Yardımm!!

Moderatör: Sai

tolqaa

Yardımm!!

Okunmamış mesaj gönderen tolqaa »

Oncelıle Sa arkadaşlar

Sitenizi uzun zamndır takıp edıyorum.Uye olmak buguneymıs nasıb!

Ben yenı baslıyorum buna ne ıle Baslamalıyım ?Psi wheel Kasık bukme telekınezi Psi ball ...

Benm amacım Psi ball 'dır.Bunun için ne kadar Bi sure gecmesı lazım nelerı basarabilmelıyım kı onu olsturup kapı kapatabıleyım..

Bide bas ağrıları için igneye nasıl kosulur??

Saolunn...

Kullanıcı avatarı
memoseferde

Re: Yardımm!!

Okunmamış mesaj gönderen memoseferde »

öncelikle aramıxa hoşgeldin kardeşim bana sorucvak olursan önce günde 30dk ile 1 saat arası 2 ay kdr kapak çalışması yapmalısın tabi bu 2 ay boyunca da birax birax psi-wheel çalışmalısın enerji vermede iyice ustalaşınca xaten psi-ball yaparsın
hayat güzel bir rüya... Tek kontrol beyninizde

Hayat hiç bir kere bayram olmadı yada.... Her nefes alışımız bir bayramdı (Bulutsuzluk Özlemi)
tolqaa

saol Bide Psi ball ile kavga olabılr mi Biliyorum negatıf enerjı kullanmak zor ama Yapabilen elbette wardır bı de iki kişi psı whrll yapmaya kalksak??? Tesekkur ederim cok quzel b ste :)
Kullanıcı avatarı
sil3nc3r
Yaşadığınız İl: 6 Ankara

Okunmamış mesaj gönderen sil3nc3r »

kavgada illa negatif enerji kullanıcaksın diye bir kanun yok pozitif enerjiylede kullanabilirsin. 2kişi de çalışmalar yapabilirsiniz ama yanlız da yap.
Geri döndüm
ugurcan

Okunmamış mesaj gönderen ugurcan »

psiballa kavga olabilir ölümle bile sonuçlanabilir multiplayer1 kareşimz bu piskopatlığı yapmıştı :)

tolqaa

Sonc nasıldı xD :D
ugurcan

Okunmamış mesaj gönderen ugurcan »

bişey olmadı biri saldırıodu dieri aurayla karşı koyuyodu :)
Kullanıcı avatarı
Ulquiorra

Okunmamış mesaj gönderen Ulquiorra »

ugurcan yazdı:psiballa kavga olabilir ölümle bile sonuçlanabilir multiplayer1 kareşimz bu piskopatlığı yapmıştı :)
:lol: :mrgreen: :lol: :mrgreen: :lol: :mrgreen: :lol: :mrgreen:
''Benim yaşadığım gerçekler, başkalarının kafalarında yaratıp kurduğu hayâllerden daha gerçek." N.D.
tolqaa

Gercekten cok garıp yha insanın beynı neLer Yapabılıyormusta bizim haberimiz yokmus Psi Pette Spr bişiymiş Hepsini ogrendıkten sora Yapmayı denıycem yaparsamda Bi tane Tavsan ypıcam uysa ıtaatkar hızlı kosabılen ve Kanatlı Bu Psı petlere qercekte olmayan ozelliklerde katılabılınır deilmi ozellıkle mltıplayer1 iyi bilir??
Kullanıcı avatarı
Ulquiorra

Okunmamış mesaj gönderen Ulquiorra »

tolqaa yazdı:Gercekten cok garıp yha insanın beynı neLer Yapabılıyormusta bizim haberimiz yokmus Psi Pette Spr bişiymiş Hepsini ogrendıkten sora Yapmayı denıycem yaparsamda Bi tane Tavsan ypıcam uysa ıtaatkar hızlı kosabılen ve Kanatlı Bu Psı petlere qercekte olmayan ozelliklerde katılabılınır deilmi ozellıkle mltıplayer1 iyi bilir??
ahahaha süper ya
''Benim yaşadığım gerçekler, başkalarının kafalarında yaratıp kurduğu hayâllerden daha gerçek." N.D.

“Sorunlar-Uyarılar ve Çözümleri” sayfasına dön