Lütfen yardım

Moderatör: Sai

onb.kaos

Lütfen yardım

Okunmamış mesaj gönderen onb.kaos »

slm siteye yeni üyeoldum bu iletiden 3 gün kadar öncesi bu olayı incelemeye ve denemeye başladım son 2 gündür de bu iğne üzerine kağıt olayı her ne ise işte ismini pek dikkate almadım onu deniyorum odam küçük kapı pence falan kapalı onunla ilgili bi sorun yok toplu iğnenin top olan kısmı normal olanlardan yok bende iğneyi ter batırarak silgiya iğnenin sivri olan kısmını bu kare kağıda ortalattım kağıda batırmadım sadece üzerinde duruyor elerimle yaklaşıyorum masaya ellerimi koyuyorum ona odaklanmaya çalışıyorum ve bu kağıt hareket ediyor sonra ellerimi çektim aramda tahminene 50 cm mesafe var yok nefesimin etkilemediğine inanacak kadar uzaklaşıyorum yine aklımdan iktirmeye çalışıyorum yine oluyor uzaklaşıyorum yatağımın üzerine oturoyurm mesafe takriben 150 cm fazlası var azı yok eminim yine iktirmeye çalışıyorum yine titremeyle bi böyle hafif bi dönüş hani kağıt 4 dilim halinde oluyor ya kat yapınca bi dilimi bakış hizamdan geçiyor ya orada kalıyo ya geri dönüyo sonra bu gün nerden bakarsam bakayım kımıldıyor yaklaş uzaklaş farketmiyor illa kımıldıyor yazılarda okudum konsantre olman lazım ellerin ve odanın sıcak olması lazım ıslak olmaması lazım ellerinin falan ıslağınıda kurusunuda uzağını da yakınınıda soğuk sıcakta olsun denedim sürekli test yaptım ne olursa olsun ona doğru bakmam yetiyo şimdi ben bununla yapabildiğime inanmıyorum bence biyerde yanlışlık var

bilgisayarın fanlarından içerde rüzgar yapıyor diye düşündüm kapattım bilgisayarı o halde denedim yine oldu bu titreme ve hafif turlamalar sonra püzgar olmadığına ve benim yapabildiğime inanmaya çalışıyorum amaç buna inandırmak
son deneme ise 25lik cd kutularını herkez bilir şu pilastik olarak satılanlar onların şeffaf kapağını üzerine kapatarak denedim hiç oynamadı sonra dedimki acaba ben yeni başladım sonuçta birden havalanacak değildiya bu dondurma kutuları var onlardan birinin içine koydum içerde hafif hava sirkülasyonu var onu engellesin diye yine hareket ettirmeye çalıştım hiç kımıldamadı
olayın neticesi gücümün çok az ve dengesiz olmasından solayı başarabiliyordumda bu gibi bişeylerin ardına koyunda yetersiz gücün olayı gerçekleştirememesi dersiniz bu duruma yoksa açık halde titretiyordun hafif döndüve ancak bi kap ile sirkülasyon riskini engelleyeyim diye koyunca kendine bi bariyer yaptın şimdi bu yüzden sonuç alamadın mı düyorsunuz
yazının uzun olduğunu biliyorum ve özür dilerim ancak olayı ne kadar detaylandırırsam sizden o kadar sağlıklı cevap alabilirim diye düşündüm yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
Kullanıcı avatarı
noboli88

Re: Lütfen yardım

Okunmamış mesaj gönderen noboli88 »

kardeş sen daha yeni olduğundan gücün o kabı geçmeye yetmiyor normal olarak çalış kapak tekniğinide çalış artık kağıt fırıl fırıl dönmeye başladığında kapla felan kapatıp yapmaya çalışırsın
Kullanıcı avatarı
ddemmahum

Okunmamış mesaj gönderen ddemmahum »

kardeş senin bu anlattıklarını telekinetik güçle yapman imkansız gibi bişey..2 gün önce başlamışsın odanın her tarafından etki ettiğini söylüyorsun hemde konsantresiz..ben 6 ay çalıştım en fazla 2 metreden etki edebilliyorum ki oda çok zorluyo beni..sonra bi kabın içine koyunca dönmediğini söylemişsin artık eminim ki kağıdı döndüren başka bişey var.. bence sen odanı değiştir düzeneğini değiştirr..toplu iğne yerine dikiş iğnesi kullan..nefesine çook dikkat et..ve kapak çalışması yap..
::Welcome to home Bruce::
onb.kaos

arkadaşlar yardım için teşekkür ederim çok saolun bu kapak olayını da gördüm önce bumu daha kolay olucak yoksa kapakmı yapmam gerek bilmiyorum buu aha detaylı inceleyip çalışmaya devam edeceğim benim tek kabullenmek istediğim bunun boşa olmaması inancı tam bütünleyemedim kendimde sadece bi hevesle niyet ettim ve deniyorum ilerleme görmek hırslandıracak formu pek çok gezemesemde şöyle bi göz attım hani bi üstü kapalı işte böyle yapıyoruz tarzı anlatımlar görüyorum yani iktiriyoruz oluyo işte bu olayı ne bileyim böyle hissetmek çok farklı olduğu için bunu nasıl nelere dikkat ederek ve ilerlemenin artık ben diyeyim duygu siz deyin düşünce haliyle ne algılanmalı ben bunlarla ilgili bi ayrıntı göremedim ama yeni olduğumdan ama cidden olmadığından bin tilki dolanıp duruyor aklımda yardım için tekrar teşekkürler
Kullanıcı avatarı
ddemmahum

bak benden taktik:önce 2 gün kapak çalışması yap sıkı sıkı..sonra psi wheel karşısına geç ve ellerinde enerjinin biriktiğini falan filan düşün..sonra hiçbir şey düşünmeden 0 duyguyla psi wheele bak..eğer gerekli konsantrasyonu sağlayabilirsen rahatlıkla dönderebilirsin..sende biraz şüphe var..sana söyleyim bu şüpheyi üzerinden atmadıktan sonra döndermen çoook zor..önce kendini inandır..
onb.kaos

evet haklısın şüpe var ya bi yalansa ya safsataysa ya herkez yapamıyorsa int de baya bi gezdim bu filmleri falan gördüm adamlar bir sürü koymuşlar kimi kağıdı itiyor kimi katlıyor kimi pervane gibi çeviriyor o an üflüyor olsa bunu yapar bizde bodoslaa vay bee ne yaptı ama deriz birini gördüm adam cam kase kapattı tahta bi tabure üzerine içinde işte benim denediğim pervane saç kurutma makinası getirdi etrafına tuttu muknatıs getirdi etrafına tuttu kamerayı gezdirdi yok ala bak kesin şunu yapıyor diyecek bi taraf bırakmadı ve pervaneyi çevirdi ileri geri hızlı yavaş aynı şekliyle tekrar gei topladı inanılmazdı o zaman dedim bende yapmak istiyorum diye onda hile göremedim çünkü inanmak tabiki önemli ancak yaptım diye gördüğüm filmlerin %90 hilelere okadar açık sahneler ki ancak teşekkür ederim bu verdiğin son tavsiye içinde bak bunu sadece kapağı nedeyerek hafata sonunu geçireceğim derdim tasam bu olacak bilemedin pazarteside deneyerek tekrar bi pervane denemesi yapacam umarım daha güzel sonuçlar çıkacak
Kullanıcı avatarı
ddemmahum

bak ben yapabiliyorum yani psi wheel i istediğim gibi çevirebiliyorum..bende ilk başlarda sen gibiydim ya yalansa falan diyordum sonra doğru olduğuna inandım ve başardım..bak sana yemin ediyorum gerçek..kesinlikle gerçek.. kafandan yalan düşüncelerini sil..gerisi kendiliğinden hallolur..
Kullanıcı avatarı
ddemmahum

eğer sorunun olursa bana özelden mesaj at ben sana msn veririm msn den ikna ederim seni :)
Kullanıcı avatarı
multiplayer1

Okunmamış mesaj gönderen multiplayer1 »

ddemmahum yazdı:kardeş senin bu anlattıklarını telekinetik güçle yapman imkansız gibi bişey..2 gün önce başlamışsın odanın her tarafından etki ettiğini söylüyorsun hemde konsantresiz..ben 6 ay çalıştım en fazla 2 metreden etki edebilliyorum ki oda çok zorluyo beni..sonra bi kabın içine koyunca dönmediğini söylemişsin artık eminim ki kağıdı döndüren başka bişey var.. bence sen odanı değiştir düzeneğini değiştirr..toplu iğne yerine dikiş iğnesi kullan..nefesine çook dikkat et..ve kapak çalışması yap..
bana da öyle geliyo ben 1 senedir çalışıyorum.. ben bile 50 cm'den ellerimi kullanmadan döndürebiliyorummm
onb.kaos

ddemmahum dostum saol bunu başarırısam senin bu cesaret verici sözlerinle başarırım buna eminim çok teşekkür ediyorum sana önceliği kansantrasyona dayalı bi çalışma hazırladım uygulamaya başlıyorum yarınla beraber seninde dediğin bu kapak olayınıda çalışma sonrasında alıştırma olarak üsteleyeceğim yani sen böyle cesaretlendirici olarak yazıyorsunya bilmiyorum daha bi böyle kabullenme içerisindeyim şimdi hayal meyal ihtimallerinden çok şuan gayret edip bu konsantrasyon ve anlatılan bu hisleri yakalamayı hedef görmeye başlıyorum kendime işallah güzel sonuçlar alıcam saol :)