Iste size telekinezi teknigi.Soru sormayin bunu yapin

Moderatör: Sai

muku_baba

Re: Iste size telekinezi teknigi.Soru sormayin bunu yapin

Okunmamış mesaj gönderen muku_baba »

iynx yazdı:hoca şart değil.. ben hiç hoca olmadan başladım.. bana hocalık edeceklerin yarısından fazla da deneyime sahibim..
katılıyorum iynx. hoca şart değil hatta teknik bile şart değil kendi tekniğini oluştur. okuduğumuz şeylerle sınırlı kalır insan yoksa. şimdi neler neler geliştirdim kendi kendime. psiwheel le sınırlı kalmasın bence insanlar. zaten bu işin peşini bırakanların çoğuda olmuyo deyip bırakıyor. bence sabır ve süreklilik bu iş te kilit nokta. Teşekkürler....
Kullanıcı avatarı
Ulquiorra

Okunmamış mesaj gönderen Ulquiorra »

Kendinden daha bilgili daha cok sey yapan biri ile calısırsan ufkun genişler bazı şeyleri gördüğün için daha iyi kavrar ve çabuk yapabilirsin. İnternette öğrendikleri ile hemen hemen herkez psivel pipet çevirebilir. Bundanda ileri pek gidemezler olmuyor diye bırakabilirler. Sabırsız davranırlar bu yüzden bence hoca şart.
''Benim yaşadığım gerçekler, başkalarının kafalarında yaratıp kurduğu hayâllerden daha gerçek." N.D.
cehalet

Okunmamış mesaj gönderen cehalet »

iynx yazdı:hoca şart değil.. ben hiç hoca olmadan başladım.. bana hocalık edeceklerin yarısından fazla da deneyime sahibim..
çok emin konuşuyorsun kaç tane gerçek hoca gördün ki?
Sınanıyorsunuz...
Kullanıcı avatarı
fenomen
Yönetici
Yönetici

Okunmamış mesaj gönderen fenomen »

vallahi ne guzel bir cevab.alkis alkis.
Chi Master Ferdi Bayramov (безконтактный бой, no contact combat,dokunmadan dovus)

Sizin veliniz ancak Allah, O'nun Peygamberi ve namaz kılan ve rükû halinde zekat veren müminlerdir. MAİDE suresi 55.
Kullanıcı avatarı
iynx

Okunmamış mesaj gönderen iynx »

cehalet yazdı:
çok emin konuşuyorsun kaç tane gerçek hoca gördün ki?

çok gerçek hoca görmedim.. ama kendi başıma kısa sürede gerçek hocaların keşfedemediklerini keşfettim..
Kullanıcı avatarı
koaservat

Okunmamış mesaj gönderen koaservat »

kim neyi öğrete bilirki ancak teknık gösterecek olay sadece inanmaksa ve hılesi yoksa kimse sayesınde ögretilemez tek çare olabılecegıne kanaat gelmek .... :idea:
cehalet

koaservat yazdı:kim neyi öğrete bilirki ancak teknık gösterecek olay sadece inanmaksa ve hılesi yoksa kimse sayesınde ögretilemez tek çare olabılecegıne kanaat gelmek .... :idea:
çok yanlış düşünüyorsunuz.hocalar sadece birşeyler söylemez.sizin gelişiminizde gerekli enerji etkinliklerini ve "el verme" olayını da gerçekleştirir...
Sınanıyorsunuz...
Kullanıcı avatarı
koaservat

el verme ? pardon ama bahsetığımiz olay telekınezden çıktı bıraz el verme farklı bır mevzuu
Kullanıcı avatarı
koaservat

oldu olacak kutsal kı kendini bizde sana tamah edelim
cehalet

off off köre fili anlatırsan böyle olur :x tamam boşverin ya çalışın durun belki bir gün aydınlanırsınız...
Sınanıyorsunuz...