Psi Wheel (Kağıt Döndürme) Teknikleri

psi wheel kağıt döndürme teknikleri, psi wheel nasıl hazırlanır, psi wheel nasıl döndürülür, psi wheel teknikleri

Telekinezi Nasıl Yapılır? Telekinezi Teknikleri, Telekinezi için Yapılması Gerekenler...
understay

Re: Psi Wheel (Kağıt Döndürme) Teknikleri

Okunmamış mesaj gönderen understay »

meraba anlatım ger.ekten çok gzel bende tk ya bu gece başladım ve kağıdı döndürdüm bazen dönş yönünü kontrol edebiliyorum bazen edemiyorum ama başardım ve bırakmaya hiç niyetim yok :) çok azimliyimdir elimi attığım işi ya yapacam ya yapapacam başka çaresi yok :) inş iyi bir yol katederim :) diğer arkdaşlarada başarılar :)

bloodsheld

Okunmamış mesaj gönderen bloodsheld »

ben yapmaya başladığım zaman kalbim çok sıkışıyor neden acaba ...
farukazat

Okunmamış mesaj gönderen farukazat »

İlk Denemede Döndürdüm 2 Gündür Uğraşıyorum artık daha büyük kağıtları döndürebiliyorum.zihinsel gücü arttırabilecek taşlar hangileri yardım edermisiniz acaba diye sorucaktım bide (: sakın vazgeçmeyin konsantrasyonu en üst noktaya çıkartmalısınız bence .
asdzxc

Okunmamış mesaj gönderen asdzxc »

ya bişey sorucam bn çalışıyordum kağıdı top haline getirdim ilk yapışımdı yazdııın yazıları okuyordum ve çalışmaya devam ediyim derken kağıdın yok olduğunu farkettim bunu bnmi yaptım yoksa bir rüzgardan dolayımı oldu lütfen cevap ver bir soru daha bunun daha kolay yolları yokmu lütfen cevabı şu e postaya gnderirmisin berkcanbaz_fb@hotmail.com

şimdiden teşekkürler emeğine sağlık
memet-orak

Okunmamış mesaj gönderen memet-orak »

MiserysCrown yazdı:Sizlerle paylaşmak istedigim bir konu var.'Anlamadığınız veya zorlandığınız bir nokta olursa çekinmeden sorabilirsiniz' dediginiz için sormak istiyorum.Bu işi uzun süredir yaptıgınızı farz ederek size şu konuyu danışmak istedim.Ben istemeden sinir haliyle baktıgım bardakları kırdım(yada ben öyle düşünüyorum).Başta anlayamadım.Mutfagın sıcaklıgı normaldi.Bardaklar hiçbir şekilde fiziksel bir darbeye ugramadan patladılar.Sonra bagzı araştırmalar yaptım birkaç insanla karşılaştım ve telekinezi yi buldum.Gözümün önünde birçok olay gerçekleşti ama ben hala buna inanamıyorum.Rüzgar ve manyetik alan unsurlarından kaçındım ve anlattıgınız işlemi,kagıdı bir fanusun içine yerleştirerek sürdürdüm.Ne kadar denersem deniyeyim ufacık bir kagıdı bile oynatamadım.Ne yapmamı önerirsiniz? SAYGILARIMLA...
VAy be sen naptın yha qardas :D bardak patlamıs yha wooww helal olsun be qardas adamımsın ;D

Supernova

Okunmamış mesaj gönderen Supernova »

Woow döndürmeyi başardım!:D
Önce milimetre milimetre ilerledi:D
Biraz daha yapmaya başlayınca tam tur dönmeye başladı teker teker:D
Daha sonra enerjim azaldı gibi geldi bana.
Ara verdim:D
Şeytanın Sağ Kolu

Okunmamış mesaj gönderen Şeytanın Sağ Kolu »

Psi wheel i ne kadar sürede yapabiliriz?
pusulugece

Okunmamış mesaj gönderen pusulugece »

Arkadaşlar bende ilk denememde yaptım.
Daha 5 yaşındayken çok korkunç bi olayla karşılaşmıştık.
Evin ışıklarına 1,1.5 dk bakınca yanıp sönmeye başlıyordu annem bu yüzden muska yazdırmıştı ama etki etmedi....
FireSpirit
Konum: 270derece sağa doğru dön bide yukarı bak sonra kafanı salla gözünü kapa bi' ac Ahanda karsındayım :)

Okunmamış mesaj gönderen FireSpirit »

bloodsheld yazdı:ben yapmaya başladığım zaman kalbim çok sıkışıyor neden acaba ...
Büyük İhtimalle Korkuyorsun:)
Gözlerimiz ile Gördüğümüz Her Şey Aslında Cok Daha Farklıdır...

www.sfgame.web.tr ~=Alsaes=~
nilguness

Okunmamış mesaj gönderen nilguness »

psi whell çalışmamım 3. günündeyim ve oldu belki 2. gününde başarmış olabilirim ondan tam emin değilim ama bugün yaptığımdan eminim harika bi duygu dönmeye başladığında önce bi şaşkınlık şüphe acaba rüzgardan mı diye sonra emin oldum sevinçten ağladım korktum muhteşem bi duygu.
EVRENİN SIRRINI ÇÖZMÜŞ GİBİYİM ÇÜNKÜ BEYNİMİN SIRLARINI ÇÖZDÜM Kİ BEYNİN EVRENDEN BİN KAT DAHA KARIŞIK OLDUĞUNA EMİNİM