birbirimizi mi kandırıyoruz?

Telekinezi nasıl yapılır? Telekinezi teknikleri, kaşık nasıl bükülür? Kinezinin maddeye tesiri ve Telekinezi hakkında bilmek istedikleriniz Telekinezi Nedir?
Kullanıcı avatarı
rapPRENS

Re: birbirimizi mi kandırıyoruz?

Okunmamış mesaj gönderen rapPRENS »

leiyoswoeirvn yazdı:Burak Aydın için,

ilk olarak o yorum size değildi.. kaldı ki "buna inanacağımı mı sandın?" demedim, "buna inanmamı beklemiyorsun heralde.." dedim.. çünkü siz "neye inanmıyorsunuz kapalı kapta o admaın yaptığına mı?" demiştiniz.. benim cümlem de ona cevap olarak yazılmıştı.. nedeni ise, kapalı kapta o adamın yapıp, çektiği video sahte.. (bahsettiğimiz video budur: http://www.youtube.com/watch?v=H5NwRfMJgOQ ) orda da belirttiğim gibi, Keith Mayes adlı youtube kullanıcısı peşinden böyle bir video eklemiş " http://www.youtube.com/watch?v=3tWINnrS1ac ".. ve bu video'da, bir önceki video ile ilgili olarak, kamera atlamalarını, saniyeleriyle, açıklamalı olarak vermiş.. ben de buna karşılık diyorum ki.. "buna inanmamı beklemiyorsun heralde.."

ikinci olarak James Randi'nin ne kadar iyi veya ne kadar kötü bir sihirbaz olduğunu tartışmıyorum.. benim için bunun bi önemi yok.. sadece kanıtlamaya çalıştığı ve açıkladığı durumlar ilgimi çekiyor.. ve Uri Geller.. bu kişi ise telekineziyi gerçekleştirebildiğine inanılan en önemli kişilerden.. burada onu baz almam ve onun yaptığı sahte şovları göstermem gayet normal.. bu adam telekinezi yapabiliyorsa, neden sahte yollara başvursun.. bunu gösteren bir çok video yollayabilirim.. ( örnek olarak kaşık numarası.. gayet açık bir şekilde eliyle büktüğü gözüküyor.. http://www.youtube.com/watch?v=V4HQOVqy ... re=related ) ( veya pusula videosu.. eline yapıştırdığı metali görebiliyorsunuz.. http://www.youtube.com/watch?v=BJSxsbToLeE ) Uri Geller bu konunun öncülerindendir ve bu hileleri gördükten sonra benim için hiç bir inandırıcılığı kalmamıştır..

bu iş için ne kadar bir masraf gerekir bilmiyorum.. onun araştırmasını yapmadım.. ama en kısa zamanda yapacağım.. bütçem ne kadarını kaldırır, ne kadarını kaldırmaz şu an tahmin etmek zor.. en azından irtibata geçilebilir.. siteyle veya o kişiyle.. benim aklıma başka bir fikir daha geliyor.. televizyona çıkmak ve bunu açıklamak.. bu yolla çok daha kolay bir şekilde sponsor bulunur.. fakat ilk olarak insanları ikna etmelisiniz.. bunu başarabilir misiniz?

bu konuda önyargım yok.. gördüklerimi söylüyorum.. siz bana önyargılı diyorsunuz fakat sonra "ben kapalı psiçark yapsam durdurma hilesi diyeceksin. uçsam bluescreen diyeceksin.." diyorsunuz.. bunların hangisi önyargı.. siz ilk önce uçun.. eğer ben size "green screen" dersem.. o zaman yorum yaparız.. sanırım siz daha fazla önyargılısınız..

sonuç olarak kanıt istiyorum.. inanmam için kanıt olması gerekli.. neyse.. msn adresinizi ekleyeceğim.. oradan adresimi veririm.. ilgiliniz için teşekkürler..

sevgiler.. saygılar.. aynı manada...

birkere kendi adına konusmanı tavsiye ederim...(önyargılı ben deyilim :) )
evet sende haklsın bu hileleeri gördukten sonra insan ınancını kaybediyor ama
gel görki okadar insan nerden baksan 200 bini geçmiş kişi dunyada telekinezi yapıyor yaptıgını idda ediyor sencede bukadar kişi kendini yada başkalarınımı kandırıyor veya forumlarda dolasıp bosunamı teknik yazıyor gerçi ben ne kadar anlatsamda örnekte versem senin düşüncen deyişmicek ...

bak sana benle ilgili bir hikaye anlatıyım bu gerçektir artık bunada inanmassın ama ben ynie anlatacm

,şimdi bende eskiden böyle şeylere çok meraklıydım denerdin denerdim olmazdı ...
senin gönderdiğin videoları çok izledim ben geçmişte ve buyuk bir hayal kırıklıgım oldu kendimden utandım

ama kaçmakla bir şey olmaz sabır ettim denedim arastırmalar yaptım tstlerde bulundum suan bir kitab bile yazıyorum bunun uzerine ir çok kişiyle röportaj yaptım başka sehirlere gittim
sırf inanmak ve gerçek oldugunu görmek için

sonuc BANA GÖRE HEPSİ GERÇEK ARADASIM tabi bu benim fikrim
bu nu her yerde her forumda solerim

bilgimi istiyorsun ??? kanıtım istiyorsun ?

eger tanıdıgın devlet ile ilgli güçlü arkadasların adamların varsa devlet arşivine gir
ben girdim inan orda kayda geçmiş bir çok paranormal olaylar var sadece turkiye deyil
diyer dvlelerinde mısır olsun yunanistan olsun tabi çok zor oldu benim için ama ailem saolsun
orda edindigim bilgilere göre bir çok ulkenin kayıtlarında arvişlerinde kayada geçmiş belgeleriyle foto llsun video olsun vb....paranormal olaylar mevcut arkadasım
SENCE BUNLARDAMI YANLIS BUNLARDAMI HİİLE ben hiç sanmıyorum

şimdi sen dersinki evet onlarda hile onlarda yalan vb...
inan hiç umrumda deyil bir insan önce kendini tanımalı ynlıs anlama ne yoldan gittine baglı

herşeyin bası inanmaktır....

bu son yazımdır bundan sonra bu knouya başka bir yazıda bulnmucahım
benim başkalarını ikna etmek gibi bir gayem ve zorunlulgum yoktur...
onemli olan kişinin kendi bakıs acısıdır ama dogru ama yanlıss

sevgiler saygılar
bir ışık bir işaret gönderyaRAP
leiyoswoeirvn

Okunmamış mesaj gönderen leiyoswoeirvn »

madem ki son mesajınız, bir kaç düzeltme yapmak istiyorum..

yazdıklarımı kendi adıma yazıyorum.. mesajımın başında "Burak Aydın için" diye belirttim.. ve Burak Bey'e cevap niteliği taşıyordu.. size ön yargılı demedim.. ( kibarlık unsuru olarak "siz" diye hitap ediyorum.. bir çoğunluk anlamında değil ).. ve ilk yazdığımı okursanız, orada kimsenin beni inandırma mecburiyeti olmadığını söylemiştim.. sadece katkıda bulunmak ve yardım edebileceğinizi düşünmekle yola çıktım.. (veya yardım edebileceğimi..)

teşekkürler...
Kullanıcı avatarı
Burak AYDIN

Okunmamış mesaj gönderen Burak AYDIN »

Kardeş olay şu ki biz yıllardır birilerine birşeyler anlatalım istedik. biraz egolarımızdan biraz bilgi paylaşma isteğinden geldi. ama karşı tarafa istediğini hiçbirzaman veremedik. çünkü her ne gösterirsen göster, burası çok önemli : tutarsızca ve yetersiz olarak açıklanmış telekinezi videolarından bahsedildi. yani bir tk videosu çekiliyor. adam onu açıkladğını sanıyor. ama bilgiler eksik ve çok tutarsız.

Bana anlatabilirmisin Keith Mayes 'in anlattığı telekinezi hilesini... bunu merak ettim ben de ;)

bana yaşadığın yeri söyle lütfen. bizden istediğin şey bu değil mi? ispatlayın diyorsun. ben de diyorum ki: sen inansanda inanmasanda sana gösterdiğimde ve biraz çakralarını açtığımda, sen bu olayı bundan sonra her denediğğinde yapacaksın. bundan daha fazlasını veremeyiz sana..

son olarak psiçark sistemini kurup 3-4 gün çalış. lakin ben 4. gün kontrol ettiğimden emin olmuştum. bırak rrüzgar çevirsin, bırak elektriklenme ile olsun (: bu acaba şöylemi döndü böylemi döndü demekten vazgeç ve kafana takma bukadar. yoksa kendini kilitlersin. sen sadece kontrol etmeye çalış. bikaç gün sonra neyden olduğınunu da anlayacaksın.

sevgiler...
Kullanıcı avatarı
Burak AYDIN

burada birbirimizi kırdıysak herkesten helallik diliyorum.. kusura bakmayın...

sevgili lei. bu iş konuşmakla olmaz inan bana (: nezaman böyle bir olay olsa kişi deneyene kadar düğüm çözülmez, en sonda ya denemeden gider, ya da deneyip başarır ve kendini geliştirmek adına aramızda kalırlar.

insanları bu konuda gruplara ayırmak mümkün. bak şimdi (:

1) olayları siteleri gezip, 1 yıl boyunca siteye üye olmayan, okuyan okuyan, en sonunda birkaç deney yapıyım ayıp olmasın diyen başarı elde etsede etmesede orada bırakanlar grubu, bilgi dağıtmaya ve öğrenmeye devam eder bu kişiler.

2) temelde telekineziden çok hoşlanan (senin gibi (: ) sonra yapamayacğaından korkan, üzülen, kaybetme korkusu içine giren, bu yüzden denemekten çok insanların tecrübelerini dinlemeye ve inanmaya kendini muhtaç hissedenler grubu

3) olayları siteden okur okumaz sistemi kurup testler yapmaya başlayan, (benim gibi) 4 gün bidaha hiçbir siteye girmeden odaya kapanan, en sonunda başarı elde etiğini görünce rahatlayan ve sonrasında egolarını tatmin etmek için olayı çevresindekilerle paylaşanlar grubu

4) egoları fazlasıyla kalkmış, direkt herkesi yalanlayan ve alay edince dahada karizmasının yükseleceğini sana ezikler grubu(burada hiç yok Allah'tan (: )

5) olayları okuyan ve hemen kendini hayal dünyasına kaptıran, uçak düşüren yağmur yağdıran ve hatta mehdi olmaya çalışanlar grubu.
Kullanıcı avatarı
fenomen
Yönetici
Yönetici

Okunmamış mesaj gönderen fenomen »

Kizmayin ama inanmayanin yaninda ucsan da inanmayacak.onun icin hep telekinezini gizlin yerde yapmaliyiz.en azindan iyice ilerleyene kadar.uriye kalsa o bir illuzyonist hemde ir professional telekinetk gucu de ola bilir ama az.onun icin bos verelim uriyi muriyi :D kendimize bakalim calisalim ki ilerleyelimdiimi ama :lol: :lol:
Chi Master Ferdi Bayramov (безконтактный бой, no contact combat,dokunmadan dovus)

Sizin veliniz ancak Allah, O'nun Peygamberi ve namaz kılan ve rükû halinde zekat veren müminlerdir. MAİDE suresi 55.
Kullanıcı avatarı
Burak AYDIN

valla nokta gibi paragraf kardeş sağol
Kullanıcı avatarı
fenomen
Yönetici
Yönetici

sag ol abi tesekkurler
Chi Master Ferdi Bayramov (безконтактный бой, no contact combat,dokunmadan dovus)

Sizin veliniz ancak Allah, O'nun Peygamberi ve namaz kılan ve rükû halinde zekat veren müminlerdir. MAİDE suresi 55.
NukerStyle81

Okunmamış mesaj gönderen NukerStyle81 »

Burak AYDIN seni ekledim kameradan oynatmanı rica edebilir miyim
Kullanıcı avatarı
fenomen
Yönetici
Yönetici

Ben abime guveniyorum eder.Ama bu inanmamaksa bence yapmaz.cunku hic kimse baskasini bir seye zorlayamaz :evil:

Kullanıcı avatarı
Burak AYDIN

arkadaşlar yanlış anlaşılmasın. ben bir girişimciyim çok yoğunum. bu kardeşimiz için söyledim bunu. ama isteyen olursa zaman ayırmaya çalışırım elbette. ama genelde 8-9 gün uğraşıp yapamayanlara yardım ediyorum sevgiler..

“Telekinezi Nedir?” sayfasına dön