Psi Wheel (Kağıt Döndürme) Teknikleri

psi wheel kağıt döndürme teknikleri, psi wheel nasıl hazırlanır, psi wheel nasıl döndürülür, psi wheel teknikleri

Telekinezi Nasıl Yapılır? Telekinezi Teknikleri, Telekinezi için Yapılması Gerekenler...
Telekopat

Re: Psi Wheel (Kağıt Döndürme) Teknikleri

Okunmamış mesaj gönderen Telekopat »

Merhaba ben foruma yeni üye oldum.Gerçekten de inanılmaz şeyler yapanlar varmış aranızda :) Ben 2-3 gündür kafayı takmış durumdayım bu olaylara ... Size sorularım var gerçekten deneyimli biri cevaplarsa sevinirim.
1-)Psi-wheel'de kağıdı karenin 4'te biri haline gelene kadar mı katlayacağız?Ben şahsen öyle denedim resimdeki gibi olmadı.
2-)Ben çakralar için internetten bir site buldum orada sembolleri ve mantraları var.Meditasyonla mı çakra açılır?
3-)Son olarak vücudumda bazı değişik şeyler var.Bunların bazılarına başkalarında da rastlıyorum.Yüzümü gerebiliyorum , Wolverinin tırnaklarının çıktığı yerdeki kemikleri hareket ettirebiliyorum :) , ayaktaki büyük o kemik her neyse onu da hareket ettirebiliyorum.Bu ve benzeri şeyler enerjimi kullanabildiğim için mi yoksa sadece tesadüf mü?

Foruma henüz katılmış olmama rağmen gerçekten de çok güzel bir forum.Artık bilgisayar başında oyunlarla değil bunun gibi şeylerle uğraşacağımı tahmin ediyorum.Eğer bazı püf noktaları verebilecekseniz memnun olurum.Şimdiden herkese çok teşekkür ederim.Telekinetizmle uğraşmayı da her ne kadar beceremesem de şimdiden çok seviyorum.İyi akşamlar.

Telekopat

İlk soruya gerek kalmadı benzer şekilde yaptım.Az önce denedim ilk denememde döndü bir süre sonra ama kapı açık olduğu için kendimi benim yaptığıma inandıramadım.Sonraki denememde kapı kapalıyken yarım tur istediğim yönde döndü.Ellerimin arasında hortum oluştuğunu hissetmeye çalışınca başardım belki faydası olur.Teşekkürler. :)
netenes

Okunmamış mesaj gönderen netenes »

Çakralar derin bir konudur araştırabilirsin ama henüz onun için çok erken uygulamaya geçmemeni tavsiye ederim.

Vücudundaki değişik şeyleri bilemem ama enerjiyle alakası olduğunu sanmıyorum Wolverinin veya diğerlerinin :D.
Telekopat

Ben beş gündür çakra açmak için düzenli meditasyon yapıyorum.Bugün de yapacağım ve yarın son gün.Çakralar hakkında yanlış bilgiler edinmekten ben de korkuyorum açıkçası.Sizce ne yapmalıyım?Sonuçta ne anlama geldiğini bile bilmediğim sembol ve resimler var.
Kullanıcı avatarı
ilginç288

Okunmamış mesaj gönderen ilginç288 »

Arkadaşlar selam, ben foruma yeni katıldım ve bu Psi Wheel yöntemini denedim 2. veya 3. denememde kağıt 1,5 tur döndü. Ama ondan sonraki 2 denememdede kağıt hareket ediyordu ama tam bir tur dönmedi . Sizce bu başlangıç için yeterli mi ?
Sabreyle işine, hayır gelsin başına !

Kullanıcı avatarı
caryes
Yönetici
Yönetici
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul
Burcunuz: Kova Burcu: 22 Ocak-19 Şubat
Cinsiyetiniz: Kadın
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen caryes »

ilginç288 yazdı:Arkadaşlar selam, ben foruma yeni katıldım ve bu Psi Wheel yöntemini denedim 2. veya 3. denememde kağıt 1,5 tur döndü. Ama ondan sonraki 2 denememdede kağıt hareket ediyordu ama tam bir tur dönmedi . Sizce bu başlangıç için yeterli mi ?
başlangıç için bu yeterli dersek sen bu yeterlidir diye düşünürsün sonra ilerlemen zorlaşır. bence hiçbir zaman yeterli olduğunu düşünme hep daha fazla yapacağını bil. daha çabuk ilerlersin ;)
*istanbul*
Kullanıcı avatarı
ilginç288

ok , görüşün için sağol , daha iyi olmak için çalışacağım . Bir de o dönderdiğimi videoya aldım kağıt dönmeye başlamadan 5-6 sn önceden kağıt durana kadar görüntü sarsılıyor, ilginç değil mi ?
Kullanıcı avatarı
ilginç288

yine ben :D Bugün uğraştım ve 1 dakika dönderdim ilk gün 1,5 tur dönmüştü, bugün 2. gün 1 dk. döndü üstelik akşam saatinde yapıyorum, çok mutluyum :D Haa bu arada ben niye bu kağıt istediğim yöne değilde kafasına göre dönüyor :S
Kullanıcı avatarı
caryes
Yönetici
Yönetici
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul
Burcunuz: Kova Burcu: 22 Ocak-19 Şubat
Cinsiyetiniz: Kadın
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen caryes »

ilginç288 yazdı:yine ben :D Bugün uğraştım ve 1 dakika dönderdim ilk gün 1,5 tur dönmüştü, bugün 2. gün 1 dk. döndü üstelik akşam saatinde yapıyorum, çok mutluyum :D Haa bu arada ben niye bu kağıt istediğim yöne değilde kafasına göre dönüyor :S
Henüz enerjini tam kontrol edemiyosun da ondan. zamanla enerjini doğru yönlendirip istediğin yöne çevirirsin. =)
*istanbul*
Kullanıcı avatarı
ilginç288

Evet yakında inş. istediğim yöne çeviririm :) Bu arada bunlar çok zevkli ya :D