DİĞER BOYUTLA ALAKALI SORULAR BU KONUYA...

Moderatör: Sai

Kullanıcı avatarı
NEwblood

Re: DİĞER BOYUTLA ALAKALI SORULAR BU KONUYA...

Okunmamış mesaj gönderen NEwblood »

madem soru sormamı istiyorsunuz...sorayım.evrende denge olduğunu düşünüyorum..bana göre 2 temel çark war..birincisi bizlerin olştrduğu çark 2. si ise diğer boyutun oluşturduğu çark,döngü ve denge için bu iki çarkın birbirini hareketlendirmesi gerek...bu telekinetik etkileşimler ve bilmediğim binlercesi 2. çarkı döndürmek için warlar bence...çark kendi kendine döner belkide...ama etkileşim şart...yani dünya yaşamak ölmek maddesel suçlar ws.. bukadar masum değil ...buraya kadar kendimi rahatlatabiliyorum...peki diger boyutun nüfusu artıyorsa bizler gibi...denge içinde azalması gerekiyorsa..bu telekinezi ws tarzı şeyler karşı tarafı mat etmek için kullanılabilirmi...yani böyle bir durum mümkünmü....sonçta denge warsa böyle birşeyde olmalı....böyle birşey yoksa..denge nasıl sağlanıyor diğer boyutla....görmesekte çarkı döndürüyoruz nasılsa....
ScHoqoLaDe

Okunmamış mesaj gönderen ScHoqoLaDe »

ibrahimduygulu yazdı:ScHoqoLaDe cinler yani arkadaşım...
haaa tamam saol :lol:
kemaltorbes

Okunmamış mesaj gönderen kemaltorbes »

arkadaşlar şu astral seyahat sırasında cinler çıkan kişiye ne yapabilirler
ona musallat olurlarmı fln
Kullanıcı avatarı
ibrahimduygulu

Okunmamış mesaj gönderen ibrahimduygulu »

NEwblood arkadaşım öncelikle şöyle bişey söyleyeyim biz soru sormanı istemedik sorusu olan varsa buraya yazsın dedik ....neyse tam olarak açarsan sevinecem çünkü tam anlamadım sorunu...ha şunu söyleyebilirim ama onların dünyası farklı bizim dünyamız farklıdır arkadaşım biz topraktan yapıldık onlar ise ateşten biz üstün varlık olarak yaratıldık ama bu bizim onlara karşı koymamız gerektiğini göstermez...çünkü biz ve onlar hep beraberiz...denge diyosunya eğer sen onların boyutuna istediğin zaman geçer istediğin zaman bu tarafta bulunursan denge diye bişey kalmaz denge sağlamak isteyen kişi kimseye ilişmez...çünkü onlar ve biz bu dünyada beraber yaşıyoruz herkes haddini bilmeli değilmi ?? çünkü dünyayı paylaşıyoruz... onların içindede iyiler kötüler müslüman olanlar hristiyan olanlar var...bu dengeyi bi bakımıda iyi ve dinine bağlı kişiler tarafından koruyabiliyoruz... mahşerde onlar bizi koruyacak bizim cehenneme gitmememiz için uğraşacak zât lardır....tabi biz iyiysek gitmememiz için uğraşırlar neyse konu başka konuyu açmasın... sorunu anladığım kadarı ile cevapladım...görmediğin çarkı onlar çeviriyor arkadaşım biz ayrı onlar ayrı...herkes kendinden sorumludur...
İnanmak başarmanın yarısıdır...Bu her iş için böyledir...
Kullanıcı avatarı
ibrahimduygulu

kemaltorbes hayır arkadaşım musallat olmazlar yapan kişiler var ve musallat olduklarını hiç duymadım işin ilginç tarafı bu kadar 3 harflilere kafayı takıyolar ama bu işlerle uğraşan kişilerden sapıtanları hiç görmedim... bende dahil yani neden bize bişey olmuyo arkadaşlar bunu beyin yaratıyo arkanızda biri varmış gibi olması gözünüzün önünden biri geçmesi kimi zaman sesleri bile o yaratıyo bunlardan korkan arkadaşların korku filmi izlememesini söyleyeyim....bu sesleri görüntüleri yok etmek sizin elinizde şöyle düşünün görüntü geldiğinde beyine nasılki telekinezi için boş düşünme emrini veriyosanız bu seferde o görüntü ve sesleri yok etme emri verin ve kendinize telkinde bulunun..ve eğer yine korkuyosanız önce Nâs suresi okuyun sonra telekinezi çalışmanızı yapın ve çalışma esnasın da böyle bişey düşünürseniz telkinde bulunun dediğim gibi... kendiniz yapıyosunuz yani bu işlerle alakası yok ha şunu söyleyeyim astral seyahat sırasında ilk başta görmezsiniz ama haliyle zaman içinde astral seyahatiniz oda dışına çıkacaktır...çıkınca görme ihtimaliniz var ama düşük bi ihtimal...ondada bişey yapmazlar sebebi bedeniniz değil ruhunuz seyahettedir onun için bişey olmaz... astral seyahati gece yaptığınız da siz şuurunuz yerinde olarak yapacaksınız ve herşeyin rüya olmadığını bileceksiniz bu esnada gece yapıyosanız eğer çevrenizde uyuyan kişilerin ruhlarınıda göreceksiniz tabi siz bunu gerçek olarak göreceksiniz onlar ise rüyasında karşılaştığınızı sanacaklar... :D ve sizin görmüş olduğunuz kişinin gelip rüyamda seni gördüm demesine şaşmayın yerini bile söyleyebilirsiniz :D
Kullanıcı avatarı
fenomen
Yönetici
Yönetici

Okunmamış mesaj gönderen fenomen »

Ibrahimi dinliyin ha :lol: Ne yazdinsa hepsi dogru arkadasim.Calismalarinin devamini dilerim:)
Chi Master Ferdi Bayramov (безконтактный бой, no contact combat,dokunmadan dovus)

Sizin veliniz ancak Allah, O'nun Peygamberi ve namaz kılan ve rükû halinde zekat veren müminlerdir. MAİDE suresi 55.
Kullanıcı avatarı
ibrahimduygulu

saolasın kardeşim senin sayende doğru herşey ;)
gzm:)

Okunmamış mesaj gönderen gzm:) »

yardımın için çok teşekkür ederm.. gerçekten etkisi oluyor sağol:)
Kullanıcı avatarı
iynx

Okunmamış mesaj gönderen iynx »

hehehe cinler alemi.. pfffff cinler dalgadır arkadaşlar.. madde dalgaları gibi ama daha çok foton yapıda.. emersinz enerjisini puf olur gider..
Kullanıcı avatarı
ibrahimduygulu

kusura bakma ama iynx onları fazla hafife alma bence çünkü onlarla birlikte yaşıyorsun. şöyle düşün sana birisi laf atsa sinirlenirsin üstüne yürürsün bu olaya benziyo anlıycan ;) teşekkürler emmeye gelince istersen karşına çıkarsa bi dene ;) tartışma yapmadım yanlış anlama sadece fikir...