Ne kadar güçlü olabileceğinin farkındamısın ?

Moderatör: Sai

batuhandeha

Ne kadar güçlü olabileceğinin farkındamısın ?

Okunmamış mesaj gönderen batuhandeha »

İnançlarımız bizlere yol gösterir daha doğrusu yön verir..Telekinezi gibi basit bir olaya bile inançlarımız el koyar bazıları yok efendim neden psi-whell dönmüyor neden olmuyor yardım edin diye yalvarıyor peki bunları yazarken ne kadar inandığının yada ne kadar güçlü olabileceklerinin farkındalarmıydı ?Tanrıya inanmanın gücünü tahmin edebilmişlermiydi? Tanrıya inandığı için inançlarının onları kolayca ağlatabileceğini, kendi canlarına yada başka canlara kolayca kıyabileceklerini vs bissürü şeyler yapabilceklerinin ve aynı inancı sağlarsa telekinezi gibi bir konuda ulaşabilecekler gücü kestirebilmişlermiydi?Öncelikle inancının gücünü anlayabilmek lazım inanç telekinezide temel konulardan biridir gerisi sonradan kendiliğinden gelir..İnsan oğlu aciz ama acizliğinin yanı sıra bi okadarda yüce bir varlıktır..Tek şart inanmaktır yapılamayacak hiçbirşey yoktur... :D

Okuduktan sonra gülmeyin alınırım :D :D :D
En son batuhandeha tarafından 20 Mar, 16:32 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
ddemmahum

Re: Ne kadar güçlü olabileceğinin farkındamısın ?

Okunmamış mesaj gönderen ddemmahum »

yok gülmedim ama tanrı yerine Allah desen daha iyi olurdu.. evet telekinesiste belki de en önemli olan inançtır..
::Welcome to home Bruce::
Kullanıcı avatarı
levitasyon

Okunmamış mesaj gönderen levitasyon »

ddemmahum yazdı:yok gülmedim ama tanrı yerine Allah desen daha iyi olurdu.. evet telekinesiste belki de en önemli olan inançtır..
katılıyorum ALLAH yasan daha iyi olur.
Zihninizde canlandırabildiğinizi, ellerinizde de tutabilirsiniz.
batuhandeha

Okunmamış mesaj gönderen batuhandeha »

Allah'a inanmayanlar var onun için kullanmak istemedim :D
Kullanıcı avatarı
ddemmahum

:D
Kullanıcı avatarı
fenomen
Yönetici
Yönetici

Okunmamış mesaj gönderen fenomen »

Allaha inanmayanlara zateb biz bilgi vermeyiz.biz musluman ve sitemizde musluman sitedir deyilmi ;)
Chi Master Ferdi Bayramov (безконтактный бой, no contact combat,dokunmadan dovus)

Sizin veliniz ancak Allah, O'nun Peygamberi ve namaz kılan ve rükû halinde zekat veren müminlerdir. MAİDE suresi 55.
Kullanıcı avatarı
ddemmahum

of course ;)
Kullanıcı avatarı
multiplayer1

Okunmamış mesaj gönderen multiplayer1 »

fenomen yazdı:Allaha inanmayanlara zateb biz bilgi vermeyiz.biz musluman ve sitemizde musluman sitedir deyilmi ;)
yanlış!! sitede din dil ırk ayrımı yapılmamaktadır..eğer böyle bir site arıyorsanız google'da araştırmalarınıza devam etmenizi öneririz..sitede her dilden her dinden her ırktan insan bulunabilir bulunmaktadır...unutmayınızki bu bir bilim sitesi ve bilmin cinsiyeti olmaz!
Kullanıcı avatarı
ddemmahum

cinsiyet demedik ki.. aramızda ateist olan var mı?
narsist
Yaşadığınız İl: 21 Diyarbakır

Okunmamış mesaj gönderen narsist »

arkadaşlar gülmeyin ama bir şey paylaşmak istiyorum hani şu dejavu denilen şey var ya ben onu yaşıyorum bunda bi gariplik yok tabi ama ben bu dejavu anından sonra neler olabileceğini hissedilyorum ve söylüyorum yanıldığım olmamıştır ve bir de kötü bir olay olacağı zaman göğüs kafesimde garip bir çarpıntı ve tedirginlik hissediyorum önceleri pek farkına varmadım ama lise döneminde farkettim ki bu hisleri kontrol edebiliyorum hafızamda tutabiliyorum bunun bi açıklaması var mı