Psi Wheel (Kağıt Döndürme) Teknikleri

psi wheel kağıt döndürme teknikleri, psi wheel nasıl hazırlanır, psi wheel nasıl döndürülür, psi wheel teknikleri

Telekinezi Nasıl Yapılır? Telekinezi Teknikleri, Telekinezi için Yapılması Gerekenler...
Kullanıcı avatarı
SuyuNKaLßi

Re: Psi Wheel (Kağıt Döndürme) Teknikleri

Okunmamış mesaj gönderen SuyuNKaLßi »

kapakta çaLışıyorum psi wheeL'de bununLa birLikta başka bişeyede başLasammı :?
Suratımda her suç ayrı bir imza..Benmişim kendime en büyük ceza..!
RedShaman

Okunmamış mesaj gönderen RedShaman »

Slm. Arkadaşım sayesinde telekineziyle tanıştım ve bu siteyi buldum. Psi whell i gördüm ve ilk gün 5.5 saat psi whell e uğraştım. Hareket ettiriyordum ama yönünü belirleyemiyordum. 2-3 gün sonra çalışarak 5 dakika aralıksız döndürdüm ama ondan sonra döndürememeye basladım. Simdi ise cok az hareket ettiriyorum 1 tur bile dönmüyor. Nedeni nedir??
Kullanıcı avatarı
ddemmahum

Okunmamış mesaj gönderen ddemmahum »

daha önce bir kaç arkadaşta bende de olmuştu bu olay..normal bir durumdur moralini bozma çalışmalara devam et sonra yeniden açılacaksın ;)
::Welcome to home Bruce::
clickboom

Okunmamış mesaj gönderen clickboom »

ben yeni başladım psi wheel'e kağıdı oynatıyorum ancak tam tur attıramıyorum önce sağa dönüyo sonra sanki bir engele çarpıyormuş gibi duruyo sonra sola dönüyor anlamadım kontrol edemiyorum ne yapmam lazmmm :?:
Kullanıcı avatarı
ddemmahum

Okunmamış mesaj gönderen ddemmahum »

kapak çalışması yaparak kendini geliştirmen lazım..
::Welcome to home Bruce::
SackGasse

Okunmamış mesaj gönderen SackGasse »

selam arkaşlar ben sabahleyin denedim ama azcık döndü bunu yavaşça geliştirmeyi planlıyorken 30dk denemedim tekrar denediğimde dönmüyordu hemde hiç dönmedi :( bunu döndürmek için yöntemleri söyler misiniz denedim ama yapamıyorum nasıl düzgün konsantre olabileceğimi ne yaparsam daha çabuk yapabileceğimi anlatır mısınız bu arada bu işe bugün başladım :D :D
Kullanıcı avatarı
SuyuNKaLßi

Okunmamış mesaj gönderen SuyuNKaLßi »

bende iLk başLadığım qün yapmıştım ..aradabi insan tıkanıyo böyLe eğer üzerinde stres konsantasyonunu bozucak oLan oLayLar varsa bunLarı beyninde yoketmeLisin.Beynin temizken bu işi yapmayı denemeLisin ve içinde hiç bi türlü qösteriş çabası kıskançLık kibir qibi duyquLar oLmamaLı..Emin oLmaLısınki "Başarıcaksın" ;)
Suratımda her suç ayrı bir imza..Benmişim kendime en büyük ceza..!
clickboom

Okunmamış mesaj gönderen clickboom »

ben kapak çalışması yaparken masada psi-wheel duruyodu kapağa odaklandıkça psi-wheel in döndüğünü fark ettim acayip etkilendim birde akşamları sessiz bir odadaysanız ve dışarıda yağmur yağıyorsa psi-wheel yaparken yağmura kulak verin acayip işe yarıyor denedim oldu ;)
furkanm6
Yaşadığınız İl: 6 Ankara
Burcunuz: Kova Burcu: 22 Ocak-19 Şubat
Cinsiyetiniz: Erkek

Okunmamış mesaj gönderen furkanm6 »

arkadaslar öncelikle merhaba bn siteyi bulur bulmaz üye oldum ve sorum şu ben mumun alevine komut verebiliyorum amma velakin psi-whelli döndüremiyorum bırakın döndürmeyi oynatamıyorum bile sizce ne yapmalıyım ??? teşekkürler
Psyk0

Okunmamış mesaj gönderen Psyk0 »

Paylaşım için gerçektn tşkler... Ahanda şimdi yapmaya başlıyorum! Gece daha iyi konsantre olabilrim gece yapsam bi sakıncası olur mu? Yada olmaz diye bişey war mi?