PSİŞİK ENERJİ TOPLARI YAPABİLMEK

Telekinezi Nasıl Yapılır? Telekinezi Teknikleri, Telekinezi için Yapılması Gerekenler...
MasterMind

Re: PSİŞİK ENERJİ TOPLARI YAPABİLMEK

Okunmamış mesaj gönderen MasterMind »

yalnız ben de top kısmını denedim sadece sol elime yüklenebiliyorum (solağım ben) gerisi nanay :D pek bir sonuç alamıyorum.Dikkat dağınıklığından olabilirmi?
Kullanıcı avatarı
onuryilmaz01992

Okunmamış mesaj gönderen onuryilmaz01992 »

Benimde ellerim titriyor. Ellerime enerji akışını hissedebiliyorum fakat topu bir türlü oluşturamıyorum. Bunun sebebi nedir? Ayrıca her denemeden sonra sıçrama-titreme gibi bir hareketi istemsiz olarak yapıyorum. Normalmi ?
Başlamak demek başlangıçta olmak demektir. Bir kaç kez aynı şeyleri yapmaya çalışıp bıkıp usanmak değil.Demekki bazı şeylerin devamı gelmelidir.
MENTALİZM
Psycho

Okunmamış mesaj gönderen Psycho »

merhaba ben furkan 12 yaşındayım aralık 29'da 13'e gireceğim..Bu işe başlamak için biraz erken mi acaba, bir de ben psi ballarımı çoğu kez yaptım ve parmaklarım istemsizce sağa sola kaymaya başladı o sırada psi wheel'deki kağıda o topu atınca kağıt 1,5 tur döndü olağan birşey mi?
Aklım Fikrim Deme Hepsini Öldür
Göl Gibi Görünebilir Ama
"O" Çöl Diyorsa Çöldür...
Kullanıcı avatarı
onuryilmaz01992

Bak Furkan bu tür şeylere ne kadar erken başlarsan o kadar iyidir. Çünkü bazı kavramlar beyine tam oturmamıştır. Örneğin psi wheel rüzgar olmadan nasıl hareket etsinki diyenler olacaktır. Fakat sen onun döndüğüne öyle bir inanırsınki, gerçektende döner. Ayrıca yani bana göre psi wheel çok hassas olduğu için belki ellerindeki rüzgardan odlayı dönmüş olabilir. Ama çalışmalarına devam et.
Başlamak demek başlangıçta olmak demektir. Bir kaç kez aynı şeyleri yapmaya çalışıp bıkıp usanmak değil.Demekki bazı şeylerin devamı gelmelidir.
MENTALİZM
Psycho

Okunmamış mesaj gönderen Psycho »

sağol motivasyon için teşekkürler ;)
Aklım Fikrim Deme Hepsini Öldür
Göl Gibi Görünebilir Ama
"O" Çöl Diyorsa Çöldür...
Kullanıcı avatarı
onuryilmaz01992

Önemli değil. Sen yeterki başar.
MENTALİZM
emre

Okunmamış mesaj gönderen emre »

ben denedım olmadı neden:(
Kullanıcı avatarı
onuryilmaz01992

Denediğin için olmadı zaten. Bazı şeyleri bi deniyim gibisinden yapmaya başlarsan olmaz. Sadece onu gerçekten yapmayı iste, yapacağına tüm kalbinle inan. Ve geliştirilebilir olduğunu unutma. İlk seferde başarmak zordur. Ama inan çalışa çalışa başaracaksın. Ben hala başaramadım. Ama başaran arkadaşlarımı gözlerimle gördüm ve onları örnek alıyorum. Neden herkesin yapabildiği birşeyi bende yapamayımki...
MENTALİZM
Kullanıcı avatarı
k3mal_r4p

Okunmamış mesaj gönderen k3mal_r4p »

oczezseseum yazdı:ya enerji topunu avucunda hissetmek bilmemne tamam kolayda yönlendirme olayını yapamıyorum, baya top fırlatır gibi fırlatıcaz mı yoksa avcumuzdaki topun cisme doğru fırladığınımı düşünücez?

bunu bende merak edıyorum
NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK
NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK
Kullanıcı avatarı
fenomen
Yönetici
Yönetici

Okunmamış mesaj gönderen fenomen »

Dusunerek bi de hiss ederk kasik bukmedeki gibi.Yaparken gozlerinizi kapatib yapin ki iyi konsantre olasiniz.Basardikdan sonra gozlerini acmalisiniz.Ayrica bunu yapmak icin telekinezi de bir az ilerlemek lazim.Yoksa basaramazasiniz.
Chi Master Ferdi Bayramov (безконтактный бой, no contact combat,dokunmadan dovus)

Sizin veliniz ancak Allah, O'nun Peygamberi ve namaz kılan ve rükû halinde zekat veren müminlerdir. MAİDE suresi 55.