PSİ WHEEL TEKNİĞİ

Telekinezi nasıl yapılır? Telekinezi teknikleri, kaşık nasıl bükülür? Kinezinin maddeye tesiri ve Telekinezi hakkında bilmek istedikleriniz Telekinezi Nedir?
Kullanıcı avatarı
Admin
Site Yöneticisi
Yaşadığınız İl: 7 Antalya
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Cinsiyetiniz: Erkek

Re: PSİ WHEEL TEKNİĞİ

Okunmamış mesaj gönderen Admin »

Genelde Telekinezide bu hep bir problem olarak karşımıza çıkar.
Lastiği çekiyorsun ama bırakmıyorsun. Annene baktığın anda lastiği bırakmış oldun. Enerjinin odaklandıktan sonra salınması gerekir.
Aramak, güzel bir çabadır.
Kullanıcı avatarı
scorpia

Okunmamış mesaj gönderen scorpia »

evet sevgili akrep kral bunun sebebini araştırdım karşıma sizin bahsettiğiniz nokta çıktı

sonra kendimi tekrar yokladım ve enerjiyi sanki bir yere kaçıp bir daha dönmeyecekmiş gibi fazla sıkı tuttuğumu anladım bir noktada kendimi kasıyorum galiba
Kullanıcı avatarı
Ezel

Okunmamış mesaj gönderen Ezel »

Kağıt döndürmeyi ilk olarak acemi şekilde yapmama ragmen kontrolü ve döndürmeyi başarabildim ancak, sonrasında müthiş bir baş ağrsı oluyor bu yüzden denemeyi bırakmıştım.. Düşünmeyi ve hayal etmeyi bilen herkes yapabilir bence
[center]Herşey 'SENSİN'[/center]
kral84

Okunmamış mesaj gönderen kral84 »

İKİNCİ VİDEODA BARDAĞIN ALTINDAKİ ETKEN MADDEE YE BİR CİSİM YAKLAŞTIĞINDA MIKNATIS ETKİSİ YAPIYOR
telegirl

Okunmamış mesaj gönderen telegirl »

Psi Whell konusunda biraz problemliyim ben...Dönmüyor ama tir tir titriyor sanki.Nasıl sallanıyor görmelisiniz.Ama dönmüyor. :(
Bu konuda yardım edin n'olur!!!!! :D
BAŞARMAK İÇİN İNANMAK ŞART!!
Kullanıcı avatarı
fenomen
Yönetici
Yönetici

Okunmamış mesaj gönderen fenomen »

problem deyil yardim ederiz.
Chi Master Ferdi Bayramov (безконтактный бой, no contact combat,dokunmadan dovus)

Sizin veliniz ancak Allah, O'nun Peygamberi ve namaz kılan ve rükû halinde zekat veren müminlerdir. MAİDE suresi 55.
TLnY

Okunmamış mesaj gönderen TLnY »

bugün 3. gün ve psi-wheel'i elimle yapmaya çalıştığımda olmadı gerçi onu pek denemedim bugün.ama gözümle 1-1.5 metre civarından konsantre olunca kağıt sallanıyor ama tam dönmüyor.tir tir titreme hesabı :D onu da geçicez inşallah..bu arada enerjiyi salmamız gerektiğini de bugün öğrendim.meğer konsantre olurken dönmeyip durup durduk yerde dönmesi enerji salımından kaynaklanıyormuş :D ilk gün ve dün döndürmeyi başarabildim.(bu arada rapor hakkında doğru konuyu seçemediysem özür dilerim.)
Psi-Wheel Titreme hesabı :D
Kullanıcı avatarı
fenomen
Yönetici
Yönetici

Okunmamış mesaj gönderen fenomen »

tebrikler :D
Chi Master Ferdi Bayramov (безконтактный бой, no contact combat,dokunmadan dovus)

Sizin veliniz ancak Allah, O'nun Peygamberi ve namaz kılan ve rükû halinde zekat veren müminlerdir. MAİDE suresi 55.
yuuki-san

Okunmamış mesaj gönderen yuuki-san »

benim ki çok yavaş dönüyo ama odaklanınca aynı hızla 5 dk donuyo uzun süreli ama yavas
amcımm??
- birşeyleri değiştirmek
Kullanıcı avatarı
ddemmahum

Okunmamış mesaj gönderen ddemmahum »

helal olsun valla.. anlaşılan sitedeki üyelerin %90 'ı psi wheel çevirebilior.. :)
::Welcome to home Bruce::