Psi BaLL videom...[multiplayer1]

Kullanıcı avatarı
Sai
Yönetici
Yönetici
Yaşadığınız İl: 54 Sakarya
Burcunuz: Aslan Burcu: 23 Temmuz-22 Ağustos
Cinsiyetiniz: Erkek

Re: Psi BaLL videom...[multiplayer1]

Okunmamış mesaj gönderen Sai »

ya multi kardeşim sen sadece paylaş ne yorum yaparlarsa yapsınlar boşveeer

Kullanıcı avatarı
fenomen
Yönetici
Yönetici

Okunmamış mesaj gönderen fenomen »

anlamadim. :?: Yorumu bilmeyenler yapmiyor hatirlatiyim :!: Sizin yapdigini telekinezi deyil.Zaten sizden bi... olmaz gidib ders felan calisin.Daha da fazla yazmayin :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Chi Master Ferdi Bayramov (безконтактный бой, no contact combat,dokunmadan dovus)

Sizin veliniz ancak Allah, O'nun Peygamberi ve namaz kılan ve rükû halinde zekat veren müminlerdir. MAİDE suresi 55.
Kullanıcı avatarı
Sai
Yönetici
Yönetici

anladım açarmısın ne deiğini anlamadım
Kullanıcı avatarı
fenomen
Yönetici
Yönetici

Okunmamış mesaj gönderen fenomen »

bence guzel anladin
Chi Master Ferdi Bayramov (безконтактный бой, no contact combat,dokunmadan dovus)

Sizin veliniz ancak Allah, O'nun Peygamberi ve namaz kılan ve rükû halinde zekat veren müminlerdir. MAİDE suresi 55.
Kullanıcı avatarı
Sai
Yönetici
Yönetici

tövbe yaaaaav

Kullanıcı avatarı
Ulquiorra

Okunmamış mesaj gönderen Ulquiorra »

fenomen yazdı:anlamadim. :?: Yorumu bilmeyenler yapmiyor hatirlatiyim :!: Sizin yapdigini telekinezi deyil.Zaten sizden bi... olmaz gidib ders felan calisin.Daha da fazla yazmayin :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Fenomen kardeşim sakin ol bıraz tamam canım benim böle hemen sinirlenme biliorum bazı şeylere kızıyorsun ama olur olmaz kişilere patlama ya
''Benim yaşadığım gerçekler, başkalarının kafalarında yaratıp kurduğu hayâllerden daha gerçek." N.D.
Kullanıcı avatarı
delux_74
Yaşadığınız İl: 73 Şırnak

Okunmamış mesaj gönderen delux_74 »

Bu ne ya ikili çatışma çıkmış burda :o Şahsi düşüncemi sunuyorum. Birbirleriyle artık zıt olmuş arkadaşlar, siz bu işte baya ilerlemiş olabilirsiniz yada orta seviyede yada benden ileri de de bulunuyor olabilirsiniz. Eminin ki bu birbirlerine laf atan arkadaşlar benden ileri seviyededir ve onların forumda yazdığım sorulara da net cevap verdiğini ve gayet güzel yardımcı olduğunu da biliyorum. Ben her iki tarafın birşeyler yapabildiğine inanıyorum. Ve birbirinize laf atmaya başlamanıza gerçekten üzüldüm.

Multinin videosuna gelince, evet multi bana gereken güveni sağladığı için ben multiye sorgulamaksızın inanıyorum. Eee siz demiyormuydunuz önce inanmak gerek. Ben böyle bir video görmesem bu işe daha da merak saramazdım belkide. Belkide benim de birgün bu işi yapabileceğime dair inancımı güçlendiriyor bu video, yapamadığım zaman tekrardan izleyip yapabilirim diye tatmin oluyorum. Video sahte yada gerçek, benim görüşüm video beni tatmin ediyor, gereken yerde inancımı arttırıyor.

Her şeye rağmen bir insan inanmak istemesse inanmaz, bu onun kendi tercihi olur. Ben inanmak istiyorum ve inanıyorum. Lakin sizde bizden iyi olduğunuz için zaten yapabildiğiniz birşey için inanma gibi bir derdiniz yok, ama benim gibi bazı terimleri yeni öğrenmiş, bazı teknikleri yeni uygulamaya başlamış kişilerin bu tarz şiddetle SAHTEDİR diyişleri, zaten en baştan inançsızlığı temsil eder.

İki tarafta yapabiliyor, ama yapabilenler birbirine inanmıyor, yeniler naapsın, kısaca demek istediğim bu...

Burada olumsuz fikir ifade eden düşüncelerinizi başkalarınıda etkileyecek şekilde paylaşmayın lütfen. Sadece şöyle düşünüyorum, böyle düşünüyorum şeklinde davranın ki edebine uygun bir yorum olsun.

NOT: Sadece bir rica, çünkü yazışmalarınız hiç hoşuma gitmedi. Burada bilgiden istifade eden insanlar için olumsuz etki oluşturuyor!!!
Hatalarım doğrularımı götürmüyor, doğrularımı arttırıyor!
Peki senin hataların ne yapıyor?
Kullanıcı avatarı
Sai
Yönetici
Yönetici

ya dostum ufak bi tartışma zaten fenomenle abi-kardeş biçimindeyiz
Kullanıcı avatarı
multiplayer1

Okunmamış mesaj gönderen multiplayer1 »

delux_74 yazdı:Bu ne ya ikili çatışma çıkmış burda :o Şahsi düşüncemi sunuyorum. Birbirleriyle artık zıt olmuş arkadaşlar, siz bu işte baya ilerlemiş olabilirsiniz yada orta seviyede yada benden ileri de de bulunuyor olabilirsiniz. Eminin ki bu birbirlerine laf atan arkadaşlar benden ileri seviyededir ve onların forumda yazdığım sorulara da net cevap verdiğini ve gayet güzel yardımcı olduğunu da biliyorum. Ben her iki tarafın birşeyler yapabildiğine inanıyorum. Ve birbirinize laf atmaya başlamanıza gerçekten üzüldüm.

Multinin videosuna gelince, evet multi bana gereken güveni sağladığı için ben multiye sorgulamaksızın inanıyorum. Eee siz demiyormuydunuz önce inanmak gerek. Ben böyle bir video görmesem bu işe daha da merak saramazdım belkide. Belkide benim de birgün bu işi yapabileceğime dair inancımı güçlendiriyor bu video, yapamadığım zaman tekrardan izleyip yapabilirim diye tatmin oluyorum. Video sahte yada gerçek, benim görüşüm video beni tatmin ediyor, gereken yerde inancımı arttırıyor.

Her şeye rağmen bir insan inanmak istemesse inanmaz, bu onun kendi tercihi olur. Ben inanmak istiyorum ve inanıyorum. Lakin sizde bizden iyi olduğunuz için zaten yapabildiğiniz birşey için inanma gibi bir derdiniz yok, ama benim gibi bazı terimleri yeni öğrenmiş, bazı teknikleri yeni uygulamaya başlamış kişilerin bu tarz şiddetle SAHTEDİR diyişleri, zaten en baştan inançsızlığı temsil eder.

İki tarafta yapabiliyor, ama yapabilenler birbirine inanmıyor, yeniler naapsın, kısaca demek istediğim bu...

Burada olumsuz fikir ifade eden düşüncelerinizi başkalarınıda etkileyecek şekilde paylaşmayın lütfen. Sadece şöyle düşünüyorum, böyle düşünüyorum şeklinde davranın ki edebine uygun bir yorum olsun.

NOT: Sadece bir rica, çünkü yazışmalarınız hiç hoşuma gitmedi. Burada bilgiden istifade eden insanlar için olumsuz etki oluşturuyor!!!

muhteşem yorum olmuş...olayı baştan sona özetlemişsin..
Kullanıcı avatarı
sulomann

Okunmamış mesaj gönderen sulomann »

video koymaktaki amaç yalnız konuyla alakalı paylaşım yapmış olmaktan ibaretse dogru. ama denirse ki arkadaslar buraya her seyi net olan ve süphe uyandırmayan şeyler paylaşılacak bu videolar yanlış birer paylaşımdır.

Kilitli