Psi Wheel (Kağıt Döndürme) Teknikleri

psi wheel kağıt döndürme teknikleri, psi wheel nasıl hazırlanır, psi wheel nasıl döndürülür, psi wheel teknikleri

Telekinezi Nasıl Yapılır? Telekinezi Teknikleri, Telekinezi için Yapılması Gerekenler...
placebo

Re: Psi Wheel (Kağıt Döndürme) Teknikleri

Okunmamış mesaj gönderen placebo »

elimi ilk koydugumda biraz oluyo sonra deniyorum olmuyo
bosan

Okunmamış mesaj gönderen bosan »

daha çok çalışmalısın ama eninde sonunda başarırsın. Ben ilk gün döndürmüstüm ama kontrol altına almam 1 hafta sürdü
bildiğim şeylerden biri hiçbir şey bilmediğim
misafir11

Okunmamış mesaj gönderen misafir11 »

merhaba bu siteye dün üye oldum ve psi wheel kelimesini ilk kez dün duydum.
youtubedan psi-wheeli döndürme ile ilgili birçok video izledim ve sonunda kendim de denemeye başladım.
pencere, kapı kapalı nefesimden etkilenmeyecek şeklilde sakin 1 odada çalışırken
onlarca strateji denedim. Evet, döndüre biliyodum ama tam olarak ne yaptığımda döndüğünü çözememiştim en sonunda 2 aşamalı bir yöntem ile döndüğü kanaatine vardım. sonra dedim madem döndürebiliyorum öyleyse cam bardağın içindeyken de döndürebilmeliyim. Bardağı içinde psi wheel olacak şekilde masanın üzerine yerleştirdim sağından solundan üfledim güzel hiç hava akımı yoktu sonra yaklaşık 3 saat uğraştım ama millim kımıldatamadım e tabi bulduğum o 2 aşamalı yöntemden de şüphe etmeye başladım acaba odada hissedemediğim zayıf akımlı bir hava mı vardı diye. Bu gün bardakla çalışmalarıma devam ediyorum eğer döndürebilirsem bulduğum yöntemi buraya yazmayı düşünüyorum.
Kullanıcı avatarı
caryes
Yönetici
Yönetici
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul
Burcunuz: Kova Burcu: 22 Ocak-19 Şubat
Cinsiyetiniz: Kadın
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen caryes »

Mystarik yazdı:merhaba bu siteye dün üye oldum ve psi wheel kelimesini ilk kez dün duydum.
youtubedan psi-wheeli döndürme ile ilgili birçok video izledim ve sonunda kendim de denemeye başladım.
pencere, kapı kapalı nefesimden etkilenmeyecek şeklilde sakin 1 odada çalışırken
onlarca strateji denedim. Evet, döndüre biliyodum ama tam olarak ne yaptığımda döndüğünü çözememiştim en sonunda 2 aşamalı bir yöntem ile döndüğü kanaatine vardım. sonra dedim madem döndürebiliyorum öyleyse cam bardağın içindeyken de döndürebilmeliyim. Bardağı içinde psi wheel olacak şekilde masanın üzerine yerleştirdim sağından solundan üfledim güzel hiç hava akımı yoktu sonra yaklaşık 3 saat uğraştım ama millim kımıldatamadım e tabi bulduğum o 2 aşamalı yöntemden de şüphe etmeye başladım acaba odada hissedemediğim zayıf akımlı bir hava mı vardı diye. Bu gün bardakla çalışmalarıma devam ediyorum eğer döndürebilirsem bulduğum yöntemi buraya yazmayı düşünüyorum.
arkadaşım daha yeni başlamışsın ve şimdi hemen kapalı kapta çevirmen çok zor. ilk önce açık olarak çevirmede uzmanlaş istediğin yöne doğru çevir sonra gözlerinle çevirmeyi başar sonra kapalı kapa geçersin. =)
*istanbul*
00900

Okunmamış mesaj gönderen 00900 »

placebo yazdı:elimi ilk koydugumda biraz oluyo sonra deniyorum olmuyo
bosan yazdı:daha çok çalışmalısın ama eninde sonunda başarırsın. Ben ilk gün döndürmüstüm ama kontrol altına almam 1 hafta sürdü
yok öyle bişey elini ilk koyduğunda hava geldiği için dönüyodur öyle küçücük şeylere umut bağlamayın benim gibi
joyce99

Okunmamış mesaj gönderen joyce99 »

ben uzun zamandır böyle şeylere meraklıym ve 1 saattir kağıtı hareket ettirmeye çalışıyorum

hareket etti biraz ama benim çabamla etmedi sanırsam :D
Kullanıcı avatarı
arcanbaris

Okunmamış mesaj gönderen arcanbaris »

senın cabanla etmedıyse ustune tabak gibi bişey koy
H3R TESPİH SALLAYAN ADAM OLSAYDI İMAM MAFYA OLURDU BEA:))
Kullanıcı avatarı
Cengiz

Okunmamış mesaj gönderen Cengiz »

kendime ait psi whel kağıdı büküş tekniğim.resim yükelemeyi deniycem başarabilirsem

Resim
netenes

Okunmamış mesaj gönderen netenes »

Cengiz yazdı:kendime ait psi whel kağıdı büküş tekniğim.resim yükelemeyi deniycem başarabilirsem

Resim

Sen napmışsın ya :D benim hep söylediğim bir şey vardır, ayrıntılara çok takılmamalısın.
Kullanıcı avatarı
Cengiz

Okunmamış mesaj gönderen Cengiz »

bu şekli bulana kadar baya zorlandım :) psi whell şimdi rahat dönüyor fakat rotasız.iğneyi geçirdiğim tahta benim asa gezim.
orda hem kağıt döndürüyor hem yay açıyorum.eğer sıcak soğuk toplar yapmayı başarırsam sıcak soğuk ok atmayı deniycem:D