Psi Ball

Moderatör: Sai

Kullanıcı avatarı
deniz07

Psi Ball

Okunmamış mesaj gönderen deniz07 »

ya ben bişey sormak istiyorum.Ben bi kaç haftadır Psi-wheel yapıyorum ve %80 olumlu sonuç aldım. Ama ne kadar uğraşsamda psi ball yapamıyorum. Bu konu hakkında yardım edebilecek biri varmı? :cry:
Kullanıcı avatarı
ddemmahum

Re: Psi Ball

Okunmamış mesaj gönderen ddemmahum »

psi wheel yapıyorsan ve %80 olumlu sonuç alıyorsan ister istemez az miktarda da olsa psi ball yapabiliorsun demektir..sana bi taktik vereyim bende işe yarıo..öncelikle ellerine dilediğin bir şekilde biçim ver..sonra enerjini topladığını düşün..bunu iki şekilde yapabilirsin.. odadan ya da herhangi bi cisimden enerjinin senin ellerine doğru aktığını ve ellerinde biriktiğini düşün..ikincisi vücudundaki enerjinin kollarının üzerinden ellerine doğru aktığını ve bir enerji topuna dönüştüğünü düşün.. bunları yaparken de kendi kendine "enerji ellerime doğru akıyor ellerim ısınıyor" gibi cümleler söyle..eğer doğru yapabilirsen gerçekten ellerinde ısınma hissedeceksin..ayrıca ısının yanında ellerinde uyuşma, karıncalanma gibi durumlar da hissedebilirsin..işte benim psi ball taktiği..hadi sana kolay gelsin...........
::Welcome to home Bruce::
Kullanıcı avatarı
multiplayer1

Okunmamış mesaj gönderen multiplayer1 »

https://telekinezi.com.tr/sizden-gelenler/p ... %20anlatım

buyur kardeşim burda geniş anlatım yaptım
Kullanıcı avatarı
deniz07

Okunmamış mesaj gönderen deniz07 »

multiplayer1 yazdı:https://telekinezi.com.tr/sizden-gelenler/p ... %20anlatım

Anlattıkların için sağol bide bu psi ballı fırlatıp bişeyleri devirme falan var o nasıl oluyo peki? :shock:
Kullanıcı avatarı
noboli88

Okunmamış mesaj gönderen noboli88 »

o psi ball ı iyice geliştirdikten sonra önce bir psi ball ı yap sonra atıp tutmaya başlarsın :)
Kullanıcı avatarı
ddemmahum

Okunmamış mesaj gönderen ddemmahum »

sonra da kapak çalışması yapıp enerji yönledindirmeyi öğrenmen lazım..bunun içinde kapak çalışması lazım..
::Welcome to home Bruce::
Kullanıcı avatarı
multiplayer1

deniz07 yazdı:
multiplayer1 yazdı:https://telekinezi.com.tr/sizden-gelenler/p ... %20anlatım

Anlattıkların için sağol bide bu psi ballı fırlatıp bişeyleri devirme falan var o nasıl oluyo peki? :shock:
normal psi ball yap istediğin cisme at eğer psi ball yapmayı başardıysan büyük ihtimalle reaksiyon alırsın...
Kullanıcı avatarı
ibrahimduygulu

Okunmamış mesaj gönderen ibrahimduygulu »

arkadaşlar armut piş ağzıma düş diyosunuz önce çalışmak gerekiyo önce bi enerjinizi toplayın psi-weel ilk başta hemen çeviremiyordunuz zamanla istediğiniz şekilde çevirdiniz... zaman herşey zamanla... SİZE ACI BİŞEY SÖYLEYEYİM AMA GERÇEK Bİ PSİ_BALL YAPMAK İÇİN ÖNCE 3 ayı bi geçin çalışmada .... sonra gerisi gelir yaw... herşey hemen olmaz zaman ister bi bebeğin nasılki önce imekleme sonra yürüme sonra koşma aynı sizinde öyle olacak bu işleri en babayiğidini getirin herşeyi hemen yapamaz zaman gerekir...
İnanmak başarmanın yarısıdır...Bu her iş için böyledir...
Kullanıcı avatarı
ibrahimduygulu

Okunmamış mesaj gönderen ibrahimduygulu »

ÖNCE ŞUNU CEVAPLAYIN SONRA İSTEDİĞİNİZİ YAPIN YENİ DOĞAN Bİ BEBEĞİ HEMEN KOŞTURUP KONUŞTURaBİLİRMİSİNİZ ;)
İnanmak başarmanın yarısıdır...Bu her iş için böyledir...
Kullanıcı avatarı
multiplayer1

ibrahimduygulu yazdı:arkadaşlar armut piş ağzıma düş diyosunuz önce çalışmak gerekiyo önce bi enerjinizi toplayın psi-weel ilk başta hemen çeviremiyordunuz zamanla istediğiniz şekilde çevirdiniz... zaman herşey zamanla... SİZE ACI BİŞEY SÖYLEYEYİM AMA GERÇEK Bİ PSİ_BALL YAPMAK İÇİN ÖNCE 3 ayı bi geçin çalışmada .... sonra gerisi gelir yaw... herşey hemen olmaz zaman ister bi bebeğin nasılki önce imekleme sonra yürüme sonra koşma aynı sizinde öyle olacak bu işleri en babayiğidini getirin herşeyi hemen yapamaz zaman gerekir...
katılıyorum kardeşime...tamamen doğru yazmış! her şey için gerektiği gibi bu iş içinde zaman gereklidir..!