Okulda olan bir şey psi-pet

Moderatör: Sai

Kullanıcı avatarı
knsptk

Re: Okulda olan bir şey psi-pet

Okunmamış mesaj gönderen knsptk »

Ya birşey sorucam multi sen psipet yapan biri olarak inanıomusun?? Daha üç gün olmuş başlıyalı tam olarak enerjini bile yönlendiremiosun.Psipet okadar basit birşey değil bunu herkes çok basit aa hadi bizde kendimize hayvan yapalım.Bak oldu hissettim bişiler. Gibi basit değil o olaylar.Oyüzden ilk önce biraz gelişin psipet kaçmıo ;)
Kullanıcı avatarı
ddemmahum

Okunmamış mesaj gönderen ddemmahum »

hıı gelişin.. :)
::Welcome to home Bruce::
tolgacan

Okunmamış mesaj gönderen tolgacan »

yalan sölemem ben gerçeken
Kullanıcı avatarı
multiplayer1

Okunmamış mesaj gönderen multiplayer1 »

knsptk yazdı:Ya birşey sorucam multi sen psipet yapan biri olarak inanıomusun?? Daha üç gün olmuş başlıyalı tam olarak enerjini bile yönlendiremiosun.Psipet okadar basit birşey değil bunu herkes çok basit aa hadi bizde kendimize hayvan yapalım.Bak oldu hissettim bişiler. Gibi basit değil o olaylar.Oyüzden ilk önce biraz gelişin psipet kaçmıo ;)
yeterince geliştiğimi düşünüyorum..forumda birilerinin "fake" dediği "real" videolarım bulunmakta...ordan da geliştiğimi anlayabilirsin...
Kullanıcı avatarı
ddemmahum

Okunmamış mesaj gönderen ddemmahum »

bilmiom arkadaşlar bana biraz saçma geldi..kardeş doğru söylüyorsan da kusura bakma..
::Welcome to home Bruce::
!ßR@H!M

Okunmamış mesaj gönderen !ßR@H!M »

multiplayer1 yazdı:
knsptk yazdı:Ya birşey sorucam multi sen psipet yapan biri olarak inanıomusun?? Daha üç gün olmuş başlıyalı tam olarak enerjini bile yönlendiremiosun.Psipet okadar basit birşey değil bunu herkes çok basit aa hadi bizde kendimize hayvan yapalım.Bak oldu hissettim bişiler. Gibi basit değil o olaylar.Oyüzden ilk önce biraz gelişin psipet kaçmıo ;)
yeterince geliştiğimi düşünüyorum..forumda birilerinin "fake" dediği "real" videolarım bulunmakta...ordan da geliştiğimi anlayabilirsin...
geliş diye sana deil konuyu açan arkadaşa demiş zaten senin psipet yaptıını kabul ediyo konuyu açan arkadaşa inanmıo