Lütfen Biri Kafamdaki Soruları Cevaplasın

Moderatör: Sai

Kullanıcı avatarı
hereacles

Lütfen Biri Kafamdaki Soruları Cevaplasın

Okunmamış mesaj gönderen hereacles »

SITEYI YAKLASIK 2 HAFTADIR ZIYARET EDIYORUM. BİR COK TEKNIGI DENEDIM AMA HEPSINDE BASARISIZ OLDUM.SANIRIM YETERI KADAR KONSANTRE OLAMIYORUM YADA DAHA HAZIR DEGILIM. BEN SUNA INANIYORUM HER INSANIN FIZIKSEL TEMAS HARICINDE BIR DE SOYUTSAL GUCU VAR. BENDE GENELLIKLE OLAN SEY NORMAL BIR GUNDE DURURKEN VEYA YURURKEN HERHANGI BIR IS YAPARKEN AKLIMA GELEN KISI EN FAZLA 15 DK ICINDE KARSIMA CIKIYOR YA ARIYOR YADA ONUNLA ILIGILI BIRISI BIRSEY SOYLUYOR. BU TELEKINEZI ILE ILGILIMIDIR. BIR DIGER SORUNUMDA YAKLASIK 5-6 YASINDAN BERI DEVAM EDIYOR ILK BASLARDA BU BENI KORKUTUYORDU AMA ALISTIM VE GUNLUK OLAGAN SEY OLMAYA BASLADI. MESELA PC BASINDA OLSUN YURURKEN OLSUN ARKAMDA BIRISININ OLDGUNU HISSEDIYORUM AMA BU SOMUT BIR KISILIK DEGIL SOYUT BIR KISILIK BIR TARAFA BAKARKEN YANIMDA BIR KARARTI OLUYOR BU INSAN SEKLINDE OLUYOR YADA BELIRSIZ BIR KARARTI. BAZEN BELKI GULUCEKSINIZ AMA BIR KEDI SEKLINDE OLUYOR. YANI OLMAYAN BIRSEYI GORUYORUM. VE BU BIR GOZ YANILMASI OLMASA KI GEREK CUNKU YILLARDAN BERI VAR VE BU BASIMDAN GECEN BELKI RUYAYLA BELKIDE UYANIK SEKILDE OLDU O ZAMANDAN BERI DEVAM EDIYOR. YANI O KARARTININ VEYA GORUNTUNUN BANA ENERJI VERDIGINI HISSEDIYORUM. BU TELEKINEZI ILE ILGILIMI?? GECEN GUN AYRICA BIRSEY OLDU ONUDA SOYLEYEYIM BELKI CEVABINI ALIRIM ARABADAYDIM KARANLIKTI KOLTUGU YATIRMIS SEKILDE MUZIK DINLIORDUM 10 DK SURDU YADA SURMEDI GOZLERIMI KAPATTIM VE SANKI BIR ANDA BOSLUGA CEKILDIM INANMASSINIZ AMA 4-5 YIL ONCEYI DAKIKASI DAKIKASINA YASADIM HERSEYIYLE ORADAYDIM SANKI KOKULARI SESLERI KONUSMALARI DUYABILIYORDUM. AMA ORTADA BENDEN BASKA BIR BEN YOKTU GORUS ORADA OLAN BENLE HERSEYI TEKRAR YASADIM. VE BU BENDE GELISIOR SANIRIM GOZLERIMI HER KAPATTIGIMDA GECMISE GIDIYORUM VE BIR DAHA YASIYORUM. BU NE ILE ILGILI BU KONU HAKKINDA DA YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM.. :?: VE SON ANDA AKLIMA GELEN BIRSEY ONUDA SOYLEYECEGIM IZNINIZLE. GERCEKTEN KAFAM COK KARISIK. BAZEM DURMA NOKTASINA GELIOR. HER AKSAM EVE GIDERKEN KULLANDIGIM BIR YOL VAR O YOLDA KI HER DIREK ISIGI OLMASADA ORTALAMA 12 13 TANE VAR HERGUN ALTINDAN GECERKEN EN AZ 2 3 TANE DIREK LAMBASI YANIORSA SONUOR SONUKSEDE YANIOR AMA BU SADECE DIREK CEVRESINDEN 1 METRE YAKLASITIGIMDA OLUYOR. DIREGI GECTIGIMDE ESKI HALINE GELIOR ARKADASLARIM BUNA INANMAMISLARDI ILK ONCE AMA GOZLERIYLE GORUNCE BIRSEY SOYLEYEMEDILER. BASKA KISILERDEDE DENEDIK AMA ONLARDA BOYLE BIRSEY OLMUOR. BU OLAY NEDIR SIZCE ?? BU ARADA EGER KONUYU YANLIS YERE ACTIYSAM HERKESTEN OZUR DILERIM.
Telekinezi With Hereacles
Kullanıcı avatarı
iynx

Re: Lütfen Biri Kafamdaki Soruları Cevaplasın

Okunmamış mesaj gönderen iynx »

sevgili dostum, yeteneğini keşfetmeye başlıyorsun.. yetenek güçlenir ama kontrolü zaman alır.. zamanla kontrolünü de öğreneceksin.. sadece bekle..
Kullanıcı avatarı
ibrahimduygulu

Okunmamış mesaj gönderen ibrahimduygulu »

arkadaşım baştan itibaren cevaplamaya başlayayım en önemlisi umudunu yitirme önce birkişiyi düşündüğünde karşına çıkması gibi olaylar hiç bir zaman tesadüf değildir tesadüf diye bişey yoktur bilesin.bu telepati, durugörü olayına giriyor...bak senin bu şekilde yaptığın şeyle biz çok karşılaşırız telekinezi ile ilgilenenler yani geçenlerde arkadaşımın evine gittim annesi soba yakacak kovayı doldurmuş ama içine bakmamıştım dışardan getirdi...koydu ama benim aklıma aniden odun alacak diye geldi içeri gitti bişeylerle uğraştı ve geri gelirkende elinde odunlar vardı.içerde ne işi var odunun demi ama...tesadüf yoktur...şimdi 5 yaşından beri bu oluyor diyosunya seni etkileyen bişey olmuş ondan dolayı beyin devamlı sana böyle şeyler hissettiriyor.bunu yenmen çok basit beynini kontrol et kontrol edebilmek içinde telekinezi tekniklerine ihtiyacın olacak bu sorunla karşıma çıkan çok kişi oluyo...ve hepsi yendi daha aşırıya gidenler bile var yani öyle bişey geldiğinde aklına beynini susturmaya çalış beceremiyosan sevdiğin bi işi yap onu sana unutturabilecek onları sana yansıma olarak gösteren şey beynin yani büyük ihtimal yanılma bunuda böyle yeneceksin devam edelim sorularına...4 5 yıl önceyi yaşadım diyosun bu tam bi durugörü yeteneğidir dostum rengi ve kokusunu bile hatırlayabiliyosan senin için çok güzeldir bu yetenek sana çok yardımcı olur...kimileri zorlasa bile yapamazlar bunu önceki gördüklerini o kadar detaylı göremezler...son söylediğin şeye gelecek olursak senden kaynaklandığını söylemek biraz zor geliyor ama olabilirde ama olmuş olsa evde bulunduğundada voltajlarda oynama olması lazım bu konuyu detaylı konuşmadan sana bişey söylemem mümkün değil belki detaylı konuşmadan cevaplayacak arkadaşlar vardır... yanlış yer olup olmadığına o kadar dikkat edilmiyo boşwer :D
İnanmak başarmanın yarısıdır...Bu her iş için böyledir...
Kullanıcı avatarı
hereacles

cewaplayan herkes ıcın tesekkurler...
Verdugo

Okunmamış mesaj gönderen Verdugo »

yeeh adama ole bi gaz verdinizki :D:D okuduktan sonra eminim tv,kitap,klavye vb... seylere gecmiştir.. (işin şakası tabi) harbiden cevap lar cok guzel destan sanki :P
Kullanıcı avatarı
hereacles

arkadasım gazla mazla alakası yok bunlar hayatımda olan seyler ama bakıorumda sen ınanmıorsun fazla herhalde ben kendıme derım daha gelısmedım sadece kagıt para katlıorum ve az da olsa psı whellı kımıldatıorum hersey sırayla zordan baslıyamazsın
Kullanıcı avatarı
hereacles

arkadasım gazla mazla alakası yok bunlar hayatımda olan seyler ama bakıorumda sen ınanmıorsun fazla herhalde ben kendıme derım daha gelısmedım sadece kagıt para katlıorum ve az da olsa psı whellı kımıldatıorum hersey sırayla zordan baslıyamazsın
Kullanıcı avatarı
delux_74
Yaşadığınız İl: 73 Şırnak

Okunmamış mesaj gönderen delux_74 »

Merhaba ben siteye yeni üye oldum, bendeki olan gariplikleri anlamak ve birazda ilgi duyduğumdan araştırma sonucu sizin siteyi buldum. İyide etmişim.

Bende bir ttakım ilginç şeyler yaşadım,
mesela bu olay çok nadir olur; yollardaki sokak lambalarında hangisinin yanından geçsem, tam hizasından geçerken sönüyor, ve yanmıyor birdaha...

Ayrıca yine çok nadir gerçekleşen bir şey daha. Bazen genellikle bir kaç saniye sonrasını (5-6 sn kadar) ile 10 dk arası başıma gelecekleri anı anına bilebiliyorum. Ayrıca çocukken geçirdiğim iki yaralanma olayı olmuştu. Bu durumu en iyi orada yaşamıştım. Sanki beni biri uyarmıştı, başıma gelecek kazayı zerresi zerresine görmüştüm. Adımımı, hareketimi, duygularımı vs. İlk kazayı ben takmadım, ve uyarıyı dinlemeyip o eylemi yaptım nasıl gördüysem aynen kazayı yaşadım. Şimdilerde kazanın izi var vücudumda, İkinci kazada öyle oldu. Kolum yırtılmıştı, tam 10 dikiş atılmıştı. Ama ben böyle olacağını bir kaç sn önceden gördüm ve kurtulma şansım vardı. Hep böyle olaylar yaşadım ama takmadım zamanında, hislerime güvenmedim. Şimdi hislerime inansaydım, kolumda ne 10 dikiş izi kalırdı nede diğer yaraların izi....

Anlıyacağınız bazı yerde hayat bile kurtarır bu yetenek. Ama kullanmayı bilmek gerek...

Bende yeni öğrendim telekineziyi, yeni yeni anladım bunun insanda olan bir yeten olduğunu...

Bazende öyle oluyorki elimdeki elektriği resmen aşırı derecede hissediyorum, elim artık gerçek elektrik çarpmış gibi şok etkisinde kalıyor...

Ayrıca bir olayda meseke birinin geleceğini görmedim ama içimden şu gelecek diyorum geliyo,
Buna bir örnek vereyim. Virajlı bir yoldayım, arkama baktığımda virajdan yolun devamı görülmüyor. Arkadamdan arkadaşım geliyormuş. Ben artık bunu çok net hisseder olmuştum. Hemen durdum başladım onu beklemeye. Bir müddet sonra arkadaş göründü, yanıma geldi dedim ona senin geleceğini hissettim ondan seni bekledim. Demez mi oda senin orda olduğunu biliyordum, beklediğinide... :)

Bir başka ilginç olaysa, önekle vereyim
Yolda yürürken aklımda biri vardı, dedim kendi kendime, bunu hissetmemiştim,
yolun şurasına gelince o kişi arabasıyla çıkacak tam benim belirlediğim noktada yanımdan geçecek. İnanın bunu zerre kadar hissetmedim, sadece kafamdan öyle planladım; ne kadar tutar onu dahi bilmiyordum. Ama tuttu, tam dediğim noktada çıka geldi, tamda dediğim yerde benim yanımdan geçti.
Yani diyeceğim, bazen farkında olmadan istekte bulunduğum bazı olaylar hemen gerçekleşiveriyor.

Ama ben bunu biliçli bir şekilde gerçekleştirmek isterim.
Psi weel i ilk deneyişimde başarılı bir şekilde döndürdüm. Hatta kanepeye iki seksen serilip sadece bakılışmla bile döndürdüm. Ama yakından daha iyi döndürebiliyorum. Sağa sola çevirip frenleyebiliyorum, ama bazı durumlada takıldımı da tam takılıyorum. Camın içine koydum hiç birşey yapamadım. Sanırım enerji çok düşük düzeyde gidiyor.

ENERJİYİ NASIL GÜÇLENDİREBİLİRİM? Konrol ve hakimiyeti sağlayabiliyorum, ama enerji çok düşüüüük....
Hatalarım doğrularımı götürmüyor, doğrularımı arttırıyor!
Peki senin hataların ne yapıyor?
Kullanıcı avatarı
multiplayer1

Okunmamış mesaj gönderen multiplayer1 »

enerjinizi tam kontrol edemiyosunuz sanırım..bu ilk başlayanlar için normaldir...Kapak çalışın....
Kullanıcı avatarı
iynx

Okunmamış mesaj gönderen iynx »

len multi bazen devlet hastanesi doktorları gibi hissediyorum kendimi.. gelene kapak çalış diyoruz.. :D