birbirimizi mi kandırıyoruz?

Telekinezi nasıl yapılır? Telekinezi teknikleri, kaşık nasıl bükülür? Kinezinin maddeye tesiri ve Telekinezi hakkında bilmek istedikleriniz Telekinezi Nedir?
Kullanıcı avatarı
Burak AYDIN

Re: birbirimizi mi kandırıyoruz?

Okunmamış mesaj gönderen Burak AYDIN »

neye inanmıyorsunuz kapalı kapta o admaın yaptığına mı? (: e inanmamışken uri gellere inanmayın bu admaın yaptığını 2 ay çalışanda yapar bu küçük şeylerle uğraşmaya gerenk yok (:

kardeş sen hangi şehirdesin. sana her türlü kanıtlarım çünkü canım sıkılıyor. normalde öyle bir tutumum yoktur.

ayrıca ben sponsor aradığımı açıkladım çok kez. bana sponsor olursanız randinin yanına gidip yarım milyon dolarıda sponsora veririm

buda benim geçen gün çektğim videom.. sevgiler..

http://www.vimeo.com/2964868
Kullanıcı avatarı
fenomen
Yönetici
Yönetici

Okunmamış mesaj gönderen fenomen »

videon guzel aslinda gecen defa izlemisdim.hosuma gitdi.basarilarin devamini dilerim Burak abi :)
Chi Master Ferdi Bayramov (безконтактный бой, no contact combat,dokunmadan dovus)

Sizin veliniz ancak Allah, O'nun Peygamberi ve namaz kılan ve rükû halinde zekat veren müminlerdir. MAİDE suresi 55.
leiyoswoeirvn

Okunmamış mesaj gönderen leiyoswoeirvn »

yolladığım ikinci videoyu izledin mi bilemiyorum.. ikinci videoda saniye saniye kamera atlamalarını söylüyor ve açıklıyor.. buna inanmamı beklemiyorsun heralde..

ve Uri Geller... pusulanın ibresini döndürebildiğini hemen hemen herkes görmüştür heralde.. fakat bu da hilelidir.. aşağıda verdiğim videoyu izlerseniz parmağına yapıştırdığı metali rahatlıkla görebilirsiniz..

Lütfen Dikkatli Bir Şekilde İzleyin.. Bu Adama İnanabilir misiniz???

http://www.youtube.com/watch?v=BJSxsbToLeE

yolladığın videoyu izledim dostum.. bunu cam bir kabın içinden yapmayı denedin mi? bunu yapabilir misin? bana daha fazla kanıt getirebilirsen sponsor bulabilirim.. en azından bulmaya çalışırım..

teşekkürler...
Kullanıcı avatarı
rapPRENS

Okunmamış mesaj gönderen rapPRENS »

leiyoswoeirvn yazdı:yolladığım ikinci videoyu izledin mi bilemiyorum.. ikinci videoda saniye saniye kamera atlamalarını söylüyor ve açıklıyor.. buna inanmamı beklemiyorsun heralde..

ve Uri Geller... pusulanın ibresini döndürebildiğini hemen hemen herkes görmüştür heralde.. fakat bu da hilelidir.. aşağıda verdiğim videoyu izlerseniz parmağına yapıştırdığı metali rahatlıkla görebilirsiniz..

Lütfen Dikkatli Bir Şekilde İzleyin.. Bu Adama İnanabilir misiniz???

http://www.youtube.com/watch?v=BJSxsbToLeE

yolladığın videoyu izledim dostum.. bunu cam bir kabın içinden yapmayı denedin mi? bunu yapabilir misin? bana daha fazla kanıt getirebilirsen sponsor bulabilirim.. en azından bulmaya çalışırım..

teşekkürler...
arkadasım senin şu anda jeames randi oldugunu dusunmeye başldım :D inanmıyorsun
neyse umarım yakın bir zamanda sana kanıtlar bulmaya çalısacam
bir ışık bir işaret gönderyaRAP
leiyoswoeirvn

:) James Randi değilim.. sadece gerçeğin ne olduğunu öğrenmeye çalışıyorum.. sizin yardımlarınızla.. bir videoyu daha paylaşmak istiyorum..

yine Uri Geller.. ve Kaşık Bükme..

http://www.youtube.com/watch?v=V4HQOVqy ... re=related

video herşeyi anlatıyor.. bilmem.. gözden kaçırdığım bir nokta mı var acaba!?
Kullanıcı avatarı
Burak AYDIN

arkadaşım bu konuyu sana özel yazdım. inan bana dediğime pişman ettirdin. 2 yıldır kimseye kanıtlamaya çalışmıyordum bugün canım sıkkın yanına geleyim dedim, inan bana beni çok üzdün. eğer bu "buna inanacağımımı sandın" yorumun benim videom içinse çok üzüldüm...

sendne başkası okumaz zaten çok uzun.. sevgiler...

Tartışıyoruz değil mi: Karşına bizi ve uri gelleri alıp, yanına james randiyi alacaksan buna devam edemeyiz.

james randi'nin bildiğinin 10 katı kaşık bükme hilesi biliyorum ben. onun sürekli yaptığı bunlardan en aptalcası olanı ve öğrenseniz gülmekten yarılır, kendinizden utanırsınız... kaşığı çatlatıp geliyor herif resmen. sonra eliyle yumşatmış gibi yapıp çıt kırıyor çatlamış kaşığı. onuda ya evden ya şelaleden canlı yayından. komik çok komik...
e iyide geller tutup kaşığı okşayarak büküyor hareketler gözleniyor, okşamadan bile büküyor bakarak, bunu neden açıklamıyor onunda açıklaması var! daha onu bile bilmiyor Allah bilir. çatalın tek telini dokunmadan bükmenin bile açıklaması var. hemde çok çok basit. hemde gerçek bir mutfak çatalını...... eğer ben sahtekar olsam sana gerçek psiçark videosu değil bunlarla gelirdim. kimsede anlamazdı, en fazla tartışılırdım geller gibi. çünkü ben james randi kadar kötü bir ilüzyonist olmazdım.

düşünmeden etmeden neden james randiye neden gitmiyorsunuz demen bir yanlış daha ekliyor hanene. hele bir incele nasıl gidiyormuş kimler gidiyormuş, başvuranlara ne demiş, bu amerikaya yolculuk etmek beleşmiymiş. dünyanın en iyi psişiğine kapılarını neden açmıyormuş? jamesi bulmak kolaymışymış, kaç üniveristede kaç deney yapıyorlarmış üzerinde. bunları incele sonra bu soruyu sor bize değil mi kardeş?..

bana sponsor olman lazım. sponsor bulman deği. o işi ben yapıyorum zaten.. bana gel bana göster sonra git diyecek bir iş adamı bulman lazım.

en büyük hatan inanmayanların bile yaptığı şeyi oturup denememen. hatta bide "inanacağımımı sandın" diyorsun. bu sana inanılmayacak bişey gibi geliyor ya, banada şöyle geliyor. diyorum ki "yuh artık". şuncacık şeye inanmıyorlar ne tuhaf insanlar var diyorum inan.. tabi ben 5 yıldır içindeyim sen normal açıdan bakıyorsun bana.. olay bu hale geliyor maleseft.

ben senin gibi şu yüzden yalandır deseydim, james gerçek uri yalan deseydim, başkalarıyla ilgilensem, bide bunun üstüne forumlara kendimizimi kandırıyoruz acaba deseydim, oturup evde denemeseydim; 5 yıldan beri beyingucu.net olmazdı. bugün en az 100 bin kişi telekinezi yapamayacaktı belkide.. senin netten ispatlayın dediğin olayı bugün her şehirde yüzlerce insan yapıyor.

kızma ama kardeş ben sana adresini soruyorum sen bu videoya inanmayıp kapalı kapta yap diyorsun. iyide kardeş siz ne kaşığa ne kapalı kaba inanmıyorunuz ki. kafanızda var bi önyargı einsteinin dediği gibi onu yıkmak için uçsak yine hile diyorsunuz. huyunuz bu. ne yapsak bide şunu yap bide bunu yap. (: haklı değil miyim? bend eo yüzden direkt gelmeyi teklif ediyorum sana adres soruyorum. ben kapalı psiçark yapsam durdurma hilesi diyeceksin. uçsam bluescreen diyeceksin. e ben sana adresini soruyorum ver geliyim sende yapmayı öğren. biz artık birilerine bişeyler kanıtlamak için zaman kaybetmemek gerektiğini anladık, önyargıyala bakıp, objektif davranmadan yargılayanları siteden uzaklaştırdık(bu siite değil beyingücü) kafamız rahata erdi. ama hemen ne katı yönetim deme, şüpheciler için ayrı bir başlığımız bile var.. şüpheci gelecek şüphelerinden arınacak. ama saygıda gösterip bir deneyecek

inan bana 2 yıldan beri kimseye bak sana kanıtlayayım demedim. bugün inan bana canım sıkkın olduğundan neredesin geliyim gösteriyim demek isdedim. bana yakınsan gelip senin çakralarını açacaktım. sanada yaptıracaktım. ben birçok insanın yanına gitmişimdir bu şekilde. birçok insanın çakrasını açmışımdır pipete başlamıştır. hemde direkt 5 dakkada..

"sevgiler" gerçek manada...
Kullanıcı avatarı
Burak AYDIN

mehmetoglu2006@hotmail.com ekleyebilirmisin. kameradan senin evindeki çarkı çevireyim. sonra sen çalışırsın

sevgiler...
Kullanıcı avatarı
iynx

Okunmamış mesaj gönderen iynx »

rapPRENS yazdı:
iynx yazdı:sebep şu, bazı şeylere inanmak gerekir.. inanırsanız, topluca inanırsanız, herkes inanırsa gerçektir.. sizin felsefeniz hatalı.. siz dünyada insan beyninden ayrı bir gerçeklik olabileceğini düşünerek başlamışsınız.. öyle bir gerçeklik yoktur..
ne demek istediğini tam olarak birazdaha açarmısın ?

hani herşey inanmaktır diyoruz ya.. inanç faktörünün önemli olduğu tüm durumlarda, somut gerçeklik yoktur.. siz inandığınız sürece vardır.. ha, bu onların varolmadığı anlamına gelmez.. ne anlama gelir? örnek olarak siz telekinezi ile bardak çevirirsiniz.. ve inanmayan birisi bunun hilesini bulayım derken kafayı sıyırır.. çünkü bu gerçek değildir ( onun için..).. yani arkadaşımız şunu diyor, ben kanıt görürsem inanacağım.. hayır, önce olabilirliğine dair şüphesi kalmamalı insanın sonra delil toplamalı.. çünkü henüz beyin kimyasını bu derinlikte inceleyebileceğimiz lablar yok.. inanan kişi delilleri kendi keşfedebilir ..

edit: burak yazını okudum.. açıklayıcı, hoş olmuş... bu benim komplo teorim ama, randi gibi beceriksiz bir ilüzyonist eğer bu tarz bi misyona girdiyse, telekinetiklerin de zayıf noktasından hile ypıyordur bence.. hileli hurdalı işlere girme zaten dostum...
Kullanıcı avatarı
rapPRENS

Okunmamış mesaj gönderen rapPRENS »

iynx yazdı:
rapPRENS yazdı:
iynx yazdı:sebep şu, bazı şeylere inanmak gerekir.. inanırsanız, topluca inanırsanız, herkes inanırsa gerçektir.. sizin felsefeniz hatalı.. siz dünyada insan beyninden ayrı bir gerçeklik olabileceğini düşünerek başlamışsınız.. öyle bir gerçeklik yoktur..
ne demek istediğini tam olarak birazdaha açarmısın ?

hani herşey inanmaktır diyoruz ya.. inanç faktörünün önemli olduğu tüm durumlarda, somut gerçeklik yoktur.. siz inandığınız sürece vardır.. ha, bu onların varolmadığı anlamına gelmez.. ne anlama gelir? örnek olarak siz telekinezi ile bardak çevirirsiniz.. ve inanmayan birisi bunun hilesini bulayım derken kafayı sıyırır.. çünkü bu gerçek değildir ( onun için..).. yani arkadaşımız şunu diyor, ben kanıt görürsem inanacağım.. hayır, önce olabilirliğine dair şüphesi kalmamalı insanın sonra delil toplamalı.. çünkü henüz beyin kimyasını bu derinlikte inceleyebileceğimiz lablar yok.. inanan kişi delilleri kendi keşfedebilir ..

edit: burak yazını okudum.. açıklayıcı, hoş olmuş... bu benim komplo teorim ama, randi gibi beceriksiz bir ilüzyonist eğer bu tarz bi misyona girdiyse, telekinetiklerin de zayıf noktasından hile ypıyordur bence.. hileli hurdalı işlere girme zaten dostum...
tşk ler arkadasım dedğinde haklsın

not:burak arkdasımız gerçketen çok guzel bir yazıolmus butun duygularını dokmussun senide ictenlikle tebrik ederim arkadasım
bu arada seni msn ye ekledin repprens_15 diye bir sakıncası varmı ?eger istemiyorsan eklemem
tekrar tşk ederim...

saygılar sevgiler...
bir ışık bir işaret gönderyaRAP
leiyoswoeirvn

Burak Aydın için,

ilk olarak o yorum size değildi.. kaldı ki "buna inanacağımı mı sandın?" demedim, "buna inanmamı beklemiyorsun heralde.." dedim.. çünkü siz "neye inanmıyorsunuz kapalı kapta o admaın yaptığına mı?" demiştiniz.. benim cümlem de ona cevap olarak yazılmıştı.. nedeni ise, kapalı kapta o adamın yapıp, çektiği video sahte.. (bahsettiğimiz video budur: http://www.youtube.com/watch?v=H5NwRfMJgOQ ) orda da belirttiğim gibi, Keith Mayes adlı youtube kullanıcısı peşinden böyle bir video eklemiş " http://www.youtube.com/watch?v=3tWINnrS1ac ".. ve bu video'da, bir önceki video ile ilgili olarak, kamera atlamalarını, saniyeleriyle, açıklamalı olarak vermiş.. ben de buna karşılık diyorum ki.. "buna inanmamı beklemiyorsun heralde.."

ikinci olarak James Randi'nin ne kadar iyi veya ne kadar kötü bir sihirbaz olduğunu tartışmıyorum.. benim için bunun bi önemi yok.. sadece kanıtlamaya çalıştığı ve açıkladığı durumlar ilgimi çekiyor.. ve Uri Geller.. bu kişi ise telekineziyi gerçekleştirebildiğine inanılan en önemli kişilerden.. burada onu baz almam ve onun yaptığı sahte şovları göstermem gayet normal.. bu adam telekinezi yapabiliyorsa, neden sahte yollara başvursun.. bunu gösteren bir çok video yollayabilirim.. ( örnek olarak kaşık numarası.. gayet açık bir şekilde eliyle büktüğü gözüküyor.. http://www.youtube.com/watch?v=V4HQOVqy ... re=related ) ( veya pusula videosu.. eline yapıştırdığı metali görebiliyorsunuz.. http://www.youtube.com/watch?v=BJSxsbToLeE ) Uri Geller bu konunun öncülerindendir ve bu hileleri gördükten sonra benim için hiç bir inandırıcılığı kalmamıştır..

bu iş için ne kadar bir masraf gerekir bilmiyorum.. onun araştırmasını yapmadım.. ama en kısa zamanda yapacağım.. bütçem ne kadarını kaldırır, ne kadarını kaldırmaz şu an tahmin etmek zor.. en azından irtibata geçilebilir.. siteyle veya o kişiyle.. benim aklıma başka bir fikir daha geliyor.. televizyona çıkmak ve bunu açıklamak.. bu yolla çok daha kolay bir şekilde sponsor bulunur.. fakat ilk olarak insanları ikna etmelisiniz.. bunu başarabilir misiniz?

bu konuda önyargım yok.. gördüklerimi söylüyorum.. siz bana önyargılı diyorsunuz fakat sonra "ben kapalı psiçark yapsam durdurma hilesi diyeceksin. uçsam bluescreen diyeceksin.." diyorsunuz.. bunların hangisi önyargı.. siz ilk önce uçun.. eğer ben size "green screen" dersem.. o zaman yorum yaparız.. sanırım siz daha fazla önyargılısınız..

sonuç olarak kanıt istiyorum.. inanmam için kanıt olması gerekli.. neyse.. msn adresinizi ekleyeceğim.. oradan adresimi veririm.. ilgiliniz için teşekkürler..

sevgiler.. saygılar.. aynı manada...

“Telekinezi Nedir?” sayfasına dön