sanırım sen şehirli ben köylüyüm Ölmeden girdim toprağa ölüyüm ibretlik bir öyküyüm Gözümü deldi nur körüm bu dünyaya bil bu dünya kaynana İyilik etmez hayrına ..
Kullanıcı avatarı
turab
Yaşadığınız İl: 37 Kastamonu
Cinsiyetiniz: Erkek

Okunmamış mesaj gönderen turab »

onu anladım zaten ben yukardaki arkasın dediğine katıldım sadece
uubam.com

Kanıtın yokluğu yokluğun kanıtı değildir...
Newvoice
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı
Yaşadığınız İl: 47 Mardin
Cinsiyetiniz: Kadın

Okunmamış mesaj gönderen Newvoice »

ScreamOfTheElements yazdı: 25 Eyl, 08:29 aslında altın üçgen bir insiye değil, meditasyon şeklidir. kullanmak için uyumlanmak gerekmiyor. sadece meditasyonlarını bulup uygulayabilirsiniz. sadece günümüzde para kazanmaya yarar uyumlama. başka bir şeye yaramaz :)
Ben de tam olarak bu konuyu merak ediyordum. Hayal ederek Meditasyonu yapmak için illa uyumlama alınmalı mı.

“Chi Energy Healing (Reiki)” sayfasına dön