Neden yapamıyorum ?

Astral Seyahat hakkında bilmek istediğiniz herşey bu bölümde. Astral Seyahat nedir? Astral Seyahat Nasıl Yapılır? Astral Seyahat Teknikleri Nelerdir?
Misafir-Telekinetik

Re: Neden yapamıyorum ?

Okunmamış mesaj gönderen Misafir-Telekinetik »

öle dersen yapamazsın tabi ...

Kullanıcı avatarı
Prens_12345

Okunmamış mesaj gönderen Prens_12345 »

Peki bunun azami süresi felen var mı ben 5 - 10 dkda bırakıyorum zaten belli süre sonra yamulma hissi yok oluyor :S
Kullanıcı avatarı
Prens_12345

bırakıcam kaşık bükmeyi en iyisi element hiç yoktan kontrolü kolay,kaşık bükme çok baş ağrıtıyor ne bükülüyo nede bişi oluyo :S
Kullanıcı avatarı
Prens_12345

Tm görürsem sölerim
blooderica
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı
Yaşadığınız İl: 32 Isparta
Burcunuz: Başak Burcu: 23 Ağustos-22 Eylül
Cinsiyetiniz: Erkek

Okunmamış mesaj gönderen blooderica »

arkadaşlar ben yeni başladım çok da istekliyim telekineziyi yaparken nesneyi hareket ettirmek için neyi düşünmeliyiz onun hareket ettiğinimi yoksa onu zihnimizde iktirdiğimizimi düşünücez onu anlamıyorum ben şimdi ne yapcam hareket ettirmek için ?

Uchiha Sasuke

Okunmamış mesaj gönderen Uchiha Sasuke »

blooderica yazdı:arkadaşlar ben yeni başladım çok da istekliyim telekineziyi yaparken nesneyi hareket ettirmek için neyi düşünmeliyiz onun hareket ettiğinimi yoksa onu zihnimizde iktirdiğimizimi düşünücez onu anlamıyorum ben şimdi ne yapcam hareket ettirmek için ?
İstediğini yap.İlla şunu düşüneceksin veya illa bir şey düşüneceksin diye bir sınırlama getiremeyiz.İstediğini de düşünebilirsin bir şey düşünmeye bilirsin de.Tamamen sana kalmış bir şey.
Kullanıcı avatarı
telekült

Okunmamış mesaj gönderen telekült »

Kağıt döndürme yapabiliyormusun
GaSX
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul
Burcunuz: Yengeç Burcu: 23 Haziran-22 Temmuz

Okunmamış mesaj gönderen GaSX »

Uğraşlarının sonucu bir yerden çıkar dostum merak etme. Bu Astral konusunda gelişme olabilir. Aerokinesis konusunda gelişme olabilir. Medyumik konuda gelişme olabilir. Durugörü, Durusezi gibi şeylerin gelişimi de olabilir her yerden çıkabilir bu. Belki de gelişip fark etmemişsindir bir konuda.
telemast
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı
Yaşadığınız İl: 57 Sinop
Burcunuz: Aslan Burcu: 23 Temmuz-22 Ağustos

Okunmamış mesaj gönderen telemast »

axi222 yazdı: 11 May, 17:05
options yazdı:sen böyle yapamıyorum diyeceksen olmaz tabi...
biraz kendine güven
işte herkez böle diyor fakat çok uzun süredir bunları uygulayınca doğal olarak insanda gücen kalmıyor ve burakıyor tabi ama yinede çabuk pes etmemek gerekir ama adam 2 senedir uğraşıyorum diyor
kardeş nefes alıp verirken nefesini dinle nefesine odaklan ben bunu kullanıyorum zihnimi boşalltmak için ve 2 yıl gerçekten uzun bir süre . :(