Psi Wheel (Kağıt Döndürme) Teknikleri

psi wheel kağıt döndürme teknikleri, psi wheel nasıl hazırlanır, psi wheel nasıl döndürülür, psi wheel teknikleri

Telekinezi Nasıl Yapılır? Telekinezi Teknikleri, Telekinezi için Yapılması Gerekenler...
Kullanıcı avatarı
sil3nc3r
Yaşadığınız İl: 6 Ankara

Re: Psi Wheel (Kağıt Döndürme) Teknikleri

Okunmamış mesaj gönderen sil3nc3r »

hekomec yazdı:artık kağıdı istediğim tarafa istediğim hızla çevirebiliyorum teşekkürler bilmem işinize yararmı ama mesela sağa çevirirken hep aynı hareketi yapın sol içinde aynı şeyi yapın bi zaman sonra odaklanma süresi sıfırdan 10 sn ye kadar düşüor :D şimdi kaşık işine başlıcam bismillah :D
Tebrikler, çalışmalarında başarılar.
Geri döndüm

ginaz

Okunmamış mesaj gönderen ginaz »

saol kardeşim güzel paylaşım..xD
Kullanıcı avatarı
onuryilmaz01992

Okunmamış mesaj gönderen onuryilmaz01992 »

Bu gün Psi Whell çalışmalarımın ilk günü. Çalıştığım ortam ne yazıkki sesli bi ortam. :oops: Fakat çevirmeyi denemelerimden sonra bişey farkettim uğraşırken psi whell dan başka hiç birşey aklıma gelmiyor. Sanki dünyada sadece o ve ben vardık gibi hatırlıyorum. Gelişme varmı? Çeviremediğim için çok merak ediyorum acaba doğru yolda mıyım diye ?
Başlamak demek başlangıçta olmak demektir. Bir kaç kez aynı şeyleri yapmaya çalışıp bıkıp usanmak değil.Demekki bazı şeylerin devamı gelmelidir.
MENTALİZM
Kullanıcı avatarı
sil3nc3r

Doğru yoldasın, verdiğim 2 tekniği de baştan sona anlayarak tekrar oku, döndürmeyi denemeden önce de 5-10 dakika rahatlamak için uzan ve rahatla.
Geri döndüm
Kullanıcı avatarı
onuryilmaz01992

Çok teşekkürler. Deneyeceğim.
Başlamak demek başlangıçta olmak demektir. Bir kaç kez aynı şeyleri yapmaya çalışıp bıkıp usanmak değil.Demekki bazı şeylerin devamı gelmelidir.
MENTALİZM

Kullanıcı avatarı
xxmustixx

Okunmamış mesaj gönderen xxmustixx »

-
FANİ DÜYA BIRAKS YANSIN
Kullanıcı avatarı
onuryilmaz01992

sil3nc3r yazdı:Doğru yoldasın, verdiğim 2 tekniği de baştan sona anlayarak tekrar oku, döndürmeyi denemeden önce de 5-10 dakika rahatlamak için uzan ve rahatla.
Dediklerinizi tekrar tekrar uyguluyorum hala bir sonuç alamadım fakat; ellerimin parmak uçlarında ısı artışı olmaya başladı ve 2 elim arasında manyetik bir alan oluştuğunu hissettim. Gelişme varmı :?:
MENTALİZM
KEY1

Okunmamış mesaj gönderen KEY1 »

Arkadaşlar gerçekten ilgimi çeken bir levitasyondan görüntüsünden sonra başlangıcı olan telekineziye başlamaya karar verdim.Bunların hepsini tane tane başarmak istiyorum.İlk kez denemeye çalıştım,kağıdı döndürmek için beyin düşüncelerimi kullandım,elim ve anlımda bir sıcaklık hissettim(anlımda biraz nemlikte vardı)yanlız kağıt dönmedi.Acaba doğru yoldamıyım???Nasıl bir konsantrasyon tekniği uygulamalıyım ki bunu başarabileyim.Yapacağınız yardımlar için şimdiden teşekkür ederim arkadaşlar.
Kullanıcı avatarı
sil3nc3r

Doğru yoldasınız arkadaşlar, ben ilk başladığımda 1 hafta boyunca en ufak bir hareket ettirememiştim toplam 2 haftada iyi bir şekilde kontrolü sağladım.
Önemli olan her gün düzenli çalışmak, teknikleri tekrar tekrar okuyun yapmanız gereken herşey yazıyor, denemeden önce de dediğim gibi rahatlama çalışması ve nefes egzersizi yapmayı unutmayın, ne kadar rahat hissederseniz o kadar iyidir.
Kendinizi dönmesi için zorlamayın rahat olun zaten dönecektir.
Geri döndüm
Kullanıcı avatarı
fenomen
Yönetici
Yönetici

Okunmamış mesaj gönderen fenomen »

Bu insanin soylediklerini yapin basaracaksiniz.eminim.
Chi Master Ferdi Bayramov (безконтактный бой, no contact combat,dokunmadan dovus)

Sizin veliniz ancak Allah, O'nun Peygamberi ve namaz kılan ve rükû halinde zekat veren müminlerdir. MAİDE suresi 55.