Psi Wheel (Kağıt Döndürme) Teknikleri

psi wheel kağıt döndürme teknikleri, psi wheel nasıl hazırlanır, psi wheel nasıl döndürülür, psi wheel teknikleri

Telekinezi Nasıl Yapılır? Telekinezi Teknikleri, Telekinezi için Yapılması Gerekenler...
black87

Re: Psi Wheel (Kağıt Döndürme) Teknikleri

Okunmamış mesaj gönderen black87 »

ben pipet dönderiyorum avuçlarım ve parmaklarımda döneceği zaman karıncalanma hissediyorum sizdede oluyormu bide pipet kaçıncı aşama bi de pipeti hallettikten sonra ne yapabilirim.
Herkese iyi geceler ve teşekkürler
Kullanıcı avatarı
ddemmahum

Okunmamış mesaj gönderen ddemmahum »

pipet 1. aşama..ve ellerde karıncalanma veya ısınma olması normaldir..herkeste olur..
::Welcome to home Bruce::
tes1907
Yaşadığınız İl: 32 Isparta

Okunmamış mesaj gönderen tes1907 »

Çok güzel anlatmışsın. Bu siteyi daha dün buldum . Pencereyi açıp psi wheel i koydum pencerenin önüne. baktığımda dönüş sallanarak dönüyordu. Bende psi wheeli kendim çevirdiğime emin oldum dün. fakat birkaç sıkıntım vr

1- Soldan sağa doğru döndürebiliyorum hep. Diğer türlü döndüremiyorum( ben aslında sağa dönmesini düşünmüyorum sadece psi wheele yoğunlaşıyorum ve bu sayede zaten beynimdekilerden arınıyorum fakat diğer türlü nasıl döndürürüm bilmiyorum)

2- Cam kavanozda bir milim bile oynatamıyorum aynı teknikle deniyorum üstelik döneceğine inanıyorum

3- biraz daha güçük bir psi wheel ile döndürmem zorlaşıyor ( biraz daha kapalıda olabilir)

4- yarım metre öteden hafif hafif oynatabiliyorum yani 1 cm 1 cm gidiyor duruyor. uzaktan neden yapamıyorum?

bu sorularımı cevapalrssanız sevinirim birde ben bu şekilde yağpıyorum ama hiç onun dönceğine inanmıyorum. yani inanıyorum ama dönceğini fln düşünüyorum direk dönmeye başlıyor ellerimi yaklaştırıp yoğunlaşınca. ellerimi etrafada döndürmüyorum. eğer bu sağ ve sola döndürmenin bi yolu vrsa onuda açıklayın lütfen =)
"Asla vazgeçme ve hayallerini takip et " Bu bir avuç cesareti kalbine yerleştir. unutma yarına onunla varacaksın..!
Ruhmu saran alevle yükselmeliyim ancak. Dik başlı siyah köpek, beni bekliyor olacak..!

By T€$
Timuçin mre $en
Kullanıcı avatarı
ddemmahum

1- başlarda tek yöne dönmesi falan normaldir.. bunun nedeni enerjinin tek elinde yoğunlaştırman olabilir yada "şimdi yine tek yönde dönecek" gibi düşünceler olabilir.. sen farkında olmadan bu düşünceler kafana girer.. ama çalışarak çok rahat bir şekilde bunun üstesinden gelebilirsin..
2- cam kavanoz biraz ileridir.. yani ilk başta psi wheel'i hava ortamında kusursuz bir şekilde yani istediğin yöne istediğin hızda istediğin zamanda çevirebilmen lazım.. ondan sonra kavanoza geç.. daha erken..
3- zaten psi wheel boyutu küçüldüğü veya büyüdüğü zamanlarda zorlaşır.. en ideali normal bir boyuttur..
4- uzaktan etki edememen enerjinin menzilinin küçük olması yine bunu da çalışmalarla geliştirebilirsin.. mesela şu anda enerjin 20 cm ye etki ediyorsa ilerde 4-5 metre olabilir..
başka soru var mı?
tes1907

vayyy saol çok teşekküğr ederim =)

fakat o normal boyutu ve bana diğer tarafa nasıl döndüreceğim isöylermisin ben döndürmeye çalıştım şimdi fakat bu sefer sağa dönmeside durdu döndüremiyorum hiçbir tarafda :D sonra bi süre sorna sağ döndürdüm tekrar dönmeye başladı fakat solada döndürmek istiyorum hemen yapıp bir an önce psi ball a geçmöek istiyorum çünkü psi peti çok merak ediyorum =)
"Asla vazgeçme ve hayallerini takip et " Bu bir avuç cesareti kalbine yerleştir. unutma yarına onunla varacaksın..!
Ruhmu saran alevle yükselmeliyim ancak. Dik başlı siyah köpek, beni bekliyor olacak..!

By T€$
Timuçin mre $en
tes1907

arkadaşım evet sanırım enerjimi sadece sağ elimde yoğunlaşıyor ellerimi çapraaz yaparak denedim bu sefer ters tarafa dönüyor fakat sola nasıl yoğunlaşcam eğer msn varsa pm atarmısın =)

By T€$
Timuçin mre $en
Kullanıcı avatarı
ddemmahum

hmm.. bu işlerde en önemli noktalardan biri sabırdır.. sen sabırsız birisin heralde :) .. inşallah psi ball da yaparsın.. zor bir şey değil.. istediğin yöne döndürmeyi de kapak çalışması yaparak başarabilirsin..

Ben teşekkür ederim yardımcı olmak benim hobim.. :) hadi sana kolay gelsin..
tes1907

bişey daha kapak çalışması ne:D link verirmisin :D psi ball ı denedim 1 metreden psi well döndü ama rüzgarmı yaptım eliml tam emin diilim :D

By T€$
Timuçin mre $en
Kullanıcı avatarı
ddemmahum

yapman gereken tek şey bir kapak bulmak ortasına odaklanmak.. hiçbir şey düşünmeden hissetmeden kapağa odaklanmak.. bu sayede konsantrasyonun gelişecek..
tes1907

hmm anladım fakat bu sefer sola dönüyor sağ ya dönmüyo ne zaman bu düzgün istediğimi yaptırcam :D

By T€$
Timuçin mre $en