Düşen Melek LUCİFER

Telekinezi ve parapsikoloji alanında derlenmiş, yazılmış makaleler.
Forum kuralları
Kaynak belirtilmeden eklenen tüm yazılardan ekleyen sorumludur.
Alıntı Yapılmadan Eklenen Tüm Yazılar Silinecektir.
aynur_81

Re: Düşen Melek LUCİFER

Okunmamış mesaj gönderen aynur_81 »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kullanıcı avatarı
Amethyst

Okunmamış mesaj gönderen Amethyst »

rapPRENS yazdı:
aynur_81 yazdı::lol: :lol: :lol:
hahahahha sende diyerleri gibisin aciz birisisin ve herhalinden belliki bu konular hakkında hiçbirşey bilmiyorsun uzgunum degerli vaktimi senle harcıyamam biraz araştırma yap ögren karsıma öle geç yorum yap öyle herşey oturdugun yerden çomak sokmaya benzemez

sevgiler saygılar...
Katılıyorum dostum. Cehalet mutluluktur.. laf atıp sırıtıyor şebek:)
"Ey Türk istikbalinin evladı! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur." - Mustafa Kemal Atatürk.
Kullanıcı avatarı
Lúthien

Okunmamış mesaj gönderen Lúthien »

Arkadaşlar hiçbirşeyin doğru olduğunu kanıtlayamassınız elin ateistine göre Allah yok onun doğrusu bu sen gidipte buna Allağın varlıgını açıklayamassın satan lücifer falan bunun doğru olup olmadığınıda bilemessin arkadaşında dediği gibi yanlızca bi teori boş yere laf atıpta kimseyi kırma arkadaş kendince bi yazı yazmış saygı duyulması gerekir ki bence bilgilendirici bir yazı
Dünyadaki insanlar iki ayrilir evet, yüzüklerin efendisini okumus olanlar ve okuyacak olanlar...
Kullanıcı avatarı
fenomen
Yönetici
Yönetici

Okunmamış mesaj gönderen fenomen »

Arkadasim konusdugun bir hanim onun icin bir az saygili olalim lutfen.Kurani hatime geldikde kendisi kuran kursuna gidiyor kurani hatim etmisdir.Dogru dusunceye sahib kisikl;er etrafindakilerin yanlis dusunceye yoneldiyini ogrenib bunu engellemek ister.ama karsidaki anlmak istemezse birakir kendi bildiyini yapsin zaten mahser gunu her sey sorulacak ve cevabini tapacak.Ateizme kalsa o kisi ki Allahi kabul etmiyor sag elini koysun karsisina parmaklari acik sekide ve parmaklarinin ne yazxdigina bir dikkat etsin.Elbet ki bunda dusunewnler icin buyuk bir delil vardir.Gecelim bunu gitsin doktor ve insanin kalbinde hangi yazi oldugunu ogrensin (tabi bunu cahil doktor nerden bilsin)Orda azilanda bir ibretdir.neyse lafi uzatmiyicam lutfen dinimiz acidan zararli seyleri yayinlamayin.gencliyin bu ergenlik caginda aklina suphe sokmayin.sevgiler saygilar
Chi Master Ferdi Bayramov (безконтактный бой, no contact combat,dokunmadan dovus)

Sizin veliniz ancak Allah, O'nun Peygamberi ve namaz kılan ve rükû halinde zekat veren müminlerdir. MAİDE suresi 55.
aynur_81

Okunmamış mesaj gönderen aynur_81 »

Fenomen kardeşim teşekkür ederim

Küp içindekini sızdırır

Herkesin kötü sözü kendini yansıtır

Ben kimseye hakaret etmedim (ve kimsenin hakareti de umurumda değil) aynı şekilde cevap verici de değilim

Ne yani o kadar saçma yazılarına bir de cevap mı bekliyorlar

İçimden ancak gülme geldi

Kullanıcı avatarı
Amethyst

Okunmamış mesaj gönderen Amethyst »

fenomen yazdı:Arkadasim konusdugun bir hanim onun icin bir az saygili olalim lutfen.Kurani hatime geldikde kendisi kuran kursuna gidiyor kurani hatim etmisdir.Dogru dusunceye sahib kisikl;er etrafindakilerin yanlis dusunceye yoneldiyini ogrenib bunu engellemek ister.ama karsidaki anlmak istemezse birakir kendi bildiyini yapsin zaten mahser gunu her sey sorulacak ve cevabini tapacak.Ateizme kalsa o kisi ki Allahi kabul etmiyor sag elini koysun karsisina parmaklari acik sekide ve parmaklarinin ne yazxdigina bir dikkat etsin.Elbet ki bunda dusunewnler icin buyuk bir delil vardir.Gecelim bunu gitsin doktor ve insanin kalbinde hangi yazi oldugunu ogrensin (tabi bunu cahil doktor nerden bilsin)Orda azilanda bir ibretdir.neyse lafi uzatmiyicam lutfen dinimiz acidan zararli seyleri yayinlamayin.gencliyin bu ergenlik caginda aklina suphe sokmayin.sevgiler saygilar
Hocam ilk önce ben kimsenin nickine göre yorum yazmam.
Çok kişi gördüm sevda, gizem yazıpta ahmet çıkan..
Neyse bu konuda zaten tartışmıyoruz sen tanıyorsan sorun yok.. Onun dışında burda islam'ı inkar eden bir yazı göremedim... Yunan mitolojisi gibi sadece bir efsane söylentiden ibaret merak edenler okur. Zaten bunlara inanıp bağlanacak insanlar gerzektir :)
Benim o arkadaşa laf atmamın sebebi bir kişinin iyi yada kötü paylaşımına aşağılayıcı saldırgan tavırda cevap vermesiydi.. Burda birbirimizi yaptığımız paylaşıma göre rencide edeceksek ben başlayayım yukarıdan aşağıya tüm topiklerde bana uymayan her bilgiyi koyanı yerin dibine sokmaya ?
Kimseye nickine göre muamelede etmem. Haksızlık gördüğüm zaman haksız olanı korurum. Kusura bakmayın:)
"Ey Türk istikbalinin evladı! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur." - Mustafa Kemal Atatürk.
Kullanıcı avatarı
fenomen
Yönetici
Yönetici

Okunmamış mesaj gönderen fenomen »

:lol: tamam ben yaziya bir sey demiyorum aslinda diyiyorum cunku bazi cocuklar sitede boyle seyleri okuyub kotuollara dusuyorlar mesela birsinin Allahin peygamberlerine verilen mucizeyi telekinezi sanmasi ki o da bu sitede bir arkadasin yazdigi yazidan sonra oln\musdur.onun icin bir az daha dikkatli olursak daha guzel olur her sey.bu arada calisdmalarini aksatma ha :D
Chi Master Ferdi Bayramov (безконтактный бой, no contact combat,dokunmadan dovus)

Sizin veliniz ancak Allah, O'nun Peygamberi ve namaz kılan ve rükû halinde zekat veren müminlerdir. MAİDE suresi 55.
Krall100

Okunmamış mesaj gönderen Krall100 »

rapPRENS yazdı:
aynur_81 yazdı::lol: :lol: :lol:
hahahahha sende diyerleri gibisin aciz birisisin ve herhalinden belliki bu konular hakkında hiçbirşey bilmiyorsun uzgunum degerli vaktimi senle harcıyamam biraz araştırma yap ögren karsıma öle geç yorum yap öyle herşey oturdugun yerden çomak sokmaya benzemez

sevgiler saygılar...
rapprens sn ne demek istiosun??
kendini herkesden üstün biri olark mı görüosun da baskalarına saygısızca aciz diosun??
Kullanıcı avatarı
Sai
Yönetici
Yönetici
Yaşadığınız İl: 54 Sakarya
Burcunuz: Aslan Burcu: 23 Temmuz-22 Ağustos
Cinsiyetiniz: Erkek

Okunmamış mesaj gönderen Sai »

Ya rapprens coşmuş bakma sen o artiste kendini bir şey sanıyor ayrıca lucifer şeytandır ve seytanda bir cindir melek değildir melekler nurdan şeytanlar ateşten yaratilmislardır rapprens bilmiyorsun bari millete yanlış öğretme
Krall100

Okunmamış mesaj gönderen Krall100 »

zaza54 yazdı:Ya rapprens coşmuş bakma sen o artiste kendini bir şey sanıyor ayrıca lucifer şeytandır ve seytanda bir cindir melek değildir melekler nurdan şeytanlar ateşten yaratilmislardır rapprens bilmiyorsun bari millete yanlış öğretme
katılıorum kendini cok bişey snıosun sana neyi nasıl oğretmişler bilmiorum...

“Genel Derleme Yazılar ve Makaleler” sayfasına dön