Biyokinezi (göz rengi değiştirme)

biyokinezi, göz rengi değiştirme, biyokinezi ile göz rengi nasıl değiştirilir, biyokinezi tekniği

Moderatör: Admin

criminal_1994

Re: Biyokinezi (göz rengi değiştirme)

Okunmamış mesaj gönderen criminal_1994 »

Brad Pitt kim biz kimiz hahaha brad pitt bana dönsün...
"Cennette yaşamak üzere yaratılmıştık ve cennet bize hizmet etmek için düzenlenmişti. Sonra bir şeyler oldu ve yazgımız değiştirildi; cennetin yazgısında da bir değişiklik oldu mu, bu hiçbir yerde belirtilmiyor.." Franz Kafka

ortaya_karisik

Okunmamış mesaj gönderen ortaya_karisik »

Ben birşey sormak istiyorum şimdi, mesala göz rengimizi değiştiriyoruz yavaş yavaş açıldı rengi ama istediğimiz tona gelmedi, sonra onuda yaptık diyelim mesala eskisi gibi çalışmaya devam etmessek göz rengimizi düşünmessek yani geri döner miyiz eski göz rengimize? Birde gözümüze zarar verme olasılığı varmı kör olma daha az görme vs.. gibi?
Düşmüş Piyasaya Tantana,
İstemeden Uydum
şeytana..((:
lınacak

Okunmamış mesaj gönderen lınacak »

bende telekineziye daha yeni başladım ve ilk olarak buna başladım :) aslında gözüm kahveringiydi ama iki günde rengi böle yeşile döner gibi oldu ama düşündüğüm bişi var yine eskisi gibi gözlerim kahveringine dönermi dönerse nasıl döner ne zaman döner xD
ortaya_karisik

Tabi ilk baş acaba döner mi :D oda bende merak konusu ilk sayfalarda okuduğum bir mesajda sonsuza kadar öye kalmaz demiş bir kullanıcı yani büyük ihtimal bencede kalmaz ama şuan benimde başka bir sorunum var ben 1 gece yaptım baktım gözlerimin renk açıldı ama bir gözüme odaklandığımı fark ettim sonra sağ gözüm açıldı sol göz duruyor öyle :D:D bir kaç gün yapmadım sonra dünde iki gözüme odakladım bakalım nolcak sanki sol gözümdede azcık açılma oldu :D
Düşmüş Piyasaya Tantana,
İstemeden Uydum
şeytana..((:
Kullanıcı avatarı
Ulquiorra

Okunmamış mesaj gönderen Ulquiorra »

Ya ilk başta döneri möneri yok bu işin yapabilen varsa çıksın karşıma bi kere yapan ikinci kezde yapar gelsin kırzımı yapsın gözünü ya tabiki göz regninde bazı devrelerde renk değişimi sandımız şeyler oluyor mavi gözlü doğan bebeklerin kacı mavi gözlü
Ben inanmıyorum kısaca göz rengi dönmesine
''Benim yaşadığım gerçekler, başkalarının kafalarında yaratıp kurduğu hayâllerden daha gerçek." N.D.

ortaya_karisik

Ulquiorra ilk başta evet belki böyle gelebiliyor insana ama bilmiyorum tabi burda söylemem ne kadar doğru olur fenomen yarışmasında berk eratay vardı hatta cingöz deniyordu lakap olarak evet telekinezide ileride ama adamın yarışmada gözleri kırmızıydı :S hatta daha sonra mavi yaptı bir arada gri yapmıştı hatta google'a yazınca gödüm bende renklerini
Düşmüş Piyasaya Tantana,
İstemeden Uydum
şeytana..((:
Kullanıcı avatarı
Ulquiorra

fenomen programımı fenomen programını referans almayın ya yanıltıcı bi program show a dayalı oldgu için neyin ne oldgunu neyse ya :D :D :D :D
''Benim yaşadığım gerçekler, başkalarının kafalarında yaratıp kurduğu hayâllerden daha gerçek." N.D.
ortaya_karisik

Show'a dayalı olduğunu bilmiyordum yani şimdi gerçek değil mi göz rengini değiştirmesi :S
Düşmüş Piyasaya Tantana,
İstemeden Uydum
şeytana..((:
Kullanıcı avatarı
Ulquiorra

ben inanmıyorum sen inanıyorsan inan karışmam ama kendi içine dön arada acaa ben kendimi mi kandırıyorum diye
lınacak

Okunmamış mesaj gönderen lınacak »

ben ilk denediğimde sol gözümün rengi açıldı sağ gözüm öle duruyodu sonra ki günlerde iki gözümünde sadece alt tarafı yeşillendi çok tuhaf duruyo düzeltmeye çalışıyorum gerçi asıl olcak bilmiyorum :)