Psikokinezi (Pk)

Telekinezi Nasıl Yapılır? Telekinezi Teknikleri, Telekinezi için Yapılması Gerekenler...
Kullanıcı avatarı
multiplayer1

Psikokinezi (Pk)

Okunmamış mesaj gönderen multiplayer1 »

Kısaca PK (Psikokinezi teriminden) adlandırılan bu olay kabaca insan düşüncesinin fiziki bir nesneyi doğrudan etkileyebilmesi anlamına gelmektedir. Yapılması telekineziye oranla daha zordur...

Bu konudaki en belli başlı örnekler maddeleri hareket ettirebilen insanlar, istediği nesne yanına getirebilenler ve çatal bıçak gibi aletleri uzaktan büken kişilerdir. Bu yeneğimizi geliştirmek oldukça sabır ister. Geliştirmek için iki örnek.

Sarkacı Hareket Ettirme

Becerinizi daha somut bir cisimle denemek istiyorsanız, çok hafif bir sarkaç yapabilirsiniz.önce bir izole bant parçasından, yaklaşık olarak bir bezelye tanesi büyüklüğünde bir topak yapın. Parmaklarınız arasında gergin tuttuğunuz bir saç telinin ucunu da bu toprağa bastırarak yapıştırın. Saç teli topağın içine sağlamca yapışacaktır. Saç telinin diğer ucunu da, yapışkan bant yada zamkla bir bardağın dibine yapıştırın. Bardağı baş aşağı çevirdiğinizde, camla korunan ufacık, duyarlı bir sarkacınız olacaktır.

Şimdi dikkatinizi sarkaç üzerinde yoğunlaştırın ve onu dokunmadan sallandırmaya çalışın. Büyük bir olasılıkla bunu başaracaksınız. Ama, yoksa dirseklerinizi masaya mı dayamıştınız? Şu halde,bardağı yere koyun ve yeniden deneyin.

Yine sallanıyormu? Şimdide bardağı hiçbir titreşimin ulaşamayacağı bir beton zemine koyun. Sarkacı hala sallandırabiliyorsanız, sizde ruhsal devim yeteneği bulunabilir.

Yüzen Cismin Hareket Ettirilmesi

Bir bardak sudan yararlanarak, başka bir duyarlı ruhsal devim aracı hazırlayabilirsiniz. Temiz bir bardağa çok dikkatle su doldurursanız, yüzeysel gerilim sayesinde bardağın kenarlarından biraz yüksekte berrak bir su yüzeyi elde edebilirsiniz. Ruhsal devim için seçtiğiniz hedef cismi bu yüzey üzerinde yüzmeye bıraktığınızda, ruhsal devim etkisi altında cisim su yüzeyinde serbestçe dönecektir. Bu amaç için çeşitli cisimler seçebilirsiniz.manyetik maddeleri denemek istiyorsanız, suyun yüzeyine bir dikiş iğnesi bırakın. İğne suyun üzerinde yüzecektir. Manyetik olmayan madenlerle deney yapmak için de, hedef olarak bir parça alüminyum çikolata kağıdı kullanabilirsiniz.

Ne kullanırsanız kullanın, dikkatinizi hedefi su yüzeyinde tutmak ve döndürme üzerinde yoğunlaştırmalısınız.

NOT:
Psikokinezi telekineziden çok daha etkili ama çok daha zordur...ama tavsiye ederim...

Kullanıcı avatarı
ddemmahum

Re: Psikokinezi (Pk)

Okunmamış mesaj gönderen ddemmahum »

yazı için sağol..
::Welcome to home Bruce::
Kullanıcı avatarı
multiplayer1

rica ederim sen de sağol kardeşim....
Kullanıcı avatarı
fenomen
Yönetici
Yönetici

Okunmamış mesaj gönderen fenomen »

Emeyine saglik
Chi Master Ferdi Bayramov (безконтактный бой, no contact combat,dokunmadan dovus)

Sizin veliniz ancak Allah, O'nun Peygamberi ve namaz kılan ve rükû halinde zekat veren müminlerdir. MAİDE suresi 55.
Kullanıcı avatarı
iynx

Okunmamış mesaj gönderen iynx »

aslında bazen hata mı yapıyoruz diyorum.. enerjimizi fiziksel hareketi olşturmak için harcayarak.. sadece enerji ile ( transfer, transform olayları) ilgilensek coşarız gibi geliyor ama.. sonra boşver diyorum.. :D

Kullanıcı avatarı
Sai
Yönetici
Yönetici
Yaşadığınız İl: 54 Sakarya
Burcunuz: Aslan Burcu: 23 Temmuz-22 Ağustos
Cinsiyetiniz: Erkek

Okunmamış mesaj gönderen Sai »

yararlı oldu saol
Kullanıcı avatarı
multiplayer1

yararını gördüyseniz ne mutlu bana....
Kullanıcı avatarı
multiplayer1

iynx yazdı:aslında bazen hata mı yapıyoruz diyorum.. enerjimizi fiziksel hareketi olşturmak için harcayarak.. sadece enerji ile ( transfer, transform olayları) ilgilensek coşarız gibi geliyor ama.. sonra boşver diyorum.. :D
ben onu biraz araştırdım bi ara çok kafamı kurcalamıştı....
aldığım sonucu söyleyim..
aslında senin yazdıklarınla daha değişik daha çeşitli şeyler yapmak mümkün ama ona telekineziden birazcık daha fazla çalışmamız gerekiyo...onun tüm çalışmaları telekinezinin çalışmalrından daha uzun...
Kullanıcı avatarı
iynx

Okunmamış mesaj gönderen iynx »

öyle... kaç yıldır ( 1,5) onunla ilgileniyorum.. epey yol aldım sayılır.. ama henüz somu bir şey yok..
Kullanıcı avatarı
multiplayer1

iynx yazdı:öyle... kaç yıldır ( 1,5) onunla ilgileniyorum.. epey yol aldım sayılır.. ama henüz somu bir şey yok..
zaten bu yüzden ilgi görmüyo...somut bişi olmadığında insanlar bişeyi hemen bırakıp kaçıolar...