DURUGÖRÜ NEDİR????

Kullanıcı avatarı
fenomen
Yönetici
Yönetici

Re: DURUGÖRÜ NEDİR????

Okunmamış mesaj gönderen fenomen »

bunu gelisdirmek istiyorsan once telepatini gelisdirmelisin.
Chi Master Ferdi Bayramov (безконтактный бой, no contact combat,dokunmadan dovus)

Sizin veliniz ancak Allah, O'nun Peygamberi ve namaz kılan ve rükû halinde zekat veren müminlerdir. MAİDE suresi 55.

Kullanıcı avatarı
fenomen
Yönetici
Yönetici

yani 3 cu gozunu acvmalisin bhu sekilde.kapak 3 cu gozunu acmaga yardim edicekdir
Chi Master Ferdi Bayramov (безконтактный бой, no contact combat,dokunmadan dovus)

Sizin veliniz ancak Allah, O'nun Peygamberi ve namaz kılan ve rükû halinde zekat veren müminlerdir. MAİDE suresi 55.
Kullanıcı avatarı
ddemmahum

Okunmamış mesaj gönderen ddemmahum »

yaa kapak çok sıkıcı yaa :)
::Welcome to home Bruce::
Kullanıcı avatarı
fenomen
Yönetici
Yönetici

sabır gerektiren iş bu.unutmayin :)

Kullanıcı avatarı
multiplayer1

Okunmamış mesaj gönderen multiplayer1 »

kapak tekniği sıkıcı gelebilir ama düzenli olarak yapıldığında size aşırı bir katkısı olacaktır...

Kullanıcı avatarı
ddemmahum

inş..zaten bu aralar çalışmaları artırdım okulda fırsat buldukça bi boş sınıf bulup çalışabildiğim kadar çalışıom.
Kullanıcı avatarı
fenomen
Yönetici
Yönetici

ama okulda alisiyorsan dikkat et hoca felan gormesin.cocuklara aciklamak kolay hocaya aciklamak bir az daha zor.

Kullanıcı avatarı
multiplayer1

Okunmamış mesaj gönderen multiplayer1 »

fenomene katılıyorum.Okulda paranormal çalışmalar yapmak sizin deli,hasta,şizofren olarak gösterir...Çünkü insanlar açıklayamadıkları şeyleri yapan insanlara deli gözüyle bakarlar...İyice ilerleyene kadar Home Forever...
Kullanıcı avatarı
delux_74
Yaşadığınız İl: 73 Şırnak

Okunmamış mesaj gönderen delux_74 »

Ben psi wheel de ilk güne göre ilerleme kaydettim. Az biraz da kapak çalışmıştım. Odaklanabildiğim zaman gayet rahat çevirbiliyorum. Bazende odaklanıyorum enerji yetersiz geliyor. Ama çok başarılı bir şekide çevirdiğim zamanlarda oldu. Her çevirebildiğimde bir tecrübe daha kazanıyorum ve odaklanmayı öğreniyoorum. Her seferinde biraz daha kolaylaşıyor işim. Bakalım şöyle 2-3 ay sonra nerelere varacaz.

Bu ara kapak çalışdığım zaman enerjinin yoğunlaştığını görüyorum ama kapağı hareket ettiremiyorum. Şu anda psi wheel çevirebiliyorum sadece. Ve birazda durugörü yeteneğimi kullanabiliyorum.

:arrow: İnşaallah kapak işe yarar!!! :geek:
Hatalarım doğrularımı götürmüyor, doğrularımı arttırıyor!
Peki senin hataların ne yapıyor?
Kullanıcı avatarı
ddemmahum

zaten okulda böyle ellerimi açıp kapağa kitlenmiyorum.. :) ..çantamı kitaplarımı masanın üstüne koyuyorum sonra kapağı da onların arkasına..yani sınıfa aniden biri girse de kapağı göremez.. :)