7 rakamıyla başım dertte

Moderatör: Sai

hakan3333

Re: 7 rakamıyla başım dertte

Okunmamış mesaj gönderen hakan3333 »

zihninin sana oynadığı bi oyun kardesim:D
Kullanıcı avatarı
onuryilmaz01992

Okunmamış mesaj gönderen onuryilmaz01992 »

Dediklerinizi düşünmeye başladım. Takmamaya çalışıyorum. Daha farklı şeylere konsantre olmaya çalışıcam.
Başlamak demek başlangıçta olmak demektir. Bir kaç kez aynı şeyleri yapmaya çalışıp bıkıp usanmak değil.Demekki bazı şeylerin devamı gelmelidir.
MENTALİZM
Kullanıcı avatarı
onuryilmaz01992

Herkese teşekkürlerimi sunarım.
Başlamak demek başlangıçta olmak demektir. Bir kaç kez aynı şeyleri yapmaya çalışıp bıkıp usanmak değil.Demekki bazı şeylerin devamı gelmelidir.
MENTALİZM
Kullanıcı avatarı
levitasyon

Okunmamış mesaj gönderen levitasyon »

Bilinç altımız sürekli kayıt yapar ancak üs beyinin ilgilendiği birşeye raslayınca üs beyin uyarılır
ilgilendiğin şeyi fark edersin. Örneğin 7 bılakıp başka bir sayıyı düşün o sayıyada bir çok örnek bula bilirsin
unutma 7 senin değil sen yedinin peşindesin bunu fark ettiğinde korkmana gerek olmadığını anlıyacaksın.
Zihninizde canlandırabildiğinizi, ellerinizde de tutabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
onuryilmaz01992

Arkadaşlar ben bi arkadaşımın tavsiyesiyle 23 isimli bir film izledim. Bu film bana herşeyi anlattı. Artık düzeldim. Rakamın benle hiçbir ilgisi yok. eski yaşantıma kavuştum. Hepinize teşekkür ederim. Bence filmi sizde izleyin tavsiye ederim. Çok güzeldi Jim Carrey oynuyor. :P :) :D :mrgreen:
MENTALİZM
Kullanıcı avatarı
dramakolimelan

Okunmamış mesaj gönderen dramakolimelan »

yanlız cok komik geldi bana böle bi alaka kurulmus olması..2kere2 4eder 2artı2de 4edio.ee nabalım.bende bi ara saat kullanmıyodum dakikası dakikasına biliodum saatim olmadıı halde o zamanlar seçilmiş olduğumu sanıyodum ama yok yani :mrgreen: :mrgreen: :D tabi benim fikrim bu..bence takma kafana
Kullanıcı avatarı
multiplayer1

Okunmamış mesaj gönderen multiplayer1 »

rakamlarla başım dertte diye bir söylem olamaz...o rakamlar senin başına dert olamıcak kadar acizler...
Kullanıcı avatarı
sil3nc3r
Yaşadığınız İl: 6 Ankara

Okunmamış mesaj gönderen sil3nc3r »

onuryilmaz01992 yazdı:Arkadaşlar ben bi arkadaşımın tavsiyesiyle 23 isimli bir film izledim. Bu film bana herşeyi anlattı. Artık düzeldim. Rakamın benle hiçbir ilgisi yok. eski yaşantıma kavuştum. Hepinize teşekkür ederim. Bence filmi sizde izleyin tavsiye ederim. Çok güzeldi Jim Carrey oynuyor. :P :) :D :mrgreen:
_

Sorun çözüldüğüne göre izninizle kilitliyorum arkadaşlar.
Saygılar..
Geri döndüm
Kilitli

“Sizden Gelenler” sayfasına dön