astral seyhat

Kullanıcı avatarı
Sai
Yönetici
Yönetici
Yaşadığınız İl: 54 Sakarya
Burcunuz: Aslan Burcu: 23 Temmuz-22 Ağustos
Cinsiyetiniz: Erkek

astral seyhat

Okunmamış mesaj gönderen Sai »

astral yapan arkadaşlar kendileri uykulu andamı yapıolar yoksa kendini hipnoz ederekmi :?:
Kullanıcı avatarı
multiplayer1

Re: astral seyhat

Okunmamış mesaj gönderen multiplayer1 »

uyku halinde hiç bir paranormal çalışma önerilmez...ta bi kide zihnimiz açıkken yapıyoz...bi bakıma boyut değiştiriyoz..Uykulu anda değilde teta'ya gaçmek diye bişi vardır...teta=derin uyku durumu(kısaca)...teta'yı bi araştır...
Kullanıcı avatarı
Eddoras
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Eddoras »

multi ben her gece yatmadan önce belli bir şekilde durunca (kendimi serbest bırakıp sola yatıyorum)rahatlıyorum ve hep astrala geçiyorum 3-4 dakika hiç bişe yaşamamış gibi hissediyorum sonraki dakikalar artık az önce olan şey astralsa her neyse o yaşadığım şeydeki olayları hatırlamaya başlıyorum bazen belirgin oluyor bazen hatırlayamıyorum ama garip bir duygu telekinezi ile ilgilendikçe artmaya başladı sebebi nedir?
sago

Okunmamış mesaj gönderen sago »

multiplayer1 yazdı:uyku halinde hiç bir paranormal çalışma önerilmez...ta bi kide zihnimiz açıkken yapıyoz...bi bakıma boyut değiştiriyoz..Uykulu anda değilde teta'ya gaçmek diye bişi vardır...teta=derin uyku durumu(kısaca)...teta'yı bi araştır...
bu teta ya nasıl geçebiliriz biraz bahsetsen ilk alfa sonra teta herhalde ama nasıl
bu aralar astralle uğraşıyorum ama bir türlü olmuyo bide geçen birşey oldu sabah namazondan sonra uykum kaçtı biraz oyalandım kitap falan okudum... baktım zaman geçmiyo dedim şü astrali deniyeyim forumlarda genel yazan şeyleri falan yaptım işte gevşeme falan hani bu alfa olayı bir an sanki havada asılı olduğumu hissettim sonra göbeğim eksen olmak üzere olduğum yerde boylama döndüğü yani anlıcanız çıktım gibi oldu kalmaya çalıştım kalkamadım elimle çekyata falan tutumdum döğrulmaya çalıştım olamda tabii bunlar gözlerim kapalıyken oldu açarsan belki dikkatım dağılır dedim olmadı.aman dedim sıkıldım kalktım pcnin yanına geldim bi baktım pc açık bide şarkı çalıyo şarkıyı bile duydum bir an dedim ben pc yi açmadımki! pat yine çekyattayım dedim gözleri bari açım artım herhalde çıktım bide açtımki fanii gözlerimi açmışım....
biraz karışık oldu ama neyse
sizce ne olmuş çıkmışmıyım.