Dinimizle Alakası?

Moderatör: Sai

stronger76

Dinimizle Alakası?

Okunmamış mesaj gönderen stronger76 »

Slm ben geçenlerde bir tanıdığımla ilgili konuşuodum bunları falan anlatıodum. Bana dediki kendini geliştirmek için yapıosan güzel fakat dikkatli ol dedi. Çünkü 3 harfliler onların yaptıkları iş ile ilgilenirsen hemen musallat olurlarmış. Ayrıca dediki mesela kağıt döndürüosun o an şeytan gelir sana bi güç verir kağıt uçar sende ben yaptım die sevinirsin ondna sonra şeytan sana nice güçler verir ve bu sefer sanki hep sini ben yapıorum en iyi benim derecesine gelirsin şirke girersin. açıkcası benim ilgimi çekti böle çevirme bükme falan ama işin içinde şeytandı 3 harflilerdi girince ben çok korktum yani yapmıorum. Bide sizlere sorayım dedim?
Kullanıcı avatarı
fenomen
Yönetici
Yönetici

Re: Dinimizle Alakası?

Okunmamış mesaj gönderen fenomen »

arkadasim bunun seytanla ne alakasi var yaw.Allah insanin hamurunu kendi elleri yogurdu.Kerndisine kendi guclerinden verdi.Seytana Allah izin vermiyor insan ogluna bir etki etsin yalniz vesvese verir yoksa kagiti ucurub falan bos seyler .Seytanin buna izni yok ki birine bire seye etki etsin eger o an iyi donuyorsa ve cok guzel seyler olduysa bu senin enerjinden kayanaklaniyor.Ben ilk defa yapinca bsikletden cocugu dusurdum.Ama sonra ne kadar yapdimsa beceremedim.bunu dami seytan yapdi.Oyle yetki olsaydi seytan tum inananlari gebertirdi :lol: bunun seytandi 3 harflilerdi felan alakasi yok sen dininde tam ol kalbini Allaha ac emin ol seytan bir halt yapamaz. :lol:
Chi Master Ferdi Bayramov (безконтактный бой, no contact combat,dokunmadan dovus)

Sizin veliniz ancak Allah, O'nun Peygamberi ve namaz kılan ve rükû halinde zekat veren müminlerdir. MAİDE suresi 55.
Kullanıcı avatarı
Burak AYDIN

Okunmamış mesaj gönderen Burak AYDIN »

puf artık ya puf yaa. halen eli klavye tutan 5 yıllık tecrübesi olan biriyim. ben yaşıyorsam sanada en az bir 5 yıl garanti veririm :lol: yeter artık bu in cin olayları... toplumumuz ilginç bulduğu herşeyi direkt cinlerle ilişkilendirir zaten

Bazı arkadaşların telekineziyi cinlerle ilişkilendirmesi konusu; bence kaleme alınacak ölçüde vahim..

1. Telekinezi(beyin gücü ile cisimleri hareket ettirmek) deneylerle kanıtlanmış bir olaydır. Kişi telekinezi yaparken etrafındaki renkli enerjiler kirlian fotoğrafçılığı ile gözlemlenebilmektedir. Bkz: http://tr.wikipedia.org/wiki/Kirlian

2. Telekinezi inanç ile doğrudan ilişkilidir. Kişi daha fazla inanıp kendini kasmaz ise daha iyi sonuç alır. Eğer inanmıyorsa sadece rahat olduğu için bir ölçüde sonuç alabilir.

3. Hipnoz ile telekinezi yeteneği açılabilir. Kişinin inançları değiştirildiğinde telekinezi yapabilir. Ayrıca psişik zincir dediğimiz; kişinin başka birinden gördükten sonra kendisininde aynı şeyi yapabilmesi olayından telekinezinin inanca bağlı olduğunu çıkarabilmemiz mümkün olabilir.

4. Uykusuzken telekinezi daha kötü sonuç verir. Uykunuzu almış olmanız gerekmekte.

5. Sıfır duygu durumu da önemlidir. Yani hiç birşey düşünmemek. Duygularınızı bile bir kenara bırakmak gerek.. Üzülme sevinme, egolar kısacası her duygu…

6. Demirli gıdalarla beslenmek telekineziyi kolaylaştırır (fazla kaçırmayın normal tutun..)

7. 4 Yıldır ilgileniyorum fakat hiç cinler bana karışmadı

8. Diyelim ki iğne üzerinde kağıt döndüreceksiniz. Ne yazık ki kağıt cinlerin değil sizin istediğiniz yönde döner… Ellerinizi kullanmadan bu deneyi yapabilirsiniz. Hatta ben ellerimi kullanarak cinleri yanıltmaya çalışmıştım. Yanılmadılar. Elimin yönünde değil düşüncemin yönünde çevirdiler :)
Eveeet… Şimdi soruyorum size. Bunca tespit ortadayken hâlâ telekineziyi cinlerlemi ilişkilendireceğiz?

www.mehmetoglu.org | Kaynak gösterilmeden yayınlanması ayıp ve yasaktır!..
stronger76

Okunmamış mesaj gönderen stronger76 »

S.a yok hocam şeytan yapıo 3 harfli yapıo demiorum. Benim dediğim bu 3 harfliler insanlarla uraşmak için bahane ararlar ya durduk durmadık yerde uraşmazlar ya . İşte biz onların yaptığı işlere yakın işler yapsak buda onlar için bir bahane olur bize musallat olabilirler die duymuştum.
Kullanıcı avatarı
ibrahimduygulu

Okunmamış mesaj gönderen ibrahimduygulu »

alakası yok diycem başka bişey demiycem?? dinimize aykırı değildir:.... ;)
İnanmak başarmanın yarısıdır...Bu her iş için böyledir...
aynur_81

Okunmamış mesaj gönderen aynur_81 »

Üç harfliler ve şeytan .. Onlar cisim olarak vardır. Yani hayali bir mit değildirler. Bizi görebilirler. (Sezgileriniz arttıkça da siz de birşeyler görebilirsiniz.) Şeytani olanlar bize musallatta olabilir. Çünkü işleri şeytanlık. Ama Euzü besmele çekin, ayetel kürsi okuyun çalışmalarınıza başlayın. Allah'a sığının ve ibadetlerinizi yapın. İnşAllah size musallat olmazlar.
dronez

Okunmamış mesaj gönderen dronez »

yuh saçmalamaış kim demişse sana yuh diyorum
aynur_81

Okunmamış mesaj gönderen aynur_81 »

Şeytan ve cinler insana etki ederler ve bunu herkes anlayamaz. Hatta bir kıssa vardır onu da yazayım.

"İbrahim b. Ethem'e bir gençten bahsettiler. Onun gece gündüz ibadet ve taat içinde olduğunu, sık sık vecde gelip kendinden geçtiğini söylediler. O da bu genci merak etti, yanına gitti, üç gün misafiri oldu. Genci anlatılanların çok daha ötesinde bir halde gördü. Gençteki halin şeytandan mı yoksa Haktan mı olduğunu anlamak istedi. Onun yediğine baktı, lokmaları helalden değildi. "Allahu Ekber, bu haller hep şeytandan kaynaklanıyor" deyip, genci evine davet etti. Ona kendi temiz ve helal yiyeceklerinden yedirdi. Gencin hali değişti, o cezbe halleri gitti, gayreti kalmadı. Genç bu hale şaşırdı. İbrahim b. Ethem'e: "Sen bana ne yaptın?" diye sordu. Hazret: "Senin yediklerin helal değildi. Yediklerinle birlikte şeytan da midene giriyordu. Üzerindeki haller şeytandan kaynaklanıyordu. Helal yiyince, içine şeytan giremedi. Asıl ve doğru halin şimdi ortaya çıktı" dedi.
Feridüddün Attar (k.s)"

Alıntıdır.

Hani ne alaka burası telekinezi sitesi demeyin. Etki edemez diyenlere cevaben. Ama inşAllah ,bizden uzak olur. Rabbim korusun..
Can

Okunmamış mesaj gönderen Can »

Bende psi wheel üzerinde çalışırken 3 harfliler tarafından rahatsız edildiğimi düşündüm.Ama kafamda gereğinden fazla düşündüm ve belkide korkmama kendim sebep oldum.Aklıma başka bir seçenekde geldi.Henüz 15 yaşımda olduğum için benle uğraşıp korkutmaya çalışabileceklerini düşündüm.Ne zaman ses duyar gibi olsam bana Allah'tan başka hiçbir varlığın zarar veremeyeceğini sesli olarak söylüyor,Nas ve Ayet-el kürsi surelerini okuyorum.Ve onlarla aynı ortamı paylaşmanın benim için sorun olmadığını onlardan rahatsızlık duymadığımı sesli bir biçimde söylüyorum.Ama bu durum beni rahatsız etmeye başladı.Bu psikolojikse ki öyle düşünüyorum,resmen paranoyaklık yapıyorum.Yani daha önce çok rahat yanlız kalırken,şimdi karanlık bir odanın önünden geçerken kendime orda hiç birşeyin olmadığını inandırmaya çalışıyorum.Ben 9 yaşımdan beri geceleri yatarken (her gece olmasada) dua ve şükrediyorum.Telekinezinin dinimizle bir alakası olmadığını İbrahim Duygulu tarafından (abim kadar saygı duyarım) öğrendim.Kafamdaki bu düşünceyi yenmemin yolu ne olabilir?Teşekkür ederim.
Kullanıcı avatarı
ibrahimduygulu

Okunmamış mesaj gönderen ibrahimduygulu »

arkadaşım sana okuyabileceğin en iyi sureler bu konuda nas ve ayetel kürsidir çünkü dikkat edersen nas suresinin anlamına bakabilirsin... ben söyleyeyim...

بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ Bismillahirrahmanirrahiym

http://www.neleryokki.com/namaz/namaz_sureleri.htm
İnanmak başarmanın yarısıdır...Bu her iş için böyledir...
Kilitli

“Sizden Gelenler” sayfasına dön