Iste size telekinezi teknigi.Soru sormayin bunu yapin

Moderatör: Sai

Kullanıcı avatarı
fenomen
Yönetici
Yönetici

Iste size telekinezi teknigi.Soru sormayin bunu yapin

Okunmamış mesaj gönderen fenomen »

Plastik kapagi al ters cevirin ona odaklanin 2 ay.Yalniz ortasina bakin ve hic bir sey dusunmeyin.yalniz odaklanin.Bir aydan sonra calisma sirsinda odaklandiginiznda burnunuzun agridigina sahid olacaksiniz bu enerjinizin hedefe dogru gitdiyine gosterir.Ayrica bu iki ay muddetinde voltajlar oynayacak bakicaksiniz ki isik artdi ve ya azaldi.1 aydan sonra odaklandiginizda bir isaret koyun.Kapagin bu isareti gececeyini dusunun sadece.Zihninizde git demeyin kapaga.Zihninizi konusdurmayin birakin uslu dursun.Sadece bakin zaten beyin ne yapmak istediyinizi bilicek.iki aydan sonra psi wheel cocuk oyuncagi.Cisimleri haraket etdirmeye basliyicaksiniz ilk bir ayin tamaminda odaklandiginizda etrafdaki hafif cisimler haraket edecek.Enerjiniz guclenicek.Simdilik bunu aksatmadan 2 ay yapin sonra siteye olusan durumu yazarsiniz .Baska hic bir sey yapmayin kimseyi dinlemeyin.yoksa basaramazsiniz.
Iste bu kadar.Ben ne kadar ilerledimse bu kapak sayesinde oldu.tesekkurler
Chi Master Ferdi Bayramov (безконтактный бой, no contact combat,dokunmadan dovus)

Sizin veliniz ancak Allah, O'nun Peygamberi ve namaz kılan ve rükû halinde zekat veren müminlerdir. MAİDE suresi 55.
Hakikat

Re: Iste size telekinezi teknigi.Soru sormayin bunu yapin

Okunmamış mesaj gönderen Hakikat »

Fenomen plastik kapağı ters çevirmekten kasdın boşluk olan tarafı zemine bakacak değilmi?
Kullanıcı avatarı
fenomen
Yönetici
Yönetici

hyr ters.Siseden kpagi acin ters cevirin.
Chi Master Ferdi Bayramov (безконтактный бой, no contact combat,dokunmadan dovus)

Sizin veliniz ancak Allah, O'nun Peygamberi ve namaz kılan ve rükû halinde zekat veren müminlerdir. MAİDE suresi 55.
Hakikat

Okunmamış mesaj gönderen Hakikat »

anladım aslında mantıklı olanda haklısınız kapak bu şekilde durduğında enerjimizin içinde birikmesini sağlamış oluyoruz..deneyecem hocam
Kullanıcı avatarı
fenomen
Yönetici
Yönetici

dene sana soz veriyorum psi wheel cocuk oyuncagi olucak gozlerinle.@ aydan sonra calismani bitir psi wheel koy karsina bak ne olucak

Kullanıcı avatarı
Ulquiorra

Okunmamış mesaj gönderen Ulquiorra »

fenomen yazdı:Plastik kapagi al ters cevirin ona odaklanin 2 ay.Yalniz ortasina bakin ve hic bir sey dusunmeyin.yalniz odaklanin.Bir aydan sonra calisma sirsinda odaklandiginiznda burnunuzun agridigina sahid olacaksiniz

illa iki ay diye bişey yok, ilk günde bile illerlersin ama iki ay farkında olmadan calısırsın onun için bence zaman koymasak daha iyi olur. belki bi ay belki 1 gün belki 1 sene bu kişden kişiye göre değişebilir. Birde Tam burun mu yoksa burunla birlikte başka biyer mi 8-)
Telekinezide en önmli olaylardan birisi odaklanmaktır ve bu çalışma gerçekten illerlemek için ideal. Odaklanmayı hallettin mi gerisi kolay.
''Benim yaşadığım gerçekler, başkalarının kafalarında yaratıp kurduğu hayâllerden daha gerçek." N.D.
Kullanıcı avatarı
iynx

Okunmamış mesaj gönderen iynx »

hehehe plastik kapağı ters çevirince enerji içeri odaklanmıyor.. sadece hareket ettirmek için gereken kuuvet azalıyor.. :D
Kullanıcı avatarı
fenomen
Yönetici
Yönetici

Ulquiorra ne zaman calisirsaniz zaten kafaniz agrar.ama bunu deneyin 1 aydan sonra ne demek istediyimi anlarsiniz.Iynx kuvvet azalmiyor sadece odaklaninca once 1 ay enerjin senden bilincsizcesine cikicak dedim ya voltajlar duse bilir hafif cisimler haraket ede bilir.onemli olan ilk asamada enerji gondere bilme sonraki asamalarda enerjinizi bil;incli sekilde gondermeyi denersiniz.

Kullanıcı avatarı
iynx

Okunmamış mesaj gönderen iynx »

-teknik bu.. soru sormayın yapın..

-abi, bunu varya şimdi şöyle mi...

- soru sorma ulan.. dediğimi yap!!

- ama..

-yap dedim!!

:D :D :D
Kullanıcı avatarı
fenomen
Yönetici
Yönetici

:D :D :D .hnp konsantrem iyi deyil diyorlar yardim yardim iste teknik "soru sorma ulan" :lol: :lol: :lol: