psi wheel ile ilgili bir sorum varda

Moderatör: Sai

yusori

psi wheel ile ilgili bir sorum varda

Okunmamış mesaj gönderen yusori »

slm arkadaşlar biz bi arkadaşla telekineziye merak sardık ve başlayalım dedik biraz araştırdım ve başlamak için psi wheel i seçtim arkadaşım 2.gün azar azar çevirmeye başladı bende düzeneği hazırladım :) başladım çalışmaya ilk önce şöle 5 dakikacık uzandım ve kağıdı döndürdüğümü düşündüm sonra kalktım geçtim psi wheel in başına odaklandım....kağıt titreşiyor gibi geliyor ama bir türlü döndüremiyorum günde 4-5 defa denedim ama yine bir türlü döndüremedim.. yanlız şöle birde sorun var bizim ev devamlı dolu tam odaklanıyorum bi yerden bi ses gelio tabak çanak sesi kapı açılıp kapanma sesi vs vs :) arkadaş sestendir dedi çok iyi odaklanmak gerek dedi... yani bu çeviremem sesten midir ? şu an 2. günümdeyim ve hergun 1-1 buçuk saate yakın çevirmeyi deniyorum kağıt titreşiyor gibi geliyor ama dönmüyor nasıl çevirebilirm bu psi wheel i ? yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
Kullanıcı avatarı
negatif26

Re: psi wheel ile ilgili bir sorum varda

Okunmamış mesaj gönderen negatif26 »

hafif bi titreşimde sen heyecanlanıp kontrolünü kaybediyosun sanırım biraz daha sakin ortamda çalışmanı tavsiye ederim
Hiç yaşamamış olmak , ölmekle eş değer midir ???
Kullanıcı avatarı
multiplayer1

Okunmamış mesaj gönderen multiplayer1 »

rahatlama ve enerji egzersizlerine toplam 10 ila 15 dk. arasında zaman ayır...
günde bir saat kapak çalış...
Telekineziye psi whell'den başlamak çoğu zaman doğru olmayabilir kapaktan başla bence...
Telekinezi yapacaksan kimse seni rahatsız etmicek ortam sessiz olcak ki sen odaklanabilesin
çok başarısız oluyorsan ellerini sık sık oynat gözlerini ara sıra whell'den kaçır yine de olmuyorsa odanı değiştir...
bir de beynini şartlandırma "yapamam" "beceremem" "öyle iş mi olur" diye söylemlerle...
Çok çalış dibine kadar inan başaracaksın ben inanıyorum....
yusori

teşekkürler zaten bende umudumu kaybetmiyorum her yapamadığımda şimdi olmadı ama bir dahaki sefere olucak diyorum kapak olayını şimdi yeni öğrendim psi wheelden once bi 30-45dk kapak çalışıcam sonra psi wheel e geçiçem yardımlarınız için teşekkürler
Kullanıcı avatarı
multiplayer1

çok sabırsızsın hemen somut bişeyler görmek istiyosun eğer bu ilmi arkadaşlarına hava atmak ona buna göstermek için öğreniceksen hiç başlama...Çünkü başaramazsın..bu işi kendin için yapmayı öğrenmelisin kapak çalışması dediğimiz şey yeni başlayanlara 2 ay boyunca günde 1 saat ya da daha fazla önerilen bir çalışmadır...Yani psi whell'den önce 2 ay kapak çalışmalısın...Ben 1 yıldır tk yapıyorum ama hala kapak çalışmasına devam ediyorum çok yardımı oluyo bana...
Kullanıcı avatarı
ddemmahum

Okunmamış mesaj gönderen ddemmahum »

ev her zaman doluysa yani her zaman gürültü varsa senin konsantrasyonunun bizimkilerden daha fazla olması lazım..onun için öncelikle konsantrasyon çalış..kapak çalışmasınıda unutma..
::Welcome to home Bruce::
yusori

hmm anladım o zman şöyle günde 1 saat kapak çalışayım sonra psi wheel deniyim...
Kullanıcı avatarı
ddemmahum

Okunmamış mesaj gönderen ddemmahum »

evet öyle yap ;)
::Welcome to home Bruce::
Kullanıcı avatarı
multiplayer1

burdan da bize rapor ver...her defasında yardımcı olalım...
Kullanıcı avatarı
altay00

Okunmamış mesaj gönderen altay00 »

arkadasım odaklanma zayıflıgı var sende sessiz bir ordamda yapmaya calıs ve odakmanma kabileyitini geliştirmen için bi oyun veriyorum http://www.kadikoyweb.com/eglence/konsantrasyon.htm bunu oyna yararı olcaktır bana oldu... :arrow:
İnanMaK BaşARmANın YarısıDıR...