6 hiss gelistirme

Telepati hakkında bilmek istediğiniz herşey bu bölümde. Telepati nedir? Telepati Nasıl Yapılır? Telepati Teknikleri Nelerdir?
aynur_81

Re: 6 hiss gelistirme

Okunmamış mesaj gönderen aynur_81 »

evet bende merak ettim
Kullanıcı avatarı
onuryilmaz01992

Okunmamış mesaj gönderen onuryilmaz01992 »

fenomen yazdı:simdi telepatide ilerlemek icin daha dogrusu her seyde ilerlemek icin 1 den baslamak lazim.sirayla her seyi aciklayicam.ikincisi eger bunlari yapmak istemiyorsaniz soyle br sey yapin ama bu uzun surucekdir bunu belirtiyim.Tavsiyem aile icinde olan kisi secmenizdir.bir kisi secin her gun goreceyiniz birisi olsun.her gun onu aklinizda cagirin.ona bir seyler diyin ona size bakmasini diyin .ne isterseniz iyice hayal ederek onu soyleyin.bir zaman bakicaksiniz ki onu cagirinca (hayalinizde)gelib beni mi cagirdin diye soyluyecek.sakin sasmayin ha bu normal.zaman ilerledikce ne isterseniz yapdira bilirsiniz.ama bu uzun sure bilir.tesekkurler
Meraba fenomen, bazen evde aileden birisi aklıma geldiği zaman o kişi ne oldu veya beni mi çağırdın tipi sorular soruyor. Bunu bilinçli olarak yapmıyorum. Sadece o an o aklıma geliyor veya onunla alakalı birşey düşünüyorum. Ama onun bana bunları söylemesini beklemiyorum. Sebebini açıklarsan çok memnun kalırım.
Başlamak demek başlangıçta olmak demektir. Bir kaç kez aynı şeyleri yapmaya çalışıp bıkıp usanmak değil.Demekki bazı şeylerin devamı gelmelidir.
MENTALİZM
Kullanıcı avatarı
fenomen
Yönetici
Yönetici

Okunmamış mesaj gönderen fenomen »

Anlatiyim.Insan psisik seyleri istemeyerek de yapar(bilincsizcesine).Onemli olan o yapdigimizi bilincli yapmak.Sen anlatdigin benim teknik olarak verdiyimin bilinsizcesine olani.Yani evde bazen olur ki annenizin sizi cagirdiyini duyarsiniz ama annenize sordugunuzda hayir cagirmadim soyler.Ama bilin ki anneniz o an 1 saniye bile olsa sizi dusunur ve dusunce dalgalarla beyninize gelir.Iste zaman zaman bunu alistirma olarak yapin dalglarinizi beyniniz gondere bilsin.Bir kadar ilerledikden sonra mahalleden gecen adami uzume bak diyeceksiniz dusunuceksiniz mesafesinden asili olmayarak sizin uzunuze bakicak.Ama bu alistirmayi aranizda empati olan kisilerle yapmaniz basarmanizi kolaylasdirir.Sebebi Aralarinda empati olan insanlar (anne-evlat,iki arkadas ,iki sevgili ve s.)bir birini dusununce oteki onu sezer.Turk filimlerinde oldugu gibi cocugunu basina bir sey gelir anne o zaman rahatsiz olur.Iste bu kadar.
Chi Master Ferdi Bayramov (безконтактный бой, no contact combat,dokunmadan dovus)

Sizin veliniz ancak Allah, O'nun Peygamberi ve namaz kılan ve rükû halinde zekat veren müminlerdir. MAİDE suresi 55.
Kullanıcı avatarı
onuryilmaz01992

Çok teşekkürler.
Başlamak demek başlangıçta olmak demektir. Bir kaç kez aynı şeyleri yapmaya çalışıp bıkıp usanmak değil.Demekki bazı şeylerin devamı gelmelidir.
MENTALİZM
Kullanıcı avatarı
xxmustixx

Okunmamış mesaj gönderen xxmustixx »

tşşk
FANİ DÜYA BIRAKS YANSIN
Kullanıcı avatarı
Ezel

Okunmamış mesaj gönderen Ezel »

6 his, yapabildiğim en iyi şey ailedeki kişilerde çok etkili oluyor yada duygusal yakınlığının oldugu kişilerde yanılma riski (yeni başlamayanlar için) çok az..
[center]Herşey 'SENSİN'[/center]
Kullanıcı avatarı
fenomen
Yönetici
Yönetici

Eger bir kisi ile telpati kurmak istiyorsaniz onunla el-ele 5 dakika durun.Bu zaman ellerinz ile kinetik baginiz cogalicak.
Chi Master Ferdi Bayramov (безконтактный бой, no contact combat,dokunmadan dovus)

Sizin veliniz ancak Allah, O'nun Peygamberi ve namaz kılan ve rükû halinde zekat veren müminlerdir. MAİDE suresi 55.
Kullanıcı avatarı
Ezel

Okunmamış mesaj gönderen Ezel »

Bunu denicem fenomen, ayrıca uzaktan telapati kurmayı başardım, yani beni duydu ne demek istediğimi anlarsın UMARIM! :D
[center]Herşey 'SENSİN'[/center]
Kullanıcı avatarı
fenomen
Yönetici
Yönetici

sahimi basardinmi :D tebrikler

Kullanıcı avatarı
onuryilmaz01992

Fenomen, benmi ona gösterdim yoksa o mu benim zihnimi okudu orasını tam çözemedim ama. Arkadaşımla 10-15 kere nerdeyse TUTTUĞUM SAYIYI BİL oynadık. Biraz çocukça ama yaşıma verin :) Sayı 1-10 arası 1 ve 10 dahildi. Ben onun aklına bu sayıyı sokmaya çalıştım. Ve o 14 te 12 yaptı-m-k.
MENTALİZM