Chronokinesis ( Zaman Kontrolü) Anlatım

Telekinezi Nasıl Yapılır? Telekinezi Teknikleri, Telekinezi için Yapılması Gerekenler...
criminal_1994

Re: Chronokinesis ( Zaman Kontrolü) Anlatım

Okunmamış mesaj gönderen criminal_1994 »

Hadi zamanı durdurdun kanıtlayaman sen sadece bunu anlarsın zamanı hızlandırdın gene kimse anlamaz bu iş bence foss elinden elektrik cıkar bak herkez inanır elektro kinezi kim yazdıysa bunu daha cok kinezi var birini seçersin xD
"Cennette yaşamak üzere yaratılmıştık ve cennet bize hizmet etmek için düzenlenmişti. Sonra bir şeyler oldu ve yazgımız değiştirildi; cennetin yazgısında da bir değişiklik oldu mu, bu hiçbir yerde belirtilmiyor.." Franz Kafka
netenes

Okunmamış mesaj gönderen netenes »

kanıtlarsın...
Kullanıcı avatarı
delux_74
Yaşadığınız İl: 73 Şırnak

Okunmamış mesaj gönderen delux_74 »

Hayatımdaki şu anı hiç unutmuyorum.
Yurttayım, her zaman ki planda ki işleri yapıyoruz. Sonra 1 hafta herşeye uygun bir şekilde geçti. Ama nasıl geçti?
Ben dahil herkese o bir hafta 1 gün gibi geçip gitti. Nasıl ve ne şekilde oldu bilmiyorum. Çok hızlı geçen o bir haftayı sadece ben değil yurttaki bütün arkadaşlar olarak hissetmiş ve şaşkınlık içerisndeydik. Yurt dışında ki insanlara sormak ve konuyu o anda araştırmak aklıma bile gelmedi.
7 gün 1 saat gibi geçti.
bir hafta boyunca ne yapılıyorsa yaptık herzaman ki gibi. Hayatı her zaman ki gibi normal yaşadık.
Bu olay sanırım nasıl olduğu bir sır olarak kalacak.
Algılanması ve açıklanması gerçekten çok güç bir durum.
Tabiki ben inanıyorum ki bu birisinin kendi istediği üzerine değil Allah'ın taktiri üzerine oldu.
Allah izin vermediği sürece biz aciz kulların hiç bir şey yapabileceği yoktur.
-------------------------------------------------------------------------
Zaman olayını algılarken saatin tik tak larına takılmayın. Saatin tiktakları sadece bir enerji akışıdır. Enstain da bunu anladığı vakit e=mc2 yi buldu.
Zaman kavramını bilimsel olarak araştırmaktan ziyade gidin bir din hocasına ona deyin zaman nedir? Diye... zamanı 3 boyutlu olarak algılayan zihinlerden çok farklı anlatacaktır. Zaman kavramını ben ecel konusunu işlerken okulda hoca anlattı ve anlatımı mükemmeldi. Zaman a hiç bu yönüyle bakmamıştım ve ilk defa saati tik takıyla değil zamansız bir zaman kavramıyla tanışmıştım. Anlamanız için görsel olarak anlatmam gerekir.
Zaman saatin tik takı değildir. Öyle olsaydı sen uyurken ruhun başka alemlerde 2-3 güne bedel zaman geçiremezdi. İnsanların nasıl bu kadar vakit geçirebildiğini bilimsel olarak algılamak neredeyse imkansız. Ve hep de üstü kapalı açıklamalar vardır. Asla bilinçli olarak bunu yapamazlar. Bu Allah'ın taktiridir ve Alla'ın elindedir. Ayrıca zamanzılığın içinde olduğumuzu da unutmayın.
Saatin dakikalarını yavaşlattığda zaman yavaşlamaz yada hızlanmaz. Sadece saatin çalışmasına etki edersin. Sonra saati düzeltirsin olur biter. Saat durunca zaman durmaz!
Zaman kontrolü vardır. Ama nasıl vardır?
Biz aslında sonsuzluk içinde yaşıyoruz. Ve insan hayatını geceyi gündüzü hesaplamaklamak amaçlı zaman ve takvim kavramı vardır. Ve diğer çeşitli sebeplerden...
Zaman kontrolü Allah'ın elindedir. Zamanın çabuk geçmesi için odaklanırsınız olmaz. Ama Allah'a dua edersin duanız kabul olursa zaman sizin için çabuk geçer. Ama aslında herşey normal akışındadır. Sadece Allah'ın taktiriyle insan aklının asla anlayamayacağı bir şekilde zaman değişir. Emin olun sırandan insanlar bunu anlamaz ve asla da anlayamazlar. Bunları anca Peygamberler, Allah'ın peygamberlerden sonra görevlendirdiği zaatlar felan Allah'ın izni ile onlara öğretilir.
Bu kadar anlatımdan sonra tutup ben zamanı kontrol ediyorum diyen aslında zamanı kontrol edemediğini anlar inşaallah!
Hatalarım doğrularımı götürmüyor, doğrularımı arttırıyor!
Peki senin hataların ne yapıyor?
Kullanıcı avatarı
DoGuKAN
Yaşadığınız İl: 33 Mersin

Okunmamış mesaj gönderen DoGuKAN »

Saçma Geldi Azcık xD
İf You Can Dream İt, You Can Do İt..
Kullanıcı avatarı
delux_74

Bilim adamları gibi düşünürsen saçma gelir. Onlar psişik güçlere bile inanmayan 3 boyutlu dünyada takılı kalan sabit kalıplı beyinler!
Kullanıcı avatarı
DoGuKAN

Yok O Değil De Zamanı Yavaşlatmak Demek Evrendeki Herşeyi Yavaşlatmak Demektir Ki Kolay Olcağını Zannetmiyorum..
Kullanıcı avatarı
caryes
Yönetici
Yönetici
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul
Burcunuz: Kova Burcu: 22 Ocak-19 Şubat
Cinsiyetiniz: Kadın
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen caryes »

bütün yorumları okumadım ama zamanı yavaşlatmayı saati yavaşlatmakla ilişkilendirmişler bence yani ikisi aynı şey değil ama zamanı yavaşlaatmak dünyayı yavaşlatmak olur bu da belki mümkndür
*istanbul*
Kullanıcı avatarı
DoGuKAN

Zamanı Durdurarak Dünyanın En İyi İllizyonisti Ünvanını Rahat Alabilirim Hep Hayalim Olmuştur Zamanı Durdurmak.

Hatta Sınıfta Durdurup Bahçeye Çıkim Hava Alıp Gelirim Hesabı xD xD
Kullanıcı avatarı
caryes
Yönetici
Yönetici
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul
Burcunuz: Kova Burcu: 22 Ocak-19 Şubat
Cinsiyetiniz: Kadın
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen caryes »

:D güzel olur ha! herkes bir anda donup kaldığnda sınıfta hep yapmak istediğin şeyi yaparsın güzel olurrr
*istanbul*
Kullanıcı avatarı
delux_74

DoGuKAN yazdı:Yok O Değil De Zamanı Yavaşlatmak Demek Evrendeki Herşeyi Yavaşlatmak Demektir Ki Kolay Olcağını Zannetmiyorum..
Bir insan zamanı yavaşlatamaz ki. Zamansızlık içinde bir zamandayız bir. Eğer sizde zaman hızlı geçerse yada çok yavaş geçerse zaman yavaşladı yada hızlandı diyemessiniz. Siz öyle algılarsınız.