Ki (Chi) Enerjisi ve Kullanımı

ki enerjisi, chi enerjisi, ki enerjisi nasıl kullanılır, chi enerjisi nasıl kullanılır, ki nedir, chi nedir

Telekinezi Nasıl Yapılır? Telekinezi Teknikleri, Telekinezi için Yapılması Gerekenler...
Kullanıcı avatarı
HydroKinetic
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı

Re: Ki (Chi) Enerjisi ve Kullanımı

Okunmamış mesaj gönderen HydroKinetic »

çocuk oyuncağıymış gibi anlatmış ama aslında değil. burdaki tekniklerde ustalaşan bir chi chuan ustası olmanız için yıllar gerekli. gerçi tekniğin doğruluğundanda şüpheliyim.
yaşamayı hak etmeyen netenes şeysine: Eğer Gerçekten Aydınlanmış Olsaydın , Önce Dinler , Anlar Sonra Bir Şeyler Yapmaya Karar Verirdin. İki Kişinin Lafına Kanmak Mıdır Aydınlanmak ? Sergilediğin Tavır Kimin Şarlatan Olduğunu Herkese Gösteriyor.
Kullanıcı avatarı
**profesyonel**
Yaşadığınız İl: 35 İzmir
Burcunuz: Terazi Burcu: 23 Eylül-22 Ekim
Cinsiyetiniz: Erkek

Okunmamış mesaj gönderen **profesyonel** »

bencede ilk deneyişte chi gücünü kullanmak bir bebeğin ilk deneyişte yürümesine ve konuşmasına benziyor...
Tek bildiğimiz şey hiçbir şey bilmediğimizdir.
netenes

Okunmamış mesaj gönderen netenes »

İşte bu tür bilgilerden söz ediyorum. Artık iş işten geçti bu yazı için. Fakat bu tür büyük deneyim gerektiren teknikleri internette heryere herkesin okuyabileceği şekilde koyuyorlar sonra adamın teki geliyor 20 yılda yapılacak şeyi yapmaya çalışıyor yapamıyor küfür edip gidiyor... Bu tür şeyler olmasın diye yeni site 3 kademeli olacak.
Kullanıcı avatarı
uls35
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı

Okunmamış mesaj gönderen uls35 »

bu yeni site falan iyi olur şuraya baksanıza harry potter dan bahsediolar
Kullanıcı avatarı
HydroKinetic
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı

Okunmamış mesaj gönderen HydroKinetic »

kademeli site güzelmiş.
yaşamayı hak etmeyen netenes şeysine: Eğer Gerçekten Aydınlanmış Olsaydın , Önce Dinler , Anlar Sonra Bir Şeyler Yapmaya Karar Verirdin. İki Kişinin Lafına Kanmak Mıdır Aydınlanmak ? Sergilediğin Tavır Kimin Şarlatan Olduğunu Herkese Gösteriyor.
Kullanıcı avatarı
ikea
Yaşadığınız İl: 15 Burdur

Okunmamış mesaj gönderen ikea »

yha ki topu yaparken ellerim acayip üşüyo böle sanki içerde fırtınalar kopuo soğuk rüzgarlar oluo ama bu rüzgarlar sadece ellerimin içinde vücudumda olmuo ve ellerimi ne birbirinden uzaklaştırabiliyorum ne de yakınlaştıra biliyorum ayrıca avuclarımın içi ağrıyo chi negatif enerji diyemi böle yoksa alışmadım diyemi ? yapıomuyum ki topunu ? acaba chi enerjisini saf mavi düşünüyorum beynim masmavi enerjiyi soğuk olarak algıladığından ellerimi soğuk hissedebilir miyim ?

ayrıca buna nasıl başlıyacaz örn ; normal tk'ya psi-wheel ile hidrokinezi'ye mantar ve su ile , prokineziye mum ile başlıyoruz (bana saçma gelse de) buna nasıl başlayacaz ki topunu yapıp direk psi whell'e mi atcaz (eğer böyleyse nasıl atcaz normal mi düşünceylemi) yada sadece elimizin arasında yapıp öle boşa mı gidecek enerji yada illa canlı bir insanı denek mi yapçaz (xD)???

ne çok soru sordun diceniz ama ben başlamakta ve başarmakta çok kararlıyım onun için sordum ...
Nothing Else ...
bcbg123
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı

Okunmamış mesaj gönderen bcbg123 »

hara ile ilgili bir bilgi verirmisiniz yani tam olarak neresi ??????????????
Kullanıcı avatarı
ScreamOfTheElements
Yaşadığınız İl: 35 İzmir

Okunmamış mesaj gönderen ScreamOfTheElements »

bcbg123 yazdı:hara ile ilgili bir bilgi verirmisiniz yani tam olarak neresi ??????????????
vücudumuzun üç yeri hara bölgesidir :

1.hara bölgesi göbek deliğinin üç parmak yukarısında , biraz içe doğrudur
2.hara bölgesi kalbindedir
3.hara bölgesi üçüncü gözünün arkasındadır. yani iki kaşının tam ortasında
I Can Be Anything, Anything I Want To BE .!!

Witch
M@W!
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı

Okunmamış mesaj gönderen M@W! »

ya siz çok farkLısınız bana göre :)
ben daha yeniyim ve bu konuda hiçbir biLgim yok üç saattir forumu inceLiyorum ama henüz bişi anLayamadım tam oLarak nasıL başLamaLıyım ki ??
çok karışık ve çok zor ama gerçekkten öğrenmek istiyorum yardımcı oLurmusunuz Lütfen ;)
Psisik
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı

Okunmamış mesaj gönderen Psisik »

vu ki topunu kullanırken mesela mavi bi top düşünüoz ya gerçekte görebilioz mu yoksa hayali mi?