Telekinezi ile neler yapılabilir

Telekinezi nasıl yapılır? Telekinezi teknikleri, kaşık nasıl bükülür? Kinezinin maddeye tesiri ve Telekinezi hakkında bilmek istedikleriniz Telekinezi Nedir?
Kullanıcı avatarı
pandorina

Re: Telekinezi ile neler yapılabilir?

Okunmamış mesaj gönderen pandorina »

screet yazdı:evet günümüz türkiyesi...ağzı olan konuşuyor. Yarım din insanı dinden edermiş...Neyse uzatmadan...Kimsenin aklını bulandırmayın derim. teleKinezi vardır ama sadece metaller hareket eder.Neymiş bardak, gazete filan. bunlar asla hareket etmez. Çünkü metal değiller, çünkü serbest elektronları yok. Bir fizik öğretmeni olarak son noktayı koyayım sadece serbest elektronu olan maddeler yani metaller hareket edebilir düşünce ile. burdan bilmeden sallayanlara duyrulur...
öncelikle önyargıyı parçalamak atomu parçalamaktan zormuş bunu siz de bilirsiniz bir fizikçi olarak çünkü einstein sölemiş bu sözü.. bizim burdaki amacımız serbest elektronları hareket ettirmek değil evet maddenin sadece elektronları hareket edebilir ama metallerde olduğu gibi kağıtta ya da plastiklerde de elektron vardır. organik bileşikler de bağ yapabilirler ve kolayca oksijen ile tepkime verebilirler yani onların da elektronları hareket edebilir. sadece metallerin elektronları hareketli diye bişey yok yani.. ayrıca benim kendi videolarım var isteyene ispat edebilirim kağıdı büküyorum ve çevirebiliyorum tabi inanmak istemeyen yine de inanmaz.. zaten önemli olan inanmak.. önyargısız yaklaşmak..
Kullanıcı avatarı
ddemmahum

Okunmamış mesaj gönderen ddemmahum »

telekinesis fizikle zıt olduğu için fizikçilerin karşı çıkması doğaldır tabii.
::Welcome to home Bruce::
Kullanıcı avatarı
pandorina

Okunmamış mesaj gönderen pandorina »

ddemmahum yazdı:telekinesis fizikle zıt olduğu için fizikçilerin karşı çıkması doğaldır tabii.
aslında fizikle zıt değil tam tersi daha bilimin ulaşamadığı gerçekler var bilim tamamen bu konuları açıklığa kavuşturunca fiziğin bu konuya karşı olmadığı ortaya çıkacaktır...
Kullanıcı avatarı
frether

Okunmamış mesaj gönderen frether »

arkadaşlar bu gücü nasıl kullanacağımı nasıl dışarı çıkaracağımı bilen varsa öğretebilir mi....
Batux1995

Okunmamış mesaj gönderen Batux1995 »

Aynen öyle..Star Wars'tan alıntı:
"USE THE FORCE LUKE!!!!!"
Pampalar ( evet size öyle dedim az önce :l ) bir süre yoktum ama artık daha açık olmaya çalışacağım.Takan yok ama olsun söyleyeyim <3
Kullanıcı avatarı
byfreestylerap
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen byfreestylerap »

screet yazdı:evet günümüz türkiyesi...ağzı olan konuşuyor. Yarım din insanı dinden edermiş...Neyse uzatmadan...Kimsenin aklını bulandırmayın derim. teleKinezi vardır ama sadece metaller hareket eder.Neymiş bardak, gazete filan. bunlar asla hareket etmez. Çünkü metal değiller, çünkü serbest elektronları yok. Bir fizik öğretmeni olarak son noktayı koyayım sadece serbest elektronu olan maddeler yani metaller hareket edebilir düşünce ile. burdan bilmeden sallayanlara duyrulur...
kendi bildigini düşün sana bişey kanıtlamama gerek yok zaten bildiginizden vazgeçmezsiniz

ayrıca fizik o bilgiye yetişinceye kadar dünya dışı başka 1 gezegende yaşamaya başlarız
MrK.T.L

Okunmamış mesaj gönderen MrK.T.L »

Fizikçiler kabul etmiyor nedense böyle şeyleri :S
Kullanıcı avatarı
Admin
Site Yöneticisi
Yaşadığınız İl: 7 Antalya
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Cinsiyetiniz: Erkek

Okunmamış mesaj gönderen Admin »

Etmemesi de gerekir çünkü fizik madde ile ilgili bir bilim
Aramak, güzel bir çabadır.
netenes

Okunmamış mesaj gönderen netenes »

Gelecekte fiziğin kabul etmemesi bizim derdimiz olmayacak, bilimin tamamen kabul ettiği ve düzelttiği parapsikolojiyi hızla öğrenen tüm dünyaya doğru bilgileri öğretme ve doğru yolu gösterme telaşı içinde olacağız. Gelecekte...
Leyus-Aksak
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı

Okunmamış mesaj gönderen Leyus-Aksak »

Öncelikle herkese merhabalar...
*Kardeşler ben bu alemde yeniyim...
Aslında uzun zamandır ara ara eşyaları v.s. cisimleri kontrol etmeye çalıştım, ama bir türlü hiçbirşey yapamadım...
Bana öyle şeyler söyleyinki yapabileyim ve gerçektende varmış diyebileyim... :)
Bundan sonrada olmassa bende iş yok deyip devam ederim:) :) :).. Saygılar