Psi Wheel (Kağıt Döndürme) Teknikleri

psi wheel kağıt döndürme teknikleri, psi wheel nasıl hazırlanır, psi wheel nasıl döndürülür, psi wheel teknikleri

Telekinezi Nasıl Yapılır? Telekinezi Teknikleri, Telekinezi için Yapılması Gerekenler...
Kullanıcı avatarı
onuryilmaz01992

Re: Psi Wheel (Kağıt Döndürme) Teknikleri

Okunmamış mesaj gönderen onuryilmaz01992 »

Teşekkürler.
Başlamak demek başlangıçta olmak demektir. Bir kaç kez aynı şeyleri yapmaya çalışıp bıkıp usanmak değil.Demekki bazı şeylerin devamı gelmelidir.
MENTALİZM
Psycho

Okunmamış mesaj gönderen Psycho »

ya benim ki normalde ters dönüyo ama gölgesine yoğunlaştığımda istediğim yönde hareket ediyor hani avatarı bileniniz wardır ben de onların bi değişiği gölge bükücü :mrgreen: mü olurum acep ?
Aklım Fikrim Deme Hepsini Öldür
Göl Gibi Görünebilir Ama
"O" Çöl Diyorsa Çöldür...
Kullanıcı avatarı
onuryilmaz01992

Olabilir gölge bükmek diye birşey gerçekte vardır. Ama sen gölge hareket ettirmemişsin anlaşılan cisimde döndüğüne göre . Başka yöne baktığın zaman beyin dalgaların daha da yoğunlaşabilir. Bu senin psi wheel ı döndürmeni kolaylaştırmıştır. Benim görüşüm bu.
Başlamak demek başlangıçta olmak demektir. Bir kaç kez aynı şeyleri yapmaya çalışıp bıkıp usanmak değil.Demekki bazı şeylerin devamı gelmelidir.
MENTALİZM
Psycho

Okunmamış mesaj gönderen Psycho »

Olabilir :geek:
Aklım Fikrim Deme Hepsini Öldür
Göl Gibi Görünebilir Ama
"O" Çöl Diyorsa Çöldür...
snpr

Okunmamış mesaj gönderen snpr »

telekineziyi yaklaşık 3 gündür düşünüyordum kendi başıma çalışıyordum şimdi kafam çok ağrıdığı için daha sonra deniycem yazılanları çok teşekkürler
snpr

Okunmamış mesaj gönderen snpr »

biraz oynuyor ama bence nefesimden bi yere fenomen arkadaşımız başlamanın en iyi yolu bi plastik kapağı oynatmaya çalışmak diyor ben sanırım öyle yapıcam en azından nefes konusunu dert etmem.
Kullanıcı avatarı
onuryilmaz01992

Bunu bende denemeye başladım gerçekten mükemmel bir teknik.
MENTALİZM
Kullanıcı avatarı
NoMercyNoRespecT

Okunmamış mesaj gönderen NoMercyNoRespecT »

suan aksam tv sesi falan var uykudan kalktıktan 1 saat sonra yapın dionuz öle yapmayı düşünüom .şöle küçük bi sorun var malzemelri hazırladım falanda ufaktan bi konsantre olmaya calıstım ama kağıdı bi organımmıs gibi hissedemiom .direk kağıda bakıp elimi çevirip dönmesini bekliom. yani dicem kağıdı bi organımmıs gibi hissetmek sartmı.içimden olum bu senin bi organın diom ama heralde bu geçerli değil.bakarken döndünü hayal edebiliom.organ gibi hissetmekte böle olması gerekio heralde organımmıs gibi hayal etmem gerekio ama edemiom .sadece bu senin bi organın diom içinden .kağıda odaklanıom elimi kağıdın üstünde tutup pet şişeinin kapağını açarmıs gbi çeviriom .yha neler yaptımı anlatmaya basladım :Dorganımız gibi hissetmek şart mı baska türlü olmazmı
Suskunluğum asaletimdendir
Her lafa verilecek bir cevabım var,
Lakin;
Bir lafa bakarım laf mı diye,
Bir de söyleyene bakarım adam mı diye
Kullanıcı avatarı
sil3nc3r
Yaşadığınız İl: 6 Ankara

Okunmamış mesaj gönderen sil3nc3r »

Herkese bu kitabı tavsiye ediyorum çok değerli bilgiler veriyor:

https://telekinezi.com.tr/kaynak-kitap/ruhs ... -t160.html

NoMercyNoRespecT;

Şart değil zaten deneye deneye kendi kendine onu bir parçanmış gibi hissetmeye başliycaksın, önemli olan ona etki edebileceğine tüm kalbinle inanman.
Teknikleri tekrar oku ve uykudan uyandıktan 30 dk. falan sonra denemeler yap eğer teknikleri iyi anlarsan ilk denemende bile yapabileceğini sanıyorum(ben 1 hafta boyunca döndürememiştim ilk başladığımda)
Geri döndüm
Kullanıcı avatarı
NoMercyNoRespecT

Okunmamış mesaj gönderen NoMercyNoRespecT »

basardım galiba ellerimin sıcaklığı ei odamın sıcaklığıda ei.resimde gösterdikleri gibi avucumun içine alır gibi yaptım elimi.işaret parmağımı hafifçe oynattığımda dönüodu.rüzgarın etkisiyle mi dönüo acep die ağzımı ve burnumu üstümdeki giysi ile kapattım.şöle bi sorun var ama her istedimde dönmüo.3 kere parmağımı hafifçe oynatıom 3.cüde dönüo.bu da acemilikten galibna demi.deniye deniye istediğim zaman çevirebilme özelline kavuscam .yha yaptığımı bir türlü kabullenemiom.yhani demek istediğim ben değilde parmağımı hafifçe oynattığında ondan olusan rüzgardan kesin oldu flan die düşünüyorum.hemen bos bi şeye kapılmak istemiyorum.sürekli rüzgarın etkisinden şüpheleniom.kapının altını flan kapadım battaniyeyle ağzımı burnuma kapadım cama perdeyi çektim.ama birtürlü yaptıma kendimi bir türlü ikna edemiom.yapabilceğimi biliom.ama hep rüzgar çevirdi süphesi oluo içimde.
Suskunluğum asaletimdendir
Her lafa verilecek bir cevabım var,
Lakin;
Bir lafa bakarım laf mı diye,
Bir de söyleyene bakarım adam mı diye