Gerçek mi bu?

Telekinezi nasıl yapılır? Telekinezi teknikleri, kaşık nasıl bükülür? Kinezinin maddeye tesiri ve Telekinezi hakkında bilmek istedikleriniz Telekinezi Nedir?
devran
Konum: marsı geçince venüse varmadan soldan ikinci gezegen kime sorsan gösterir

Re: Gerçek mi bu?

Okunmamış mesaj gönderen devran »

bencede inanmıyorsan bırak bu işi çünkü bu işin temeli inanmaya bağlı
hem ne demiş atalarımız inanmak başarmanın yarısıdır.
bir çin atasözü derki;khi kua tikia nkia kro hni (açıkçası bende anlamadım:))

Kullanıcı avatarı
kinetik_prens

Okunmamış mesaj gönderen kinetik_prens »

berkan yazdı:bilimin kabul etmemesi ABD, 2012 yi okuyun forumda. 51. bölgeyide arastirin ;)
yeterince araştırdım o 51. bölge saçmalığını
ufolardan fLn bahsedilen saçmalık bişi
İmza Yhok.
Kullanıcı avatarı
Kuzey*
Yaşadığınız İl: 33 Mersin

Okunmamış mesaj gönderen Kuzey* »

Herşey inançla başlar. =)
Allah bize görünmüyor diye Allah'a inanmayan insanlar, aşka inanıyorlar peki aşkı nasıl görüyorlar? Diyordm bi aralar. =)
Herşey senin içindedir, inanmadığın zaman zaten kendini kitlemiş olursn. Hiçbirşeye önyargı ile yaklaşma.
Aref'in şovlarını unutup kendinize odaklanın.
jaxsperon
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı
Yaşadığınız İl: 27 Gaziantep
Burcunuz: Balık Burcu: 20 Şubat-20 Mart
Cinsiyetiniz: Erkek

Okunmamış mesaj gönderen jaxsperon »

beyler. ben herkes gıbı denedım.. basardım da. ama su an acısını cekıyorum lütfen ıcınızde varsa bu yonelık hısler yapmayın..derım ha nelerdır acısı anlatayım..ben biyokınezi.ders felan almadım..kendımce calıstım 7 gunde kasıgı gozle gorunur sekılde egdım.sonra guclerım.varsa dedım buyuk cısımlerde denım dedım. ınannın yolda yururken duran arbası hafıf salladım.. yanı anladımkı benım.artık doga ustu yetenegım..var eglenclıydı..ama acısı suydu uyuyamıyorum..adam akkılı gozlerımı kapatıgımda hep ısıklar gezıyo uyuyamıyorum..bazaende garıp sesler kulagımı rahatsız edıyo.balkona cıkmıstım gece uyku tutmadı.benı sıgara ıcıp ıcerı gecıp yatmaktı ıstegım..sıgaramı ıctım.arkamı dondum.kapı kapalıydı ınanınkı komsunun balkonuna ınmıssım. o an nasıl oldu anlamadım.yanı kısacası bu gıbı seyler oluyo yanı bılınc altınızdakı ıstegınız.zamanında eskıden ne arzuladıysanız onları yasıyosunuz yanı ben asagıdakı komsumu zamanında ıstemedım.ama nasıl oldu anlamadım.yanı bosverın kardesım bence fazlada ıstemeyın ıstıyosanız sınır koymaya calısın. yoksa sız degıl o sızı hukmedecek.okudugunu ıcın tşkler
telemast
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı
Yaşadığınız İl: 57 Sinop
Burcunuz: Aslan Burcu: 23 Temmuz-22 Ağustos

Okunmamış mesaj gönderen telemast »

telekinezi gerçek mesela en basit psi wheel ayrıca enerji 1 dir yani telekinezide kullandığın enerjiyi aerokinezi pyrokinezi gibi dallardada kullanabilirsin tek sorun kontrol,odaklanmak ve konsantrasyon ben telekinezide baya bi ilerledim baya dediğmde 3-4 yıl değil 16 yıl aerokineziye geçtim ve çok rahat yapabiliyorum :D

ozamay
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul
Burcunuz: Balık Burcu: 20 Şubat-20 Mart

Okunmamış mesaj gönderen ozamay »

İnsanlar bir şeylere inanmak istiyor önce bunu söyleyeyim.

Teknoloji forumunda gezerken biri sormuş aklıma bu site geldi bir bakayım napıyorlar dedim :)

Öncelikle "Biz boşuna mı yapıyoruz?", "Bu kadar insan mal mı?"
gibi savunmaların hiçbir karşılığı yoktur. Türkiye'deki dolandırılan insanların çoğunun kurduğu laf bu "Bu kadar insan salak olacak değil ya" o kadar salak oldular maalesef. (Sözüm meclisten dışarı)
Ben de zamanında senin gibi bir başlık açtım fakat bana kimse cevap vermemişti :)
Öncelikle ben de iyice araştırdım ve yurt dışında insanların da bunu yaptığını ve üzerine çalıştığını gördüm.
Gerçek mi hala bilmiyorum genelde videoların çoğunluğu eski, çok az yeni video çeken insan var.
Öncelikle Psi-wheel liselerin fen kitaplarında var, statik elektrik ile çevirmeyi gösteriyorlar okul kitaplarında. Statik elektrikten şüphelenebilirsiniz. Ha cam fanusun içinde yapan var mı? Videosu olanlar var fakat gerçek mi bilmiyoruz.

Olay telekinezi ile de bitmiyor, eğer bu gerçekse diğer dalları da gerçek demektir. Ateş,hava,su gibi elementleri kontrol ettiğini söyleyenler var. Üzerine çalışanlar eğitimler var. Hastalıklarını tedavi eden, göz rengi değiştirip, boyunu uzatıp vs.vs. Dipsiz kuyu mübarek.

Bu arada kağıt psi whell yapabiliyorum ama uzaklaşınca bile duruyor. Rüzgar olmadığına eminim ama statik elektrik olabilir.
Benim bildiğim bu olaylara en çok kafa yoranlar Shaoiln Keşişleri.

Bu olaylar genelde zincirleme anlayacağın bu doğruysa şu da doğrudur şu doğruya bu da doğrudur diye gider iplik söküğü gibi uzar gider.
Açıkçası ben de senin gibi düşünüyorum. Yüzlerce kitap var bu kitaplar neden var?

Bunu kanıtlamak için 2 yol var.
Ya yapan birini bulup size göstermesini isteyeceksiniz.
Ya da kuantum fiziğinin gelişmesini bekleyeceğiz ve neler olacak göreceğiz.
Bu olaylarda anlatılan bazı mantıklar var. Bu mantıklarla uyuşan Nikola tesla'nın Jackie Chan'in gibi insanların sözleri var.

Çok karışık yazdığımın farkındayım aklıma geldikçe yazıyorum.
Bu yetenekler varsa neden kullanamıyoruz?
Bilincimiz olmadığına inandırılmış kullanma kullanmaya körelmiş.

Bu yetenekler neden biz de var?
İnsanlarla topraktan oluşturulmuş Allah ruhları üflemiş (Kur'an da böyle yazıyormuş) mantıken de Allah'ın parçalarıyız onun kadar güçlüyüz ama farkında değiliz mantığı falan filan böyle akıp gidiyor. Araştırması eğlenceli fakat elde tutulur bir şey için çok boş zamanın olmalı. Bence sen de benim gibi boşver ve gerçek hayattaki kariyerine odaklan :)
Saulo Moreno
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul
Burcunuz: İkizler Burcu: 22 Mayıs-22 Haziran

Okunmamış mesaj gönderen Saulo Moreno »

Merhaba. Ben yaparım. Çok ilgimi çekti. Sanırım yapabilirim.