bedensiz varlıklar

Moderatör: Sai

NeFs-İ DüŞmAn

Re: bedensiz varlıklar

Okunmamış mesaj gönderen NeFs-İ DüŞmAn »

bence islami olmayan fikirlere açığım.eğer çok sapkın değilse zaten islamada uyarlanabilen fikirler oluyo bunlar.ben yinede senin ne söyliceğini merak ettim.gnoxis se de üye olduğum için en uç fikirleri bile dinlerim.bu arada gnoxis sitesine pek takılmayın insanın orda resmen beynini yıkıyolar.üyelerin %55 i felan müslüman ama islami hiçbir metnin yayınlanmasına müsade etmiyolar.yani kısacası sitenin yönetimi insanların beynini yıkamaya çalışıyor.bide sitenin yeni teması hakkında bir şey söylemek istiyorum.oldukça sıradan olmuş.eski teması çok daha güzeldi.ve nevi şahsına münhasır bir görünümü vardı.zaten siyahta benim en sevdiğim renktir.hem görüntü olarak hoşuma gidiyo.hemde gizemi temsil ediyo.ayrıca yapı olarak baktığmızdada içinde herşeyi(ışık renklerini) barındırır ama dışarıya hiç birşey vermez
Kullanıcı avatarı
rapPRENS

Okunmamış mesaj gönderen rapPRENS »

pandorina yazdı:
frenzied yazdı:ne yalan söylüyim mesajın bile ürkütücü :|
zaten arkadaşın amacı da o... farklı görünmek... ;)
Sen merak etme beni
Benim neyin peşinde olduğumu,,,
Bilen Bilir...

sen kendini düşün...
bir ışık bir işaret gönderyaRAP
Kullanıcı avatarı
pandorina

Okunmamış mesaj gönderen pandorina »

o zaman kasmana gerek yok... madem bilen biliyo buraya da yazıp kendini ispat etmene gerek olduğunu düşünmüyorum.. ;)
ed155

Okunmamış mesaj gönderen ed155 »

bnde bu tip bişiler hissediyorum bn 3 harflilerle ilgilernmiştim daha önceden karaltılarda görüodum şimdi iyice arttı şimdi arkamdan geçip gidiomuş gibi gelio ilk tırsarsın ama zamanla alışırsın bu işle uğraşmayan kişilerden nadir olarak onları görenleride wardır arkadaşın dediği gibi boş odaya gelince bile selam ver çünkü içerde görmediğin müslümanlar olabilir şimdi biri arkamda gibi gelio ama hissediyorum ama bn alıştım duayı bırakma
I'm have returned
NeFs-İ DüŞmAn

Okunmamış mesaj gönderen NeFs-İ DüŞmAn »

ed155 aynen sana katılıyorum.Allah bu ilimle uğraşanları yada bu konudan muzdarip olanları korusun ne diyim.
rapPRENS nasıl bi amaç peşindesin bilmiyorum ama inş.kötü bişey değildir.ayrıca senin bu mesajlarıda niye yazdığını anlayamadım.yoksa bu mesajlar senin amacının bi parçasımı... ;) umarım sende şu an adını anmak istemiyeceğim varlıklarla iş birliği içinde değilsindir.
Kullanıcı avatarı
ddemmahum

Okunmamış mesaj gönderen ddemmahum »

arkadaşlar uğraşmayın bunlarla yaa.. insanlarla uğraşan 3 harfliler genelde onların ayak takımından yani dinsizlerinden oluşur.. yani hiçbir Müslüman cin insanlarla uğraşmaz hiçbir aklında başında Müslüman bir insanda cinlerle uğraşmaz..
::Welcome to home Bruce::
Kullanıcı avatarı
rapPRENS

ddemmahum yazdı:arkadaşlar uğraşmayın bunlarla yaa.. insanlarla uğraşan 3 harfliler genelde onların ayak takımından yani dinsizlerinden oluşur.. yani hiçbir Müslüman cin insanlarla uğraşmaz hiçbir aklında başında Müslüman bir insanda cinlerle uğraşmaz..
Senin bilmediğin okadar çok şey var ki ...
Ve görmediğin....
Ne yani bende uğraşıyorum şimi ben ayak takımındanmıyım?

Ben senin içini okuyorum çocuğum....
Senin böğle kabiliyetlerin yok diğe...
Diğerlerini küçük görüyorsun...
Aşalıyırosun...
Çün ki egonu ancak öğle tatmin ediyorsun....

Seni temin ederim ki bu işler boş işler değildir....
Tabi güçlüysen onlara hük medersin...
Eğer zayfısan onlar sana hükmeder ve ruhunu sonsuza dek alırlar...

Bence bu konular hakkkında biraz araştrıma yap kütüphanelere git kitab oku...
Makaleler oku biraz araştır...
Ondan sonra yorum yaz....
Anlarsın ondan sonra boş iş mi yoksa değil mi diğe !!
Kullanıcı avatarı
ddemmahum

ilk önce Türkçe yazmayı öğren sonra gel.. yazımı dikkatli okumamışsın besbelli.. sen cin misin ki ayak takımı oluyorsun? benim içimi okuyorsun demek (!) nasıl yapıyorsun yaa? hayranım sana hahaha.. böyle kabiliyetlerin yok diye milleti aşağılıyorsun demişsin böyle kabiliyetler derken cinlerle uğraşma kabiliyetini mi kastediyorsun? diğerlerini ben asla küçük görmem asla.. benim adımı, yaşımı, dış görünüşümü yani hiçbir şeyimi bilmiyorsun ve benim egolarımı nasıl tatmin ettiğimi biliyorsun.. müthişsin valla helal olsun tam medyum olacak adamsın.. bak işte kendin söylemişsin güçlüysen hükmedersin güçsüzsen onlar sana hükmeder.. peki sen hiç cinlerle uğraştığı için kafayı yiyen deliren insan gördün mü? işte bu insanlar cinlerin hakimiyetine girmiş insanlardır.. sence böyle bir riske değer mi? ne geçecek elinize? işin sonunda onların hakimiyetine girip kafayı yemek de var.. ben insanları uyarmaya çalıştım ama sen bana olan saçma kininden dolayı böyle şeyler yazdın.. nedenini biliyorum: çünkü seni başka bir konu başlığı altında fena bozmuştum hahaha :D :D :D
Kullanıcı avatarı
ddemmahum

bu arada beni görmemezlikten geleceğini benimle uğraşmayacağını söylemiştin noldu peki?? medyumluk yapacağına unutkanlığını yenmeyi dene ha ha ha ha :D :D Bu arada benle uğraşma çünkü benle başedemezsin.. Gerçekten diyorum.. Her alanda bozulur kalırsın en iyisi sen eskiden dediğini yap..
Kullanıcı avatarı
rapPRENS

ddemmahum yazdı:ilk önce Türkçe yazmayı öğren sonra gel.. yazımı dikkatli okumamışsın besbelli.. sen cin misin ki ayak takımı oluyorsun? benim içimi okuyorsun demek (!) nasıl yapıyorsun yaa? hayranım sana hahaha.. böyle kabiliyetlerin yok diye milleti aşağılıyorsun demişsin böyle kabiliyetler derken cinlerle uğraşma kabiliyetini mi kastediyorsun? diğerlerini ben asla küçük görmem asla.. benim adımı, yaşımı, dış görünüşümü yani hiçbir şeyimi bilmiyorsun ve benim egolarımı nasıl tatmin ettiğimi biliyorsun.. müthişsin valla helal olsun tam medyum olacak adamsın.. bak işte kendin söylemişsin güçlüysen hükmedersin güçsüzsen onlar sana hükmeder.. peki sen hiç cinlerle uğraştığı için kafayı yiyen deliren insan gördün mü? işte bu insanlar cinlerin hakimiyetine girmiş insanlardır.. sence böyle bir riske değer mi? ne geçecek elinize? işin sonunda onların hakimiyetine girip kafayı yemek de var.. ben insanları uyarmaya çalıştım ama sen bana olan saçma kininden dolayı böyle şeyler yazdın.. nedenini biliyorum: çünkü seni başka bir konu başlığı altında fena bozmuştum hahaha :D :D :D
Cık cık cık...
Sana sadece acıyorum...
Çün ki herkesle alaycı bir tavırla konuşuyorsun...
Ve Derim ki herkesle ama herkesle bu şekilde konuş ...
AMA BENİM İLE ASLAAA!!
Ben çok kişi gördüm deliren bir çoğuda arkadaşlarımdı...
AYnı yola baş koymuştuk...
Ve ...

MADEM KENDİNE GÜVENİYORSUN ...

ÇIK KARŞIMA SANA GERÇEKLERİ GÖSTERİYİM...

DELİREN SEN Mİ OLACAKSIN YOKSA BAŞKASIMI...

EVET HODRİ MEYDAN MADEM GÜÇLÜSÜN KARŞIMA ÇIK VE GERÇEKLER İLE YÜZLEŞ...

bEN SENİN GİBİLERİ ÇOK GÖRDÜM SANALDAN BÖYLE YAZARSINIZ AMA YÜZ YÜZE GELİNCE ...

DİLİNİZ TUTULUR,DİZLERİNİZİN BAĞI GEVŞER VE KORKUDAN TİRTİR TİTRERSİNİZ...

ÖLÜ RUHLARIN VİCADINI ÜZERİNE HEPSİNİ SONSUZA DEK CEHENNEME GÖNDER...

AMEN...

“Sorunlar-Uyarılar ve Çözümleri” sayfasına dön