birbirimizi mi kandırıyoruz?

Telekinezi nasıl yapılır? Telekinezi teknikleri, kaşık nasıl bükülür? Kinezinin maddeye tesiri ve Telekinezi hakkında bilmek istedikleriniz Telekinezi Nedir?
Kullanıcı avatarı
Burak AYDIN

Re: birbirimizi mi kandırıyoruz?

Okunmamış mesaj gönderen Burak AYDIN »

girişimci iseniz bana sponsor olun sitemede yazdım. yol parasını ve asgari masrafları karşılarsanız randiye giderim
SIRUZ
Yaşadığınız İl: 30 Hakkâri
Burcunuz: Koç Burcu: 21 Mart-20 Nisan
Cinsiyetiniz: Belirtmedi

Okunmamış mesaj gönderen SIRUZ »

arkadaşım bende inanmıyordum ama psi-wheel şuan yapabiliyorum... kapak yap inan sen de yapabilirsin..
magrittespipe

Okunmamış mesaj gönderen magrittespipe »

bilgilendirici olmuş, teşekkürler.
Kullanıcı avatarı
buratem209

Okunmamış mesaj gönderen buratem209 »

rapPRENS yazdı:
BİLİM DUNYASI HAYALLERE OKADAR BORCLUDUR Kİ AMA BİLİM BUNU BİLMEMEKTEDİR
Sonuna kadar katılıyorum

İnanmıyorsan benzinin formulunun cozulmesini arastır adam omru boyunca ugrasıyor ve sonunda ruyasında goruyor yani beyni uyurken de bos durmuyor calısıyor hayal ediyor deniyor

Ve de inanmayan biriysen bari inananları yoldan cevirme iste senin gibiler nedeniyle(asagılamıyorum seni) cok kisi inancını kaybedebiliyor

Ve de odule gelince simdi bir dusunun dunyada bu isle ilgilenen ve ustalasan insanlar var bu bir gercek ama bu ustalar ( uri geller falan degil onlar orta seviye sayılabilir) ortaya cıkmıyorlar cunku bazı seyleri asmıslar

Dusunsenize bir adam havayı istedigi gibi kontrol edebildigini gosteriyor ve kanıtlıyor ve bu nedenlerle guclu ulkeler tarafından yok edilme veya zorla calıstırılma gibi seylere maruz bırakılıyor

Zaten bu kisiler egolarını tatmin etmek istemiyorlar maddesel bazı seyleri artık asmıslar ve de paranın degersiz oldugunu anlamıslar ayrıca ego beyin gucunu negatif olarak etkileyen bir etken bence bunları dusunup tekrar yorum yap
Bir gun sisman olur da
Donersen bana geri
Gonul kapım acıktır
Sıgarsan gir iceri
Kullanıcı avatarı
kaplangoz

Okunmamış mesaj gönderen kaplangoz »

buratem209 yazdı:
rapPRENS yazdı:
BİLİM DUNYASI HAYALLERE OKADAR BORCLUDUR Kİ AMA BİLİM BUNU BİLMEMEKTEDİR
Sonuna kadar katılıyorum

İnanmıyorsan benzinin formulunun cozulmesini arastır adam omru boyunca ugrasıyor ve sonunda ruyasında goruyor yani beyni uyurken de bos durmuyor calısıyor hayal ediyor deniyor

Ve de inanmayan biriysen bari inananları yoldan cevirme iste senin gibiler nedeniyle(asagılamıyorum seni) cok kisi inancını kaybedebiliyor

Ve de odule gelince simdi bir dusunun dunyada bu isle ilgilenen ve ustalasan insanlar var bu bir gercek ama bu ustalar ( uri geller falan degil onlar orta seviye sayılabilir) ortaya cıkmıyorlar cunku bazı seyleri asmıslar

Dusunsenize bir adam havayı istedigi gibi kontrol edebildigini gosteriyor ve kanıtlıyor ve bu nedenlerle guclu ulkeler tarafından yok edilme veya zorla calıstırılma gibi seylere maruz bırakılıyor

Zaten bu kisiler egolarını tatmin etmek istemiyorlar maddesel bazı seyleri artık asmıslar ve de paranın degersiz oldugunu anlamıslar ayrıca ego beyin gucunu negatif olarak etkileyen bir etken bence bunları dusunup tekrar yorum yap
KATILIYORUM...
Kullanıcı avatarı
Sai
Yönetici
Yönetici
Yaşadığınız İl: 54 Sakarya
Burcunuz: Aslan Burcu: 23 Temmuz-22 Ağustos
Cinsiyetiniz: Erkek

Okunmamış mesaj gönderen Sai »

güzelll
Kullanıcı avatarı
ddemmahum

Okunmamış mesaj gönderen ddemmahum »

evet dikiş iğnesini keşfeden adamda rüyasından ilham alıyordu
::Welcome to home Bruce::
Kullanıcı avatarı
kaplangoz

Okunmamış mesaj gönderen kaplangoz »

xDxD ne diyon bea
Kullanıcı avatarı
archipallium

Okunmamış mesaj gönderen archipallium »

ddemmahum yazdı:evet dikiş iğnesini keşfeden adamda rüyasından ilham alıyordu
dikiş iğnesi ha ilginç XDXD ama doğrudur...
Buruk bir zafer kazanmak kadar iyi bi o kadarda kötü bi durum benimki!!
netenes

Okunmamış mesaj gönderen netenes »

Arkadasin uzerine fazlami gittik acaba ? her nekadar inatla inanmamaya calissada inanmak istedigini soyluyor acikca soyleyim telekinezi beyin gucuyle cisimleri hareket ettirmektir yani forumda tartisma yapmak degil kimse konusarak bunu yapamaz

“Telekinezi Nedir?” sayfasına dön