kaşık bükme

Moderatör: Sai

Kullanıcı avatarı
Ulquiorra

Re: kaşık bükme

Okunmamış mesaj gönderen Ulquiorra »

Buyur burdan yak.
''Benim yaşadığım gerçekler, başkalarının kafalarında yaratıp kurduğu hayâllerden daha gerçek." N.D.

venusutarit

Okunmamış mesaj gönderen venusutarit »

Bükmek için seçtiğiniz kaşık ince kalın fark edermi bide neden hep kaşık çatal olmaz mı ben kolay olsun diye çay kaşığı ile uğraşıyorum olmuyor
Kullanıcı avatarı
Burak AYDIN

Okunmamış mesaj gönderen Burak AYDIN »

farkeder. çelik olmalı. bide çatal olsun kaşık değil.
Kullanıcı avatarı
xxmustixx

Okunmamış mesaj gönderen xxmustixx »

Arkadaşlar nekadar çok tartıştınız :D
FANİ DÜYA BIRAKS YANSIN
Kullanıcı avatarı
Ulquiorra

Okunmamış mesaj gönderen Ulquiorra »

Ortak yol bulduk artık tartışma yok (: İllüzyon yapmayın yeter kendinize güvenin kaşık bükülcek emin olun (:
''Benim yaşadığım gerçekler, başkalarının kafalarında yaratıp kurduğu hayâllerden daha gerçek." N.D.

Kullanıcı avatarı
koaservat

Okunmamış mesaj gönderen koaservat »

neden çatal olsun kaşık degil esprisi ney ?
Kullanıcı avatarı
Burak AYDIN

ehuheu teşekkürler Ulquiorra

Şimdi kaşıkta enerji birikir değil mi. ama uç noktaları yok. bu açıdan düşündüğünde çatalın uç noktaları ziyadesiyle enerji toplar. sonra istersen ortadan bük.. belki uçta birikmesi ortadan bükülmesine yardımcı oluyordur.. Bakınız 20 dolaramı ne satılan bir seminer videosunda uzman adam herkese çatal veriyor. Tr deki seminerde bize de çatal verdiler. çatalın gerçekten bir kolaylığı olmalı.. ayrıca ben çekmecedeki çatalları elle denedim daha kolay yamuluyor..

demir metal yerine çelik metal enejriye daha duyarlı. bütün bunları dediğim şekilde yapabilirsin. bişey kaybetmezsin. sonuçta burada hazır öğrenmişi var (:

Bir ipucu: Çelik çatallar masa üstünde bükmeye çalışırken ilginç bir şekilde zıplayabilirmiş

Bir ipucu: 16 yaşında ve daha küçükseniz(özellikle kızlar için) konuşarak çatal bükmeyi deneyin. Belki başka şeylere gerek kalmayacak.. Çekmecedeki her çatal ya da kaşığı hemen bükemezsiniz. önce atom durumlarınız uyuşmalı. Bunu tespit etmek için çatalı ortadan tutup sesli sorn. birazdan benim için bükülecek misin. atom durumu uyuşursa parmak uçlarınız karıncalanır. o çatalı alıp odanıza götürün. sonra 3 kez bükül diye bağırın. ben bunu bir çok çocuğa yaptırdım. mükemmel sonuçlar alınabiliyor.
En son Burak AYDIN tarafından 02 Oca, 11:23 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Burak AYDIN

Son yöntem Uri Geller'in anlattığı ya da aktardığı bir yöntemdir

ooo çay kaşığını yeni gördüm. yok olmaz kardeş bende de olmuyor çelik çatal dene (: benim dokunmadan biraz bükebildiğim tek şey çelik kaşık olmuştu. Yemekte kendi kendine bükülenleri saymıyorum tabi. bi keresinde 2 kaşık birden (makana ve yoğurt için kullandım napıyor iki kaşıkla demeyin) sola ve aşağı kıvrılmışlardı. bide tatlı kaşıklarışarına dikkat edin. siz bu işe kafa yoruyorsanız dondurma yerken bükülebilir. dondurmanın sert olması gerekmez.

Kardeş sitenin iki admini test ettik. bende ve diğer bir adminde tatlı kaşığı ile dondurma yerken bükülme oldu.

Bir ipucu: Yemek yerken bu iş ile ilgilendiğiniz zamanlar kaşıklar bükülebilir. Çünkü insan yapmak istediği şeyi yapamama korkusuyla yapamaz. Ama yemek yerken bunlar beyinde olmadığından günlerce akmasını istediğiniz enerji yemekte akar kaşığa. Bu da kaşığın bükülmesiyle sonuçlanır.

Bir ipucu:
Kaşık büküp 5 dakika da olmuyor diye bırakmayın. Kaşığı bıraktıysanız 10 dakika sonra bir daha kontrol edin. Lakin bir arkadaşımda sofraya geldiğinde yamuk olarak gelmişti ve bu sanırım zaten bilinen birşey..

Ben bu sitedeki bir ipucularla kitap yazıcam :D
Kullanıcı avatarı
fenomen
Yönetici
Yönetici

Okunmamış mesaj gönderen fenomen »

simdi kizlarin konusarak bukmesini istemissin.ben bunu bir videodan gormusdum kiz konusarak kasik bukuyor .bunu sirri nedir.
Chi Master Ferdi Bayramov (безконтактный бой, no contact combat,dokunmadan dovus)

Sizin veliniz ancak Allah, O'nun Peygamberi ve namaz kılan ve rükû halinde zekat veren müminlerdir. MAİDE suresi 55.
Kullanıcı avatarı
Burak AYDIN

Sahimi ben rastlamadım sadece öğrendiğim duyduğum şeyler..

Küçük kızlar
küçük erkekler
büyük kızlar
büyük erkekler

şeklinde olması lazım başarı sıralamasının

Bunu Uri Geller'in söylemiş olduğunu sanıyorum. En azından kısmen.

Bir topluluk kuruyorsunuz herkesten bu yazdıklarımı istiyorsunuz(ipucu olan) onlarda yapmaya başlıyorlar. ilk başta küçük kızların kaşığı bükülüyor)

Sırrını isterseniz kendimce açayım. daha saflar. daha günahsızlar. daha bağlılar. birşeye inanıp bağlanabiliyorlar. daha yargısızlar. Daha çok sevgi enerjileri var. sevebiliyorlar... pozitif düşünebiliyorlar. Bütün bunlar enerjinin yollarını açar..

Ayrıca Dünya ülkeleri içinde en iyi Türkler var. Bu bir kitaptan. İleride bu ortaya çıkacaktır...