Telekineziye bugün başlayın..!

Moderatör: Sai

Kullanıcı avatarı
Gandalf

Telekineziye bugün başlayın..!

Okunmamış mesaj gönderen Gandalf »

Herkese merhaba. Öncelikle bu işlere inanmayanlara kesinlikle yanlış düşündüklerini belirtmek isterim. Bir de başlamadan önce şunu söyleyeyim , ben bu işe başlarken hemen yapamadım, bu iş için yaklaşık(ilk gün)3 saat kadar süre harcadım, boş bir vakit seçtim ve öle yaptım, ayrıca şunu da ekleyelim, bu iş hemen olacak diye bir şey yoktur(olabilir de), hiçbir zaman ümidinizi kaybetmemelisiniz. Nelere ihtiyacımız var: silgi ya da çiğnenmiş sakız(yumuşak olması yeterli), iğne ve ufak bir kağıt parçası. Şimdi ilk olarak iğneyi, silgiye ya da sakıza batırın. Ufak kağıdı da 2 kere ortadan katlayın ve açın. Oluşan şekli bir şemsiye haline getirin ve bu şekli iğneli sakızımıza sabitleyin. Ve işte ilk telekinezi için araçlarımız hazır.
  • Resim
Başlamadan önce konumumuzu iyi ayarlamamız gerekir(sessiz,sakin,gerekirse soğuk). Bu konsantre olmak için önemlidir. Konsantre olurken bunun doğaüstü bir güç olmadığını unutmayın. Uzmanlaşırsanız, telekineziyi sesli bir ortamda bile yapabilirsiniz. Neyse, yatmamak şartı ile nasıl rahatsanız öyle oturun ve gözlerinizi kapatın ve aklınızdaki bütün eksi şeyleri artı yapın. Aklınızdan şu geçmeli: “Ben bu işi başaracağım..!”. Bunu aklınıza kazıdıktan sonra derin nefesler alın ve şöyle düşünün, her nefes aldığınızda, odanızdaki bitmek bilmeyen pozitif enerjiyi içinize soluyorsunuz; her nefesi verdiğinizde ise içinizdeki negatif yüklü enerji ve düşüncelerinizi atıyorsunuz. Aklınızı tamamen boşaltmalısınız(İlk deneyenler için gerçekten zor; fakat ondan sonraki gün alışıyorsunuz :D ). Aklınızdan “Hiçbir şeyi düşünmemeyi” bile geçirmemelisiniz. Bu işlemi bitirdiğinizden emin olduktan sonra vücudunuzda pozitif enerjiyi çeken bir mıknatıs olduğunu hayal edin. Hem aldığınız nefes, hem de vücudunuzdaki mıknatısın çektiği pozitif enerjinin vücudunuzda dolaşarak büyüdüğünü hissedin(Bunu hayal ederken kesinlikle rahat olmalısınız(kasmayın)). Bu akan enerjinin yavaş yavaş kollarınızdaki parmaklara aktığını düşünün. Akan enerji gittikçe parmaklarınıza akıyor ve büyüyor, bunu hissedin. Daha sonra parmaklarınızın hiç bitmeyecek kadar enerji ile dolduğuna emin olduktan sonra kağıda yaklaştırın. Olmazsa avuç içlerinizi yaklaştırın. Kağıdın dönmesi lazım; eğer dönmezse enerji toplama mevzusunu tekrar deneyin ve ümidinizi asla ama asla yitirmeyin. Mutlaka olacaktır. Bu işlemi günde en az 2 defa deneyin, asla pes etmeyin. Çok da yapmayın başınız ağrıyabilir :D [/color]
íηаиιи...
shizLa

Re: Telekineziye bugün başlayın..!

Okunmamış mesaj gönderen shizLa »

kardeşim 2-3 gündür bu konuyla uraşıorm fakat sadece 1 kere döndürebildim.. hiç bişey düşünmemeye çalışıorm ama odaklandıkça aklıma bi şarkı gelio onu aklımdan silemiorm..
sürekli düşünüorm odaklanıorm ama bildiim şarkılar konsantrasyonumu bozular.
Kullanıcı avatarı
Gandalf

kesinlikle doğrudur diyebilirim, çünkü ilk günler aynısı bana oldu. Tam olarak 3 saat uğraştım ilk gün; fakat sana bir şey söylemem gerek ben bu iş için masaya oturduğumda sürekli aklıma birşeyler geliyordu, fakat 3 saat kadar bir süre hiç kalkmadan masa başında oturunca insanın aklına bir şey gelmemeye başlıyor. Şu yöntemi bir dene istersen: Her nefes aldığında etraftaki pozitif enerji vücuduna doluyor; her nefes verdiğinde ise düşündüğün şeyler bu nefesle beraber akıp gidiyor, valla istersen başarırsın, tek çare bu, ama durmak yok diyelim biz en iyiyisi ;)
íηаиιи...
Kullanıcı avatarı
iynx

Okunmamış mesaj gönderen iynx »

shizLa yazdı:kardeşim 2-3 gündür bu konuyla uraşıorm fakat sadece 1 kere döndürebildim.. hiç bişey düşünmemeye çalışıorm ama odaklandıkça aklıma bi şarkı gelio onu aklımdan silemiorm..
sürekli düşünüorm odaklanıorm ama bildiim şarkılar konsantrasyonumu bozular.

ah şu şarkılar.. bak, sana bi yol önereyim.. şarkı susunca bırakırın.. psi-wheelin bi köşezine kaleminle orta çalı bi nokta çiz.. önce ona odaklan.. ona tamamen odaklanınca şarkı kesilecek.. ama aldanıpta sakın odaklanmayı bırakma.. o noktaya odaklanarak döndürmeye çalış..
Kullanıcı avatarı
SeRsErİ

Okunmamış mesaj gönderen SeRsErİ »

arkadaşlar gerçekten güzel bi paylaşım olmuş öncelikle sag ol ama yanlız bende 2-3 gün oldu odaklanmaya calışıyorum gözlerim kapaılı zihnımı tamamen boşaltmaya ve kagıda odaklanmaya calışıyorum tam odaklandıgımda gözümü acıyorum ve kagıdın ya saga ya da sola cok hafifçe döndügünü görüyorum ama gözümü actıgım an heyecanlanıyorum ve kagıt o anda duruyo.. :shock:
Kullanıcı avatarı
Gandalf

aynı şeyler -_- . Herkes ilk gün ben ne yaşadıysam onu yaşamış. Serseri böyle devam et birkaç gün sonra beynin onu normal olarak algılayacak ve konsantrasyonunu bozmadan devam edebileceksin, çalışmaya devam 8-)
íηаиιи...
Kullanıcı avatarı
multiplayer1

Okunmamış mesaj gönderen multiplayer1 »

kafaniz agrirsa
https://telekinezi.com.tr/viewtopic.php?f=6&t=188
arkadaşlarımızın yorumlarında yeterince bilgi var...
bars

Okunmamış mesaj gönderen bars »

toplam toplasam 1saat uraşmışımdır odaklanınca dönüyor ilk başlarda hava akımından şüpheleniyordum ama zamanla kontrol altına aldım eğlenceli xD bunu yazarken bile gözümn ucunda dönüyor aynı yönde xD
Kullanıcı avatarı
EbRuCuK

cevap

Okunmamış mesaj gönderen EbRuCuK »

Gandalf yazdı: Herkese merhaba. Öncelikle bu işlere inanmayanlara kesinlikle yanlış düşündüklerini belirtmek isterim. Bir de başlamadan önce şunu söyleyeyim , ben bu işe başlarken hemen yapamadım, bu iş için yaklaşık(ilk gün)3 saat kadar süre harcadım, boş bir vakit seçtim ve öle yaptım, ayrıca şunu da ekleyelim, bu iş hemen olacak diye bir şey yoktur(olabilir de), hiçbir zaman ümidinizi kaybetmemelisiniz. Nelere ihtiyacımız var: silgi ya da çiğnenmiş sakız(yumuşak olması yeterli), iğne ve ufak bir kağıt parçası. Şimdi ilk olarak iğneyi, silgiye ya da sakıza batırın. Ufak kağıdı da 2 kere ortadan katlayın ve açın. Oluşan şekli bir şemsiye haline getirin ve bu şekli iğneli sakızımıza sabitleyin. Ve işte ilk telekinezi için araçlarımız hazır.
  • Resim
Başlamadan önce konumumuzu iyi ayarlamamız gerekir(sessiz,sakin,gerekirse soğuk). Bu konsantre olmak için önemlidir. Konsantre olurken bunun doğaüstü bir güç olmadığını unutmayın. Uzmanlaşırsanız, telekineziyi sesli bir ortamda bile yapabilirsiniz. Neyse, yatmamak şartı ile nasıl rahatsanız öyle oturun ve gözlerinizi kapatın ve aklınızdaki bütün eksi şeyleri artı yapın. Aklınızdan şu geçmeli: “Ben bu işi başaracağım..!”. Bunu aklınıza kazıdıktan sonra derin nefesler alın ve şöyle düşünün, her nefes aldığınızda, odanızdaki bitmek bilmeyen pozitif enerjiyi içinize soluyorsunuz; her nefesi verdiğinizde ise içinizdeki negatif yüklü enerji ve düşüncelerinizi atıyorsunuz. Aklınızı tamamen boşaltmalısınız(İlk deneyenler için gerçekten zor; fakat ondan sonraki gün alışıyorsunuz :D ). Aklınızdan “Hiçbir şeyi düşünmemeyi” bile geçirmemelisiniz. Bu işlemi bitirdiğinizden emin olduktan sonra vücudunuzda pozitif enerjiyi çeken bir mıknatıs olduğunu hayal edin. Hem aldığınız nefes, hem de vücudunuzdaki mıknatısın çektiği pozitif enerjinin vücudunuzda dolaşarak büyüdüğünü hissedin(Bunu hayal ederken kesinlikle rahat olmalısınız(kasmayın)). Bu akan enerjinin yavaş yavaş kollarınızdaki parmaklara aktığını düşünün. Akan enerji gittikçe parmaklarınıza akıyor ve büyüyor, bunu hissedin. Daha sonra parmaklarınızın hiç bitmeyecek kadar enerji ile dolduğuna emin olduktan sonra kağıda yaklaştırın. Olmazsa avuç içlerinizi yaklaştırın. Kağıdın dönmesi lazım; eğer dönmezse enerji toplama mevzusunu tekrar deneyin ve ümidinizi asla ama asla yitirmeyin. Mutlaka olacaktır. Bu işlemi günde en az 2 defa deneyin, asla pes etmeyin. Çok da yapmayın başınız ağrıyabilir :D [/color]

aslında doğru. benm ablam denedi ve yaptı. kağıttan şemsiye rüzgar gülü gibi döndü. Bir kere de saçlarını kurutuyordu. Birden elektrik prizine hiç dokunmadan yaptı. (Tabii çok sinirliydi) ayrıca resimdeki ışık ne??
  • HaYaT BiR GüNDüR O Da BuGüNDüR!!
    SéNiN ArTiST OlDuGuN YéRDé YöNéTMéN BéNDiM! :cool:
ErSİn

Okunmamış mesaj gönderen ErSİn »

arkadaslar ben 16 yasındayım bundan 6 sene önce demırleri havaya kaldırabiliyordum şimdi i lgilenmemekten hç bişi olmuo yeniden başladım dediğiniz her tekniği deniorum sizde biraz yardımcı olursanı sevinirim :?: :?: :?: