Psi Wheel (Kağıt Döndürme) Teknikleri

psi wheel kağıt döndürme teknikleri, psi wheel nasıl hazırlanır, psi wheel nasıl döndürülür, psi wheel teknikleri

Telekinezi Nasıl Yapılır? Telekinezi Teknikleri, Telekinezi için Yapılması Gerekenler...
GhostMaster555

Re: Psi Wheel (Kağıt Döndürme) Teknikleri

Okunmamış mesaj gönderen GhostMaster555 »

saolasın deniyecem ii sallah yaparım :)
konsensus

Okunmamış mesaj gönderen konsensus »

ben beyin gücüne uzun zamandır inanıyordum fakat bunu basabilceğimi bilmiyodum bu henüz 2.günüm psi-wheel i ilk denyişimde döndürdüm ama her istediğimde değil bazen 5 dakka odaklandım ama olmadı şimdi size sormak istediğim asıl soru su:psi-wheel i emin olmak için hv almıcak biçimde cam kapakla kapadım hiçbir sekilde rüzgar etkilemiyor bu sekilde denedim denedim ama kımıldatamadım bile sanırım döndürdüğümü sandım sıradada kendi nefesim ile yda oda içindeki hafif hava akımıyla döndü bende kendimi kandırdım kapakla hiç döndüremedim için gercekten morelim bozuldu döndürdüğüm sandım sırada sadce dıs bir kuvvetle(rüzgar) döndüğünü düsünüyorum :(
criminal_1994

Okunmamış mesaj gönderen criminal_1994 »

Umudunuzu sakın yitirmeyin...
"Cennette yaşamak üzere yaratılmıştık ve cennet bize hizmet etmek için düzenlenmişti. Sonra bir şeyler oldu ve yazgımız değiştirildi; cennetin yazgısında da bir değişiklik oldu mu, bu hiçbir yerde belirtilmiyor.." Franz Kafka
Kullanıcı avatarı
simiec

Okunmamış mesaj gönderen simiec »

selam ben istediğim zaman elimi ısıtabiliyorum yalnız bunun psikolojik mi oldugunu yoksa başka birşey sayesinde mi olduğunu bilmiyorum bir de enerjiyi vücutta hareket ettirmek mümkün müdür mümkünse nasıl yapabilirim?
Ruh = Enerji
Astral Seyehat = Bilinçaltına yapılan seyehat
Psiwhell=Manyetizma
Psipet=Yalan ise bana mantıklı gelir çünkü ben ateistim(Tanrının varlığını reddeden).

Saygılar... 8)
Brave32

Okunmamış mesaj gönderen Brave32 »

Merhaba arkadaşLar siteye yeni üye Oldum psi weel dün çalıŞmaya basladım ve etkin bir sonuc alamadım ama bu sabah kalktığımda uzn süre calısTım we az da Olsa bir sonuc aldım kağıda odaklandıkca bir enerji akımı olur sanki elerimde bazen kolum kasıLıp titremeye bile baslıor bunun sebebi ne olabilir ve ayrıca kağıdın bi köşesine bakıp itiğimi düşünüorm kağıt tam tur değilde bi sağ bi sola gidior :D
runman84

Okunmamış mesaj gönderen runman84 »

ya mrhaba bnde aranıza yeni katıldım.bu işlerede çok hevesliyim arkadaşımın tavsiyesi üzerine geldim.yalnız site çok dağınık yeni giren birisi için kafa karıştırıcı.siteye düzenleseniz hem biz yenilere ve de bizden sonrakilere yardımcı olursunuz ..şimdiden teşşekkürler.
Brave32

Okunmamış mesaj gönderen Brave32 »

dün basladım psi wheel'e ßugun gözlerimle 1 tur döndürebiliorm ama bi türlü sürekli dönmior calısıorm calısıorm ama oLmıo :S
Kullanıcı avatarı
grafitus

Okunmamış mesaj gönderen grafitus »

Akşam yaptım sanki biraz oynadı. Ama nefesimle mi oldu bilemiyorum... Sabah tekrar deniyeceğim. =)
Hileci.org
Kullanıcı avatarı
kinetik_prens

Okunmamış mesaj gönderen kinetik_prens »

bnmde bu tür şeylere ilqim war bu sitede yeniyim arkadaşlar yardımcı oluverin gari :) (neden şive yaptm bn yha xD) bu kağıdı döndürmek için ne kadar çalışmak lazım ayrıca bnm yaşım sizden daa küçük :D başka telekineziye başlangıç yöntemleri warmıı (psi wheel yerine)??
hepinize ii psişmeleeer cevablarınızı bekliyorum
İmza Yhok.
gareks

Okunmamış mesaj gönderen gareks »

ARKADASLAR BEN 3 GÜNDÜR PSİ-WHEEL ÜZERİNDE ÇALIŞIYORUM VE BAYA İLERLEDİM BUNDAN SONRA NE GİBİ ŞEYLER YAPITA GELİŞTİREBİLİRİM