Psi Wheel (Kağıt Döndürme) Teknikleri

psi wheel kağıt döndürme teknikleri, psi wheel nasıl hazırlanır, psi wheel nasıl döndürülür, psi wheel teknikleri

Telekinezi Nasıl Yapılır? Telekinezi Teknikleri, Telekinezi için Yapılması Gerekenler...
Kullanıcı avatarı
multiplayer1

Re: Psi Wheel (Kağıt Döndürme) Teknikleri

Okunmamış mesaj gönderen multiplayer1 »

enerjini haber stüdyosundaki kağıtlara göndermen zor olur ama iletmeyi başarırsan yapabilirsin...
psi2985

Okunmamış mesaj gönderen psi2985 »

merhaba ben aranıza yeni katıldım. konu hakkında hiç bir bilgim olmadığından buraya yazıyorum. Küçük yaşlardan beri olacak şeyleri evvelden neredeyse birebir biliyorum hatta kimi zaman, mekan, şekiller,bulunan insanları dahi daha evvelden görüyorum. Sürekli bir garipliğin olduğunu farkediyordum ama ne olduğunu çözemiyordum. Sonra birgün bu sitede gezerken psi wheeli gördüm o an denedim kağıt o kadar hızlı dönüyordu ki ve ilk denememdi tabii açıkçası korktum. Bu olaydan sonra evimde bulunan elektronik eşyalara yaklaştığımda bozulmaya başladılar. Defalarca telefonlarım bozuldu, sonra bulunduğum odadaki ampülde yanıp sönmeler olmaya başladı. Elimi uzattığım küçük eşyalar kayıyor. Kontrol edemiyorum ve bu yüzden kimsenin yanında ellerimi çıkartamıyorum, bir şeyler hareket edince şahit olan kişiler tedirginleşiyor. Bende bulunan telekinezi yeteneği midir , başka bir şey midir, nasıl kontrol edebilirim?
RAPKOPAT36

Okunmamış mesaj gönderen RAPKOPAT36 »

Abi sağolun.. Bayağıı işime yaradı..
Kullanıcı avatarı
ddemmahum

Okunmamış mesaj gönderen ddemmahum »

kardeş bence bu telekineziden farklı bir şey..telekinezi beyin gücünün konsantrasyon yoluyla kullanılmasıdır ama sen konsantre falan olmuyorsun..
::Welcome to home Bruce::
Kullanıcı avatarı
Sai
Yönetici
Yönetici
Yaşadığınız İl: 54 Sakarya
Burcunuz: Aslan Burcu: 23 Temmuz-22 Ağustos
Cinsiyetiniz: Erkek

Okunmamış mesaj gönderen Sai »

bunu multiye sorun o sana söyler
Kullanıcı avatarı
multiplayer1

psi2985 yazdı:merhaba ben aranıza yeni katıldım. konu hakkında hiç bir bilgim olmadığından buraya yazıyorum. Küçük yaşlardan beri olacak şeyleri evvelden neredeyse birebir biliyorum hatta kimi zaman, mekan, şekiller,bulunan insanları dahi daha evvelden görüyorum. Sürekli bir garipliğin olduğunu farkediyordum ama ne olduğunu çözemiyordum. Sonra birgün bu sitede gezerken psi wheeli gördüm o an denedim kağıt o kadar hızlı dönüyordu ki ve ilk denememdi tabii açıkçası korktum. Bu olaydan sonra evimde bulunan elektronik eşyalara yaklaştığımda bozulmaya başladılar. Defalarca telefonlarım bozuldu, sonra bulunduğum odadaki ampülde yanıp sönmeler olmaya başladı. Elimi uzattığım küçük eşyalar kayıyor. Kontrol edemiyorum ve bu yüzden kimsenin yanında ellerimi çıkartamıyorum, bir şeyler hareket edince şahit olan kişiler tedirginleşiyor. Bende bulunan telekinezi yeteneği midir , başka bir şey midir, nasıl kontrol edebilirim?
enerjini kontol edemiosun..ilk başlangıçta bu kadar yoğun bir enerjinin açığa çıkması normaldir...günde 1,5 saat düzenli olarak kapak çalışırsan enerjini yönlendirmeyi öğrenirsin ve bu tür sorunlar yaşamazsın...
Kullanıcı avatarı
xxmustixx

Okunmamış mesaj gönderen xxmustixx »

ddemmahum yazdı:kardeş bence bu telekineziden farklı bir şey..telekinezi beyin gücünün konsantrasyon yoluyla kullanılmasıdır ama sen konsantre falan olmuyorsun..
Başka yerlere bakmak Arasıra Daha çok enerji ve konsantıe eder Demişti Silencer
FANİ DÜYA BIRAKS YANSIN
Kullanıcı avatarı
multiplayer1

telekinezi enerjini konsantre olarak yönlendirilimesi olarak anlatılamaz..uzaktan etki gibi türkçeye çevrilebilir.konsantre olmadan da enerjinizi yönlendirebilirsiniz..istemsizde olsa bunu yaparsınız!
Kullanıcı avatarı
SuyuNKaLßi

Okunmamış mesaj gönderen SuyuNKaLßi »

arkadaşLar iLk denememde yaptım beLki küçükde oLsa hava akımı yardımı oLabiLir ama normaLde dönmüyor okuLda çok az daha iLkeL yani iğne yerine kaLem ucuyLa bide kaıdı katLayamıyordum az önce bir deneyim dedim oldu çok inanıLmaz :x
züper :twisted:
Suratımda her suç ayrı bir imza..Benmişim kendime en büyük ceza..!
Kullanıcı avatarı
ddemmahum

Okunmamış mesaj gönderen ddemmahum »

yeni başlayanlarda böyle olaylar sık sık görülür..çalışmalara devam..
::Welcome to home Bruce::