Psi BaLL videom...[multiplayer1]

Kullanıcı avatarı
ibrahimduygulu

Re: Psi BaLL videom...[multiplayer1]

Okunmamış mesaj gönderen ibrahimduygulu »

aramızda olan bişey değil dostum videoyu izleyen herkes anlaması lazım fake olduğunu yani salak yerine konmayın onu demeye çalışıyoruz.....
İnanmak başarmanın yarısıdır...Bu her iş için böyledir...
Kullanıcı avatarı
sulomann

Okunmamış mesaj gönderen sulomann »

öyle gibi görünüyor fake oldugu gerçek bile olsa kesin bişe yok ortada ama multinin fake olmadıgını kanıtlaması lazım gelir artık bundan sonra.
Kullanıcı avatarı
multiplayer1

Okunmamış mesaj gönderen multiplayer1 »

her videoma fake diyen ekip yine bir konumu da baltalamaya başlamış..
güneş balçıkla sıvanmaz.!!!
Kullanıcı avatarı
sulomann

Okunmamış mesaj gönderen sulomann »

multi benim sana bi karsıtlıgım yok lakin arkadaslar bu sözleri söylüyorlar madem sen de diyorsun ki hayır öyle degil böyle göster her zamanki yaptıklarını bir kez daha açıkça olsun bitsin bu konu uzamasın bu senin için zor olmasa gerek diye düşünüyorum yanılıyo muyum :?:
Kullanıcı avatarı
mentaldirector

Okunmamış mesaj gönderen mentaldirector »

Arkadaşım bu konuda çalışman varsa bu videodakilerin de fake olmadığını anlarsın. Gayet başarılı ve paylaştığın için de çok sağol. Bu tür saçma eleştiriler her zaman gelir, aslında bunlar sana değil inanca karşı bir eleştiridir. Böyle olunca da sittin sene kendileri yapamaz tabi, kendilerini baltalarlar. Moralini bozma dostum. Sevgiler.
Kullanıcı avatarı
multiplayer1

Okunmamış mesaj gönderen multiplayer1 »

saol kardeşim..jumporfly@gmail.com ekleyin ordan ulaşın bana inanlar inanmayanlar soruları sorunları olanlar...
Kullanıcı avatarı
ibrahimduygulu

ne sorunum olacak seninle dostum mentaldirector sanada bişey demiyorum dalkavukluk size düşmedi ;) ayrıca fake olduğunu anlamayan bi insan düşünemiyorum he eğer anlamadıysa bi sorunu var demektir sorununuz gayet açık multi dediğiniz arkadaşınızın sahtekarlıklarına dalkavukluk yapmaktan bi halta yaramıyosunuz bu siteye mod oldum ama saolsun yöneticilerin siteye uğradıkları yok tabi suç bi bakımada öyle sitede böyle sahtekarlıklara göz yumuyolar milleti kandırmaya çalışan kişilere göz yumuyolar... mentaldirector sen demişsinki yapamazlar böyle kişiler esas senin gibi dalkavuklar bu işleri başaramaz... ;) sen ve o multi dediğiniz arkadaşta benim yaptıklarımın azıcığını yapamazsınız çünkü kendisi yapamıyor ;) sahtekarlıkla milleti kandırıyor....doğrusu kandırmaya çalışıyor ;) biz yutmayız koçummmmmmmmmmmmm :D
Kullanıcı avatarı
Amethyst

Okunmamış mesaj gönderen Amethyst »

Bu sitenin adminlerinde iş yok zaten ibo.
Benim siteme çocuğun biri telekinezi video'su koyacak. Onunla görüşürüm gerçekten yaptığını bana kanıtlar daha sonra video'sunu editsiz sesiyle görüntüsüyle halk'a açarım. Bu site ölmüş Modern şarlatanların mekanı haline gelmiş :)
"Ey Türk istikbalinin evladı! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur." - Mustafa Kemal Atatürk.
Kullanıcı avatarı
ibrahimduygulu

evet haklısın kardeş biz site yaptık fenomenle inşallah siteyi fakesiz bi şekilde ilerletecez sitemizdede burdaki gibi sahtekarlar değil gerçekten yapanlar bulunuyor şuanda ;) sahkekarları banlıyorum ;) işi yok bizim sitede sahtekarların ha bu mesajlarımdan sonra beni moderatörlükten atacaklarsa atsınlar ben doğruları konuşuyorum ;)
Kullanıcı avatarı
ddemmahum

Okunmamış mesaj gönderen ddemmahum »

noluyo lan? multi naaber? herkes sana karşı oğlum bi şeyler desene..eğer videon fake ise fake de yok eğer videom fake değil diyorsan bi daha çek bu sefer ayağını da çek..ayrıca psi wheel çevirdğin videoyu sesli çek..
::Welcome to home Bruce::
Kilitli